Są pistolety do mania i pistolety do strzelania. Mam kilka do mania ale używam do strzelania taktyczno obronnego właśnie plastików HK Sfp czy XDM. Na zawodach do dynamiki Sig Sauer X Five.
Maciej72 strzelałem z baaaardzo dużej ilości klamek, z. 44 Mag też. Sensu to w akcji nie ma ale co kto lubi. Do niedzielnego robienia huku ba strzelnicy może być.
Wczoraj pan subiekt w sklepie dał mi wykład na temat grypopochodnego covida, pustych szpitalach w czasie szczytu jesiennego i szczepionek, które nie działają.😁
No właśnie pytam. Po co?.Do pistoletu? Jak ma być mocny, celny i do tego z małym odrzutem i podrzutem to już jest-5,7x28.Desert eagle to jakaś aberacja.
Ja mam apel, gorącą prośbę do kolegów sceptyków, antyszczepionkowców, tych co włączyli myslenie, żeby na jesień jak p... e w łeb kolejna fala, jak zacznie dusić nie wołali karetki. Proszę leczyć się w domu, kupić pulsoksymetr, koncentrator tlenu, wiadro amantadyny i nie blokować miejsc w szpitalach. Przecież covida nie ma, a najważniejsza jest wolność.
Latałem z wężem w garści 😁 przez 3 lata. Efekt był taki sobie a do tego tak mnie to "wrukwiało", że założyłem system nawadniania. Oczywiście nie po całości tylko wokół domu i linie kroplujące do sadu i rododendronów. Wokół stawu jakoś to wytrzymuje bez lania.
A auto nawadnianie obowiązkowo, zwłaszcza do niedużego ogrodu. Roboty nie będzie dużo a i koszty rozsądne. U mnie chodzi system Rainbird.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.