Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2024
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Nóż

    No właśnie się waham😁
  2. loco50

    Nóż

    Babol, babol. Karbonik im pękł przy wierceniu.
  3. loco50

    Nóż

    Zdecydowanie 😁
  4. U mnie jak widzę takie obrazki, np w filmie to włącza się odruch jak u psa Pawłowa - drę ryj PALEC ZE SPUSTU!!! 😁 😁 😁
  5. loco50

    Nóż

    Burns, tak na szybko. Nożyk wykonany bardzo dobrze, ale nie super. Okladzina z karbonu z jednej strony przy łożysku ma niedoróbki (fotka) . Druga strona ok. Może to u mnie zwyczajowo tak wyszlo (bo co ja kupię to zawsze jest mniej lub bardziej sp..... e😁). Użytkowo-dobrze wyważony, lekki , chyba za bardzo. I tak jak pisałem wyżej trochę z kłopotami się otwiera, myślę, że przez dość mały fliper a może jeszcze się wyrobi. Jeśli chodzi o porównanie do ZT od Emersona: mniejszy, lżejszy. Poza tym w Zetce czuć klasę, sznyt i piniondz 😁. A u tego makarona.... mniej 😁.
  6. loco50

    Nóż

    O właśnie
  7. loco50

    Nóż

    Taki sog flaszyk też jest w czarnym Bardzo fajny nożyk ze wspomaganiem
  8. loco50

    Nóż

    Fonfelinni, jak ma być na prezent bez nabijania kosztów to można pomyśleć o tym
  9. loco50

    Nóż

    O Ratku też myślałem. Albo Esee Avispa np.
  10. loco50

    Nóż

    Porównanie
  11. loco50

    Nóż

    Burns, jeszcze nie wiem bo tylko z pudełka wyjąłem do foto. Troszkę trudniej się otwiera, może przez mały fliper? Pobawię się, pooglądam dokładnie to coś więcej napiszę. Drugi
  12. loco50

    Nóż

    Skoro nalegasz. Pierwszy:
  13. loco50

    Nóż

    Wg mnie będzie, ale ja nie jestem obiektywny bo go lubię 😁
  14. loco50

    Nóż

    Bardzo proszę 😁. Jak sobie życzysz. Co prawda liczyłem na zamienionego pajączka.
  15. loco50

    Nóż

    Mistrz suspensu🤣
  16. loco50

    Nóż

    Do mnie cóś przyszło od Sharga. Ale jeszcze nie odpakowałem bo siłce jestem. Potem fotki wrzucę.
  17. loco50

    Nóż

    Kabarek Dozier, mój ulubiony
  18. loco50

    Twój ogród

    A to moje rasistowskie ogórki 😁
  19. loco50

    Teorie spiskowe

    Nie ma co się dziwić. Ma dziewczyna po szkole w szpitalu zarabiać dwa z haczykiem na rękę, to pójdzie na kasę do Lidla i dostanie prawie 2x więcej. Zeno czy Ty masz pojęcie jak wygląda kształcenie lekarza czy słyszałeś to od znajomego szwagra? Pokaż mi niepubliczną szkołę wyższa z bazą do takiego kształcenia. Gdyby to było takie proste to każda szkoła wyższa nauk wszelakich w pierwszym lepszym Pcimiu kształciłaby lekarzy. Z tego co się orientuję nowy wydział lekarski udało się utworzyć w Olsztynie na porządnej bazie UWM, oczywiście publicznego. Kształcenie porządne lekarza to baza, kasa, sprzęt i LUDZIE.
  20. loco50

    Teorie spiskowe

    Zeno, już raz Cię prosiłem. Nie kompromituj się brakiem wiedzy na temat szkolenia lekarzy.
  21. loco50

    Teorie spiskowe

    Zeno, skąd bierzesz takie dane? I bardzo Cię proszę. Nie kompromituj się takimi prawdami jakoby pani od biologii ma taką samą wiedzę na temat budowy człowieka jak lekarz. Błagam.
  22. loco50

    Teorie spiskowe

    Nie rozumiem pewnych tematów. Ja jeśli nie znam się na naprawie silnika TDI w Passacie B5, kręceniu filmów, budowie rakiet kosmicznych czy projektowaniu mostów to się nie wypowiadam, żeby nie wyjść na idiotę bo jednak trochę wstyd. A niektórzy ludzie bez wstydu i zahamowań p.... ą głupoty na zagadnienia o których nie mają bladego pojęcia. Ba, uznają to za prawdy objawione. No absurd jakiś.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.