Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Recommended Posts

Powitał :)

To dorzucę i mojego PAMa 312. Kupiłem go kilka lat temu ale nadal mnie cieszy i ma u mnie raczej dożywocie. Nie spotkałem zegarka piekniej świecącego. Kolejną jego zaletą, oprócz charakterystycznej stylizacji, jest mozliwosć zabawy paskami i klamerkami. A propos...musze zrobić przegląd pasków i kilka nieużywanych dać na bazarek. ;)

312008.jpg

pam004.jpg

312012.jpg

312009.jpg

inhouse001.jpg

Edited by gludek

Gdzie takie "łupy" można posiąść :) .

Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

z tych 9 "luźnych" - 3 z prawej nik555, bardzo dobra robota, szczególnie szary mat świetny.

pozostałe - Turcja - Bosphorus straps, jak ostatnio. mam już ponad 10 jego pasów, fantastyczne kolory, świeże a z nutą vintage :)

Dorzucę swoje PAMy

attachicon.gifIMG_0178.JPGattachicon.gifIMG_0233.JPG

422 i najczęściej noszona 111-ka

Można prosić o fotki od dupki strony? :D

Edited by Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

EDIT: Utworzyłem jednak osobny wątek - http://zegarkiclub.pl/forum/topic/106081-pomoc-w-wyborze-właściwego-panerai/

Uwaga - masa tesktu! 

Pisał pasjonat, więc nie dało się krótko i zwięźle :D

Edited by Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

No to i ja sie dolacze do klubu z moja 320-stka - na razie stare zdjecia:

5a6cdbe30f2b49b6.jpg

c0eb059e9f9bce3d.jpg

gdyz niestety stalo sie cos niedobrego:

260c53a58c881696.jpg

i wyladowal w Monachium.

Tomasz

pozostałe - Turcja - Bosphorus straps, jak ostatnio. mam już ponad 10 jego pasów, fantastyczne kolory, świeże a z nutą vintage :)

Musze przyznac ze paski z Bosphorus sa fantastyczne i w super cenie.Sam mam dwa od tego goscia - dokladnie taka sama oliwke oraz przyciemniany kasztan -  i naleza do moich ulubionych paskow.

Tomasz

Jak się te pachy zamawia? Wpisałem w google i wyszły facebooki, a ja konta nie mam.

Przeglądałem foty tych pasków w sieci i faktycznie , miażdżą.

@startom oddałeś 320-ke do serwisu czy "odżyła"?

Ja znalazlem oferty o tych paskach na paneristi.com a z gosciem kontaktowalem sie na mail-a muratunsalar@hotmail.com.

320 poszla do serwisu - srubka skutecznie zablokowala balans.Wyslalem 26 maja - oczekiwany czas naprawy 18 czerwca.

Tomasz

Noo, faktycznie super się prezentują te pasiorki.

Zwlekałem jakiś czas, ale po kilku dniach noszenia stwierdzam, że faktycznie OP to czaderskie zegarki. Podobają mi się jedynie te proste modele, bez bałaganu na tarczy. Cała ich magia to olbrzymia prostota, nic zbędnego na tarczy - momentami wręcz minimalizm.

Wpisuję się zatem z moim 392 :)

IMG_7865_zps5eafdc06.jpg

Dawno nikt tu nic nie zamiescil, a z uwagi na to ze moj ulubieniec wrocil z serwisu, moge go tu ponownie zaprezentowac:

3188a474fc7f9a32.jpg

Tomasz

Co sądzicie o. owym Radiomirze 572 z automatycznym naciągiem?

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/108981-panerai-radiomir-572-automatic/

Mam w planach 514 i pomimo że 45 mm byłoby idealne to jednak cena 572 jest za duża. Osobiście wybieram raczej 514. Poza tym jakoś nie przekonuje mnie automatyczny naciąg - ideałem byłby manual z rezerwą chodu z tyłu.

Edited by mikeb