Mam bandicota, mam jakąś od condora, od 5.11 a ostatnio wpadła chyba wisport. Tak jak pisałem - jeden wuj tylko metka inna.
A wracając do tematu. Dwa od CQB wystartowały. Jeden zostanie na pewno 😁😁
Mi rękojeść bardzo się podoba, ta techno linia, te szczegóły. Ale klinga mnie razi tym garbem na grzbiecie. Żeby może był mniejszy albo łagodniejszy łyknąłbym bez mrugnięcia.
Marcin, jak ta Chimera widzi się na żywo?
U mnie naklejki idą na jedną z szaf z bronią, nie na oczy😁.
U mnie też dziś dwa kliknięte, ale nie czajnis. Na razie odpoczynek od żółtych chociaż wahałem się nad jednym WE.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.