Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Genovese_

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2294
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    16

Zawartość dodana przez Genovese_

  1. Fajny i dobrze Ci leży na łapie ! niech się nosi i cieszy jak najdłużej !
  2. Bardzo fajny ,niech cieszy jak najdłużej ! :)
  3. Genovese_

    Nóż

    MT Socom to zawsze fajny zakup, choć ja ostatnio preferuję wyłącznie tanto... 😉 A od dziś taki secik będzie mi towarzyszył przez najbliższe dni, czyli MT Bee + Strider SMF:
  4. Do mnie też bardziej przemawia pomarańcza.Fajnie też ,że koronka jest troszkę niżej osadzona.
  5. Siemanko , Na sprzedaż bardzo ładny, oryginalny pasek od Panerai (OEM – fabryczny) oraz Etui podrózne na zegarek. Pasek skórzany Panerai 25 mm.zwężany na klamerkę 22 mm.Kolor: antracyt z delikatnym oliwkowym odcieniem (bardzo ciekawie wygląda w różnych oświetleniach) Długość: 120 mm + 85 mm Stan idealny : 8,5-9 /10 – naturalne ślady użytkowania, na ręku kilka razy, bez przetarć, rozdarć czy plam ,bardzo przyjemna, miękka skóra licowa , dobrze zachowana faktura.Cena 450 pln.+ 17 inpost paczkomaty. Oryginalne etui podróżne na zegarek Panerai (czarne, zamykane na zamek) Stan: 9/10 – bez przetarć rogów, czyste i schludne.Cena 150 pln.+ 17 pln inpost paczkomaty.
  6. Genovese_

    Twoja kolekcja!

    Bardzo ładna zbalansowana kolekcja.Widzę, że jesteś miłośnikiem chronografów.Do tego pilota IWC już kiedyś też się szykowałem.Świetny jest to zegar.Moim zdaniem jeden z ładniejszych i dobrze leżących a zarazem dużych (43 mm) pilotów.
  7. Genovese_

    Nóż

    Fajny ten Cubix.W oczekiwaniu na dwa nowe Microtechy odkurzyłem dziś mojego Strider-a Custom XXL WP:
  8. Genovese_

    Nóż

    Takie tam dwie foty... MT Socom Bravo S/E i skromniutki ale przyzwoitej jakości scyzoryk Mikov Stovka posiadający 5 przydatnych funkcji :
  9. Genovese_

    Nóż

    Klasa koncepcja !
  10. Dlaczego ? Świetne nie oczywiste są te UN.Tylko fota na nadgarstku przekłamuje bo akurat dłoń mocniej trzyma wodę.Jakby Mariusz zrobił fotę w spokojnym nie stresującym środowisku byłby zupełnie inne odbiór moim zdaniem.😉
  11. U mnie też nic się w tej kwestii nie zmieniło – tak jak pisałem we wrześniu 2020 roku, kiedy bezpodstawnie wykreślono mnie z listy na dwa Roleksy.Wtedy nawet nie można się było zapisać się na Pepsi.Dziś nawet nie wiem jak jest a i tego wątku dokładnie nie śledziłem... Choć na Pepsi nadal mam ochotę i nawet byłbym w stanie poświęcić Explorera II, ale nie za 80 k … Zostaje mi więc czekać na lepsze czasy , takie, w których wejdę do salonu, przymierzę i wyjdę z zegarkiem na ręce.Może kiedyś dożyję ...😏
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.