Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Nóż

    Mam bandicota, mam jakąś od condora, od 5.11 a ostatnio wpadła chyba wisport. Tak jak pisałem - jeden wuj tylko metka inna. A wracając do tematu. Dwa od CQB wystartowały. Jeden zostanie na pewno 😁😁
  2. loco50

    Nóż

    Panowie, nerka to nerka. Jeden wuj z jakiej firmy. Trochę cordury i parę zamków. Co Wy diamenty i złote monety chcecie transportować?
  3. loco50

    Nóż

    Nooo Mariusz, już po Tobie. Przeszedłeś na ciemną stronę mocy😁
  4. loco50

    Złamane kości

    Jeśli musisz przyspieszyć to przyspieszaj. Może wyjdzie brak zrostu, może staw rzekomy😁
  5. loco50

    Złamane kości

    Niestety tylko czas. Biologii gojenia złamań nie przeskoczysz.
  6. loco50

    Nóż

    Mariusz już rozpoczął "drogę do zatracenia" 😁 Jak nerka to helikon albo condor.
  7. loco50

    Nóż

    Marcin, dla samuraja jest ważna droga, nie cel😁
  8. loco50

    Nóż

    Mi rękojeść bardzo się podoba, ta techno linia, te szczegóły. Ale klinga mnie razi tym garbem na grzbiecie. Żeby może był mniejszy albo łagodniejszy łyknąłbym bez mrugnięcia.
  9. loco50

    Nóż

    Kurczę, fajna, żeby tylko nie ten garb.
  10. loco50

    Nóż

    Marcin, jak ta Chimera widzi się na żywo? U mnie naklejki idą na jedną z szaf z bronią, nie na oczy😁. U mnie też dziś dwa kliknięte, ale nie czajnis. Na razie odpoczynek od żółtych chociaż wahałem się nad jednym WE.
  11. loco50

    Nóż

    Głębokie. Szacunek😁
  12. loco50

    Nóż

    Czekamy z niecierpliwością.
  13. Muszą orać, żeby na siebie zarobić.
  14. loco50

    Nóż

    U mnie relic śmiga jak trzeba.
  15. loco50

    Nóż

    Siwiwi
  16. No to żarty się skończyły. Nie ma miękkiej gry 😁
  17. loco50

    Nóż

    Dla udziwnienia. Najfmejker miał fantazję 😁
  18. loco50

    Nóż

    Bardzo ciekawa klinga. Nożyk całkiem spory, dobrze wyprofilowana rękojeść, dobrze leży w ręce. Mechanika bez zarzutu.
  19. loco50

    Nóż

    Pażywiom uwidzim jak to mówią kolesie na granicy rosyjsko-ukraińskiej 😁
  20. loco50

    Nóż

    ZT/WE😁😁😁
  21. loco50

    Nóż

    Mariusz, sprzedałeś takiego ładnego GS-a? 😢😁
  22. loco50

    Nóż

    Gratulacje. Skąd? 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.