Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PaweelK

Użytkownik
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Początkujący

About PaweelK

 • Birthday May 19

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mielec
 • Hobby
  GSM

Recent Profile Visitors

217 profile views
 1. Wreszcie znalazłeś. I się doczekałeś. Gratulacje.
 2. Po kilku stronach wypowiedzi nasuwa mi się dość smutny wniosek, ale o tym na końcu. Myślę że zgodzicie się z tym że każdy z nas na tym świecie liczącym miliardy ludzi jest tylko jednostką (numerem w tym czy tamtym spisie lub zestawieniu). Czy ktoś ze światowych rządów przejmuje się zwykłym pojedynczym człowiekiem? Raczej nie. To co liczy się na tym świecie (przynajmniej w jego części to KASA), nikt nie liczy się z tym że Ty lub Ty zejdziesz z tego świata. Dbałość o populację światową i pojedynczą jednostkę z czysto ludzkich pobudek wynikających z miłości bliźniego dawno się skończyła. KASA to klucz, ale czy tylko? Patrząc na społeczeństwo i ludzi którzy się zaszczepili dzielą się mniej więcej na dwie grupy. Pierwsi się boją, Człowiek jest istotą złożoną ale jednocześnie niektóre schematy jego psychiki są dość proste. Jak zmusić populację do tego czy tamtego działania? Po latach badań znaleziono taki czynnik. To STRACH, człowiek się boi. Oczywiście boi się wielu czynników ale jedynym który jest wspólny dla wszystkich ludzi jest strach przed Śmiercią. Od pewnego czasu mamy ogólnoświatowy trend pokazywania tylko pozytywnych stron życia. Młodość, zabawa, szczęście przyjemność itd. W cień odchodzi to co nieuchronnie związane z życiem, (choroby, starość, kalectwo, niedołężność itd.) Tak jakby ktoś chciał uwypuklić tylko pozytywy. Ok, dobrze jest popatrzeć na ładne obrazki, ale życie to nie jest wyłącznie bajka. W pewnym momencie zdarza się coś takiego jak choroba, która może dotknąć każdego. Więc co robimy? Straszymy społeczeństwo, ale nie chorobą, (to jest tylko nośnik). Straszymy ŚMIERCIĄ. I tu mamy pierwszą grupę szczepiących się. To ludzie który nie boją się choroby jako samej. Boją się śmierci. Nikogo w tym akapicie nie potępiam, strach jest silną motywacją. NAJSILNIEJSZĄ. Druga grupa to ludzie którzy przyjmują szczepionkę dla wygody, (podróże), moda, zachęta bliskich itd. Czynników jest wiele. Szanuję obie grupy. Każdy ma prawo do WŁASNEJ decyzji. Ale proszę o uszanowanie również innych. TYCH którzy nie chcą. Oni również się boją (i to tego samego co ci co się szczepią, dokładnie tego samego) . W chwili obecnej mamy mniej więcej dwie grupy ludzi. Zaszczepionych i tych którzy nie chcą. Dwie z tych grup mają swoje racje i każda z nich jest dla jednych i dla drugich dobra. Ale robimy coś co nie przysparza nam chluby. I tu jest ten smutny wniosek. Żremy się między sobą. Pozwalamy aby naszymi rękoma dokonywały się podziały. To MY jesteśmy temu winni. Rządzący rzucili kość i patrzą z góry jak psy gryzą się o nią. Smutne. Gdy my się żremy sami odbieramy sobie naszą wolność. Coś co jest dobrem nadrzędnym każdego z Nas. I o to toczy się prawdziwa walka.
 3. Druga moja w klubie. Leży od pewnego czasu nowa i nie zakładana. I tu dylemat puszczać w świat czy pozostawić?
 4. jeszcze kilka dni temu była chyba starsza wersja orisa za dość dobrą kasę. https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-meski-oris-big-crown-original-pointer-date-01-754-7696-4064-07-5-20-51-automatyczny lub https://zegarownia.pl/zegarek-meski-oris-big-crown-original-pointer-date-01-754-7696-4064-07-5-20-51 jeśli Ci się nie spieszy, być może jeszcze będzie, sprawdzaj. No chyba że jednak Certina przypasuje.
 5. Wiadomo. Małą 0.7
 6. PaweelK

  Dylemat

  Warto nagiąć a nawet przegiąć budżet na orisa.
 7. A to już wytwór naszych czasów. Ale generalnie chodzi o to samo. Przyciągnąć samca. Który ma zakodowane (większe piersi - więcej mleka - atrakcyjniejsza partnerka (czytaj zdolna do wykarmienia potomka) Koniec końców chodzi o to samo. Tylko szkoda że poprawiamy naturę (np. silikonem). Cóż, ale czego ludzie nie robią aby być bardziej atrakcyjnym. A to już niech się panie wypowiedzą.
 8. Nie do końca chodzi tylko o kwestie wizualne kobiecych atrybutów. (wielkość, rozmiar, kształt itp). W dzisiejszym świecie gusta są różne i jednym mężczyznom podobają się mniejsze innym większe. Ale.... Niezależnie od naszych upodobań nazwijmy to wizualnych jest zakodowane podświadomie (i możemy się tego wypierać lub z tym walczyć ale to nic nie zmieni) że kobieta z większymi piersiami jest atrakcyjniejsza dla nas pod względem wykarmienia naszego potencjalnego potomka. A o to chodzi w naturze każdemu gatunkowi. Na jego dobrym przedłużaniu. Tzn z dobrymi rezultatami. Więc natura podpowiada prosto. Większe piersi - więcej mleka - zdrowszy potomek.
 9. Witam. Popatrzcie i Poradźcie. Longines heritage flagship. Polska dystrybucja (dolinski). Ale drugi właściciel i papiery zaginęły. Czy uda się zweryfikować po zdjęciach?
 10. Taaa. Ale nie dodała ze od swojego chłopaka.
 11. PaweelK

  EDC 3k-5k

  A może oris. Co prawda trochę pilot ale Świetny na EDC.
 12. Dlaczego przytoczyłeś tylko jedną linijkę z mojego postu?. Zabrakło odwagi. Jeśli allegro nie ma tego zabronionego w regulaminie oraz sprzedający również na tym nie traci to nie rozumiem wątku. Przykład: Gdy ktoś zobaczy coś w sklepie stacjonarnym a potem kupi to samo w internetowym bo jest tańsze to również jest oszustwo czy nie? A co do państwa które dyma mnie codziennie. Które moje ciężko zarobione pieniądze rozdaje nierobom lub swoim kolesiom to jest uczciwe? Sorry, uczciwy jestem ale nazywanie mnie lub kogoś Januszem tylko za to że ktos chce uczciwie dogadać się ze sprzedającym i pozwolić mu legalnie zarobić (bo sprzedający wystawi fakturę i zapłaci podatek), nawet poza allegro jest żenujące. cala treść mojego postu: Oszustwo kogo bo nie rozumiem. Allegro? . Nie, bo pobrało prowizję za wystawienie aukcji. Sprzedającego? Nie, jeśli zaakceptuje cenę na której zarobi. I raczej nie robi mu różnicy jak sprzeda. Więc kogo? I nie wyjeżdżaj mi tu z Januszem. Trafił się jedyny uczciwy na świecie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.