Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PaweelK

Użytkownik
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

69 Bywa pomocny

About PaweelK

 • Birthday May 19

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mielec
 • Hobby
  GSM

Recent Profile Visitors

388 profile views
 1. Zestaw świetny. Zebra sprawdza się znakomicie. Co prawda wolę leathermana ale tu victorinox pasuje. A latarka? Brakuje noża.
 2. Hydroconqest. Jeden z zegarków longinesa który jest rozpoznawalny jako reprezentant marki. I godnie ją rozslawia. A przy tym świetnie wygląda przy większości stylizacji. I pasuje prawie do wszystkiego. Jedyny mankament to zapiecie bransolety. (Trochę jak nie longines, nie ta jakość) ale wybaczam przy całokształcie. Conquest przy nim jak wykastrowany. Zbyt podobny do wielu innych na rynku.
 3. Jeśli masz koło 5k I podoba Ci się stylistyka pilota lub pokrewna to moim zdaniem warto spojrzeć na sinn 104
 4. Był już longines. Ale może taki:
 5. Jeśli prostota to sinn. Ta prostota po prostu zostaje i wiecznie się podoba. Zwłaszcza gdy jest wyważona jak tu. Gdybym celował w coś co ma więcej akcentów na tarczy (nie jest taka pusta) ale jednak wyważona i ze smakiem to oris. Jednemu i drugiemu nie brak ani jakości ani klasy. Jednak z tych dwóch bardziej uniwersalny (niejako do większości stylizacji) wydaje mi się oris.
 6. Ale z tej "bransoletki" parę pasków by wyszło. 😀 a eterna jak najbardziej zacna. Tak jak moja.
 7. Co do modelu to wszystko zależy co już masz i czego szukasz. Dla mnie wszystkie ładne ale jeśli miałbym wybierać to wybrał bym taki który uzupełnia kolekcję a nie ją powiela. Jeden warunek to bransoleta. Sam się przekonałem że paski to można zamówić nawet na forum dużo lepsze niż oryginał a bransoleta to bransoleta. Zawsze dodatkowy plus. Życzę niezależnie od wyboru zadowolenia z nowego nabytku.
 8. Nr 1. Tylko celowałbym w wersję na bransolecie. Pasek zawsze dokupić można taniej.
 9. Ale że na trzeciej stronie. Jakże to tak. Podkreślmy piękno.
 10. Od forumowicza. Przypadkowo się zbiegło z poszukiwaniem.
 11. Dzięki. Zamówione. No. 1 Jak dojdzie zdjęcia się wrzuci.
 12. Pytanie do użytkowników aquisów. Który z tej dwójki i dlaczego? Się zdecydować nie mogę.
 13. Gdybym jednak założył to będę pamiętać. Świetnie pasuje dzięki.
 14. I ja postanowiłem zawitać ze swoją zdobyczą. To była długa droga na ten szczyt. Ale w skrócie udało się. Nowy, nigdy nie zakładany egzemplarz z niskim numerem limitacji. Jeszcze w folii. Aż żal nosić. 😀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.