ICE obwarowania są po to, żeby pasły się na tym PZSS i kluby-kasa za kurs, kasa za egzamin, co roku kasa za licencję, składka dla klubu, kasa za udział w obowiązkowych zawodach. Żyć nie umierać ze strzyżenia strzelców frajerów. Milicja ma to w upie bo dla nich to tylko dodatkowa nikomu niepotrzebna robota - dzielnicowy z wizytą duszpasterską, WPA z wypełnianiem i odsyłaniem różnych kwitów itp. Chętnie by się tego pozbyli, ale leśne dziadki z PZSS mają duże wpływy u wybrańców narodu czyli polityków niedouków.