Nie rozumiem pewnych tematów. Ja jeśli nie znam się na naprawie silnika TDI w Passacie B5, kręceniu filmów, budowie rakiet kosmicznych czy projektowaniu mostów to się nie wypowiadam, żeby nie wyjść na idiotę bo jednak trochę wstyd. A niektórzy ludzie bez wstydu i zahamowań p.... ą głupoty na zagadnienia o których nie mają bladego pojęcia. Ba, uznają to za prawdy objawione. No absurd jakiś.