Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. Mam problem i proszę o pomoc i radę.Khaki Field Automatic kupiony we wrześniu 2015 przestał chodzić.Ot tak bez niczego.Nie reaguje na rotomat ani na rozruch koronką.Co mogło się stać?I gdzie go wysłać do remontu?Ma 2 lata gwarancji, ale podbitej chyba w " Niemcach".
  2. Dziś postrzelałem do metalowych tarcz(popperów) wyprodukowanych przez znajomego.Ten XDM 9 mm z górnego obrazka z 15 i 10 m nie przebił blachy 0,5, ale karabinek .223 z 25 m jak w tekturę.Muszę zlecić wykonanie z grubszej blachy.
  3. Nowe nabytki A ja już nie dziecko i pozwoliłem sobie na odrobinę rozpusty:-)
  4. Dziękuję.Bardzo,ale to bardzo mi leży.I wyglądem i rozmiarem.
  5. Za 35 pln Reda, a prezentuje się jak za 235
  6. Pomyliłem tego Hamiego z Davosą Business Pilot też na tym samym mechanizmie.Tam datę na szybko ustawia się koronką.A tu po prostu zajrzałem do instrukcji-trzeba trochę czytać, a nie tylko obrazki oglądać i "obiektywne" wiadomości w TVPis .
  7. Wsio działa.Po prostu burakom nie należy dawać zegarków co mają więcej jak dwie wskazówki
  8. Jak człowiek jest ciemniak to tak ma.Trzeba instrukcje czytać .Po lewej stronie koperty u góry jest taki płaski przycisk co go trzeba np.wykałaczką ciskać.Bez sensu.Ale działa.Pozdrawiam
  9. Witam Mam prośbę o pomoc.Przestał "rabotać" datownik.Tak jakby nie było pierwszej pozycji przy wyciągnięciu koronki.Od razu wychodzi na max i przesuwam wskazówki.Do zegarmajstra?
  10. Ja tłukę się po wiejsko-leśnych drogach Navarą 2,5 190KM. A funcar to EVO X 350 KM.
  11. Moja mała kochana przylepka Frania 15.10.2009- 21.02.2016
  12. Na 95% lis.Mimo ,że jestem przeciwnikiem polowań zapłacę facetowi, żeby odstrzelił wszystkie lisy w okolicy.Odpowiedzialność zbiorowa.
  13. Wczoraj wieczorem jakieś leśne dzikie bydle skręciło kark mojej młodszej suczce yorka.Zawsze je wypuszczałem na sikanie ,obiegły dom i zaraz wracały.Ta młodsza zawsze pierwsza- a tu nie ma.Biegaliśmy,szukaliśmy i nic.Dopiero jak powiedziałem do jej matki- Fionka, a gdzie Frania,szukaj Frani poprowadziła i pokazała miejsce gdzie ona leży,tuż za płotem.Jezu,piszę teraz a łzy leją mi się ciurkiem.To był mój piesek,taka przylepka- ciągle ze mną,wszędzie,nawet w łazience,nawet na krok nie odstępowała.K....,dlaczego wczoraj ich wcześniej nie zawołałem???!!!!W październiku skończyła 6 lat.K.....,stary wielki chłop a ryczę jak bóbr.
  14. Godzinowy licznik chronografu.Rozchorujesz się mocno,kiedy będziesz chciał włączyć i następnie wyzerować chrono.Te półprzyciski to porażka, a do tego tak ciężko pracują, że szok.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.