Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2024
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. Tarant, miałem to samo😁
  2. Są pistolety do mania i pistolety do strzelania. Mam kilka do mania ale używam do strzelania taktyczno obronnego właśnie plastików HK Sfp czy XDM. Na zawodach do dynamiki Sig Sauer X Five. Maciej72 strzelałem z baaaardzo dużej ilości klamek, z. 44 Mag też. Sensu to w akcji nie ma ale co kto lubi. Do niedzielnego robienia huku ba strzelnicy może być.
  3. loco50

    Teorie spiskowe

    No rzeczywiście sporo. Suwałki też już nie takie.
  4. loco50

    Teorie spiskowe

    No, nie. To Mrągowo. Do mapy wystąp😁
  5. loco50

    Teorie spiskowe

    W Augustowie. Mentalnie i kilometrowo blisko😁
  6. loco50

    Teorie spiskowe

    Wczoraj pan subiekt w sklepie dał mi wykład na temat grypopochodnego covida, pustych szpitalach w czasie szczytu jesiennego i szczepionek, które nie działają.😁
  7. loco50

    Teorie spiskowe

    Ale w niektórych rejonach i zakamarkach internetów jeszcze nie został poznany🤣
  8. loco50

    Teorie spiskowe

    Ale jesteś sobie panem.
  9. No właśnie pytam. Po co?.Do pistoletu? Jak ma być mocny, celny i do tego z małym odrzutem i podrzutem to już jest-5,7x28.Desert eagle to jakaś aberacja.
  10. Powstaje zasadnicze egzystencjalne pytanie. Na ch...?
  11. loco50

    Teorie spiskowe

    Fakt, przepraszam
  12. loco50

    Teorie spiskowe

    Ja nie mówię o składce. Przeczytaj dokładnie to co napisałem. Prosiłem, żeby nie wzywać karetki. Tylko tyle i aż tyle.
  13. Ja po latach katowania siemensa szarpnąłem się na Jura J6 Piano White. Kawa bardzo dobra.
  14. loco50

    Teorie spiskowe

    Ja mam apel, gorącą prośbę do kolegów sceptyków, antyszczepionkowców, tych co włączyli myslenie, żeby na jesień jak p... e w łeb kolejna fala, jak zacznie dusić nie wołali karetki. Proszę leczyć się w domu, kupić pulsoksymetr, koncentrator tlenu, wiadro amantadyny i nie blokować miejsc w szpitalach. Przecież covida nie ma, a najważniejsza jest wolność.
  15. loco50

    Twój ogród

    Latałem z wężem w garści 😁 przez 3 lata. Efekt był taki sobie a do tego tak mnie to "wrukwiało", że założyłem system nawadniania. Oczywiście nie po całości tylko wokół domu i linie kroplujące do sadu i rododendronów. Wokół stawu jakoś to wytrzymuje bez lania. A auto nawadnianie obowiązkowo, zwłaszcza do niedużego ogrodu. Roboty nie będzie dużo a i koszty rozsądne. U mnie chodzi system Rainbird.
  16. loco50

    Twój ogród

    Mariusz lej wodę, świerki lubią i sypnij nawozu od brązowienia igieł.
  17. loco50

    Twój ogród

    Powodzenia. Trzymam kciuki.
  18. loco50

    Twój ogród

    Zdecydowanie tak😁, ale 4 km ode mnie jest strzelnica. Karabin sznurkiem do ramy i rowerem za chwilę jestem 😁
  19. loco50

    Teorie spiskowe

    To ten czip z programem noktowizji
  20. loco50

    Nóż

    Po prostu spodobał mi się, ale w mojej łapie drwala znika. Ilość z ideą kolekcji raczej się nie kłóci.
  21. loco50

    Nóż

    Może ktoś chce, bo będę zwracał?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.