Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Twój ogród

    Część rekreacyjna ogrodu.Zdjęcie słabe bo już pod wieczór robione
  2. Czego to ludzie nie wymyślą.Ja dla odmiany w sobotę jadę po coś większego-HK45.
  3. Bardzo,ale to bardzo Ci współczuję.Mi w lutym lis zadusił moją suczkę yorka.Do tej pory nie mogę się pozbierać i na każde wspomnienie beczę jak bóbr.Wszędzie ją widzę i rozglądam się czy za mną nie chodzi.Naprawdę współczuję.
  4. Nowy O.S.T.R i nowy Kaliber 44.Mimo,że jestem stary dziad lubię posłuchać dobrych tekstów
  5. Sig jest przereklamowny i z tego tytułu za drogi.HK USP- zrobiony dla wojska i policji,sprawdzony bojowo. Ja mam HK SFP 9 i XDM 9 3,8 compact.Wszystko na plus dla HK- ergonomia,wyważenie,spust.Ale,żeby wybrać musisz postrzelać z obu.Tak naprawdę nikt Ci nie doradzi, co masz kupić.Jeden lubi arbuza,drugi dynię.Jeden woli gospodarza, drugi gospodynię
  6. W tej chwili nowy The Cult "Hidden City"
  7. I tyle w temacie.A ja jutro jadę przestrzelać HK SFP 9,bo leży nowiutki w szafie.I sprawdzić nowe przyrządy(narządy ) celownicze światłowodowe w XDM 9 Compact
  8. loco50

    Twój ogród

    Dziękuję.Chętnie
  9. loco50

    Twój ogród

    Dereń jadalny.Co wygrałem?
  10. Ale to nie tylko Oris winszuje sobie takie ceny....
  11. Pochwalę się swoim,chyba, ładnym chrono i taki jeszcze komplecik
  12. A jakoś tak nie może z nadgarstka zejść
  13. Najnowsza zabawka.Jeszcze ciepła,ze sklepu.Dziś nabyta
  14. Karabinek VHS 1K na nabój 5,56 NATO czyli .223 Remington.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.