Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lincoln Six Echo

Użytkownik
 • Content Count

  14,847
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  94

Lincoln Six Echo last won the day on September 6

Lincoln Six Echo had the most liked content!

Community Reputation

24,604 Guru zegarmistrzostwa

Kontakt

 • Strona WWW
  https://https://www.siepomaga.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  south of heaven
 • Hobby
  fine things

Recent Profile Visitors

8,331 profile views
 1. Ten niemiecki tytuł bardziej odpowiada oryginalnemu - zwłaszcza, kiedy spojrzy się na tekst piosenki Billie Eilish: "Fool me once, fool me twice Are you death or paradise? Now you'll never see me cry There's just no time to die" Z ciekawości przejrzałem tytuły, pod jakimi film będzie wyświetlany w kilku innych krajach i wersjach językowych i... jest podobnie, jak w wersji niemieckiej. Chociaż nie wszędzie. Filmu jeszcze nie widziałem, jednak jest drobna różnica między "Nie ma czasu na śmierć" a "Nie czas umierać"... Ale pewnie o czymś istotnym nie wiem... 🙄
 2. Kolorystycznie, jak dla fana AC MILAN, w porząsiu.
 3. Oczywiście. Przecież muszę być "kundlem Kaczora" albo "wrednym pisiorem", skoro nie kocham PO, prawda? Pochwalę się, przy tej okazji, że w 1996 roku byłem naocznie świadkiem uroczystości oddania do użytkowania nowej windy w dziesięciopiętrowym bloku. Przybyły władze miasta i powiatu, prezes spółdzielni mieszkaniowej oraz lokalna telewizja. Nawet przecięcie wstęgi było.
 4. Of course, you isn't! Dzisiaj w Płońsku Radek Sikorski (czyli polityk hybrydowy ) krzyczał coś o "fur Deutschland". Ale mogło to być również "for Greenland".
 5. Ale po co tu wyjeżdżać z jakimś angielskim..? My wszystko fersztejen - my, młodzi Niemcy.
 6. To Ty napisałeś: "Naprawdę polecam rzucić sobie okiem - włączyć krytyczne i racjonalne myślenie..." Ustawiając swojego interlokutora w pozycji głupola, a siebie w aureoli Jaśnie Oświeconego, który zna Najprawdziwiej Prawdziwe Prawdy, oczekujesz poważnego traktowania? Twój mentor pisze o sobie na swoim kanale YT: "5d89c". Mnie nie znasz, nie wiesz, ile przeczytałem w życiu książek i jakie, kogo poznałem i gdzie, jakie mam życiowe doświadczenia i na czym oparte, etc.. więc te wszystkie założenia i "paralele", którymi żonglujesz niczym Janusz Chomontek na plaży w Gąskach, to "wołanie niemowy do głuchego pod wodospadem". Język, natomiast, ma spore znaczenie w komunikacji za pośrednictwem forum - nie mówiąc już o tym, że wiele odzwierciedla , więc może nie pisz tak często "na szybko" - zdążysz.
 7. Osiągnie Ostateczne Oczyszczenie: O.O.O. Tak zwaną Antysystemianę. Nie będzie potrzebować niczego prócz PRAWDY.
 8. Oj tam, gadasz. Włącz krytyczne i racjonalne myślenie. Wsłuchaj się w YouTube Usziego. NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ - ale tak NAPRAWDĘ NAPRAWDĘ zapoznaj się z prawidłowymi lekturami. Wyjdź z systemu, jedz wyłącznie samodzielnie uzyskaną żywność, wyrzuć telefon, laptopa i telewizor, zniszcz dowód osobisty, paszport i prawo jazdy, zamieszkaj w szałasie - tam, gdzie nie dosięgnie Cię żaden GPS.
 9. No właśnie. Zwłaszcza, że praktycznie wszystkie znaczące partie polityczne poparły to rozwiązanie. Poparły je również organizacje pracodawców.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.