Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Piotr Piątkowski

Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
  • Liczba zawartości

    5584
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piotr Piątkowski

  1. U mnie TT też nie działa. Wylogowałem się i jest błąd przy logowaniu.
  2. Gratulacje. Świetny zegarek [emoji6] Gratulacje [emoji106]
  3. Nie umknęło, nie umknęło, ale limitacja 2000, więc tu nawet nadzieja umarła szybciej zanim człowiek zobaczył [emoji1787]
  4. Dlatego niektórzy wybierają Rolexy. Nie ma problemu z niespasowaniem [emoji6] Trzeba odpowiednio ustawić priorytety [emoji14]
  5. Nie wiem czy to się nie liczy od wartości komponentów. Gdzieś słyszałem, że marki obchodzą to tłukąc całe zegarki w Chinach i robiąc złoty rotor w Szwajcarii [emoji23]
  6. Ja używam Rokexa do garnituru i jest ok. Czy casual czy strój sportowy, nie ma problemu. Zawsze mnie to wkurzało, jak przychodziłem z pracy, to przebierając się z garnituru przebierałem zegarek, bo klasyczny zegarek na pasku nie bardzo pasował do sportowego ubioru [emoji846] Teraz ubieram rano Rolexa i noszę cały dzień [emoji846] Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz. Ja tę uniwersalność Rolexa doceniam [emoji846]
  7. Dokładnie. Trzeba dodać, że jakiego Rolka byś nie ubrał, to pasuje prawie do wszystkiego [emoji16]
  8. Wzrok mam jeszcze dobry, ale dziwnie później patrzyło się na zegarek bez lupki i na ten malusieńki datownik [emoji28]
  9. Marcin podsumował bardzo dobrze. Chyba nawet Trump wspominał o tym, że Europa z potęgi za chwile będzie mikrusem ekonomicznym. Wszyscy skupiają się na gospodarce a u nas zajmują się emisją CO2 i zieloną energią. Chiny otwierają największą kopalnię węglową a u nas każą zamykać [emoji23] Obiło mi się o uszy, że ktoś planował stworzyć i wyprodukować polski mechanizm, ale nie wiem skąd to słyszałem [emoji846]
  10. Na początku zabim miałem Rolexa, to mi się lupka nie podobała. Uważałem, że szpeci zegarek. Jak kupiłem, to okazało się, że jest to bardzi praktyczne, bo ta data jeat większa i lepiej widoczna [emoji846]
  11. Piotr Piątkowski

    Witam

    Witamy na forum [emoji846]
  12. DJ bicolor trochę inna cena, może dlatego ? [emoji28] Akuratta wersja w żółtym złocie z szampańską tarczą prezentuje się rewelacyjnie, znajomy takiego ma [emoji846] Wszystko zależy jak Tobie się widzą te zegarki, jak Ci się ukladają na ręce, czy się podobają i inne aspekty, którymi się kierujesz przy zakupie [emoji846] Fajny ghost [emoji106]
  13. Gratulacje, niech dobrze służy [emoji6][emoji106]
  14. OP dobrze leży. DJ na tym zdjęciu może wydawać się ciut za duży, ale zdjęcia często przekłamują [emoji6]
  15. Piotr Piątkowski

    Witam:)

    Witamy na forum [emoji6]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.