Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Baselworld 2014 Live!

Rekomendowane odpowiedzi

Mi ten niebieski bezel też się nie podoba, czerwony znacznie ładniejszy. 

Zmieniono jeszcze kolor wskazówek, indeksów i malowanki na tarczy. A to akurat fajnie wyróżnia "czerwonego" Black Baya spośród konkurencji.

 

 

A z Patkiem mam podobnie, gdyby nie był z tej manufaktury, to nawet bym na niego nie spojrzał, bo jest paskudny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoc ma sie pojawic GMT-M2 Pepsi w bialym zlocie z ceramicznym wkladem bezela...

/[/url]

Dudnią o tym już na większości blogów zegarkowych od dłuższego czasu. Zobaczymy, osobiście bardzo na to licze :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna Omega, krok w dobrą stronę, ale mam nadzieję, że nie jest tak gruba jak nowa PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze moje skojarzenie, to JLC Memovox Tribute to Deep Sea :

 

post-27475-0-49503900-1395832431.jpg

 

Bez szału ta Omega.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takich zegarków była masa - ta Omega akurat inspirowana starą Omegą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROLEX mocno... GMT zapewne w złocie, ale Celini piękne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I odrazu nowy GMT wędruje na moją potencjalną liste :) Fenomenalny!


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor ranger wymiata.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I odrazu wędruje na moją potencjalną liste :) Fenomenalny!

 

Świetny, ale jednak stare "Pepsi" ładniejsze, ze względu na kopertę - głównie kształt uszu. Te nowe koperty mi jednak kompletnie nie leżą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się strasznie podoba, oczy mi się świecą jak małemu dziecku wpatrzonemu w wymarzoną zabawke :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Czekam z niecierpliwością na nowe modele od Panerai. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panerai miał prezentacje na Sihh.

 

Cellini Date też piękny :

 

post-27475-0-81873600-1395837019_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor ranger wymiata.

 

Nie żartuj. Wygląda jak wyrób Timefactors albo Seiko military. Słaba koperta i mało wyrafinowane czcionki na tarczy...żeby nie powiedzieć prostackie.

 

Milgauss z niebieską tarczą i zielonym szkłem to także chyba z braku laku. Słabiutko.

 

A ta bransoleta , nie wiadomo czy się śmiać czy płakać:

 

tudor-heritage-ranger-5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, Tudor bardzo słaby. Za bardzo przypomnina Hamiltony Khaki Field.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milgauss mi się podoba nawet, fajnie wyszło połączenie zielonego pierścienia z niebieską tarczą, ale te Tudory to dla mnie porażka. Tak jak QV napisał, mnie też się kojarzą z tanimi Seiko albo Orientami. Tylko wskazówkę godzinową "zerżnęli" ;) z Obrisa Morgana.

I ta bransoleta, nawet bez maskownicy przy kopercie... nie rozumiem też trochę tego paska drugiego od lewej, jakąś dziwną obwódką wokół koperty idzie, no bardziej tego się nie dało przekombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranger świetny. Co do koperty Tudora - jedna z lepiej wykonanych w tym przedziale cenowym, rewelacja.

 

Powyższe też fajne, ładne nawiązanie do historii (także bransoleta).


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milgauss mi się podoba nawet, fajnie wyszło połączenie zielonego pierścienia z niebieską tarczą, ale te Tudory to dla mnie porażka. Tak jak QV napisał, mnie też się kojarzą z tanimi Seiko albo Orientami. Tylko wskazówkę godzinową "zerżnęli" ;) z Obrisa Morgana.

I ta bransoleta, nawet bez maskownicy przy kopercie... nie rozumiem też trochę tego paska drugiego od lewej, jakąś dziwną obwódką wokół koperty idzie, no bardziej tego się nie dało przekombinować.

 

To pasek z podkładką. Częste rozwiązanie stosowane w zegarkach militarnych. Nienawidzę takich pasków :P, na szczęście nie ma przymusu ich nosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, bueheh, no oczywiście, nie załapałem, że to podkładka, myślałem, że taki cienki pasek ze szwem z boku koperty idzie i zastanawiałem się, czy to przeyklejone jest, czy ki diabeł :D OK, nie podoba mi się i tak.

 

Że ładnie wykonane, to wierzę, jak to u Tudora, ale mimo wszystko dość miałko to dla mnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jakość pewnie będzie dobra ale w takim zegarku nie bardzo jest co schrzanić. Tak jak piszesz, być może historyczny ale jakie to ma znaczenie skoro jest bez wyrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.