Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wnikam w motywację czy przyczyny tego frezowania. Że chamsko wyrżnięte to widać na oko i nie może być oryginalna bo nie było złoconych Nairi, wyłącznie złote.

 

Potwierdzam, Nairi, (a wcześniej Erywań) były wyłącznie złote, w dodatku wsadzali tam wszystko jak leci, od 2408 przez 2409 do 2609 i 2609N. W damkach głównie czajka 1600 i 1601

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za rzeczowe podpowiedzi szanownych kolegów ;) skoro tak się sprawy mają to rzeczywiście dam sobie z nim spokój ;) a może ktoś z Szanownych forumowiczów ma taki zegarek w rozsądnym stanie za rozsądne pieniążki do sprzedania ? ;) Pozdrawiam stasiu68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tutaj wszystko się zgadza? Coś mi ta koronka nie leży... Co do koperty, sprawdzałem w katalogu z '75, wydaje się, że to ta, ale 100% pewności nie mam... Będę wdzięczny za pomoc :)

 

post-105992-0-27348300-1562267457_thumb.jpg

post-105992-0-40436900-1562267491_thumb.jpg

post-105992-0-49754000-1562267501_thumb.jpg

post-105992-0-33508600-1562267510_thumb.jpg

Edytowane przez rur91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka jest wymieniona i słabo dobrana. Do tej koperty i tarczy bardziej mi pasuje werk typu 24xx, ale niestety wiedzę mam wątłą

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Brat Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do koronki się zgadzam, ale analizując katalog dochodzę do wniosku, że koperta może być ori :)

Edytowane przez rur91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka jest wymieniona i słabo dobrana. Do tej koperty i tarczy bardziej mi pasuje werk typu 24xx, ale niestety wiedzę mam wątłą

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Co do koronki się zgadzam, ale analizując katalog dochodzę do wniosku, że koperta może być ori :)

 

Koperta jest ok, bardziej bym się przyczepił do wskazówek :)

No już byście się tak panowie ne czepiali każdego zegarka bo wam całkiem obrzydną :D  Zegarek jest oryginalny, co najwyżej koronka zamiennik ale równie dobrze może być po prostu zużyta i trudno poznać. dla mnie to akurat przy dość popularnym zegarku i oryginalnej zwykłej koronce bez znaczenia :)

post-49869-0-14311100-1562303172.png

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rzeczowe wyjaśnienie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka powinna być tarcza w Rakecie czerwona "12"? Tzn w jakim kolorze, bo patrząc w necie, co fotka to inny odcień szarości...


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

 

Dopiero zaczynam zegarkową przygodę i mam trudność z oceną, czy dany zegarek jest oryginalny, czy też nie. Czy mogę prosić o pomoc w ocenie? 

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/c1aa9bddc17977ae

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/a5d3dcddbd4c0dc4

 

Zdjęć mechanizmu nie mam, ani zdjęć lepszej jakości. Sprzedawca twierdzi, że zegarek w 100% oryginalny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

 

Dopiero zaczynam zegarkową przygodę i mam trudność z oceną, czy dany zegarek jest oryginalny, czy też nie. Czy mogę prosić o pomoc w ocenie? 

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/c1aa9bddc17977ae

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/a5d3dcddbd4c0dc4

 

Zdjęć mechanizmu nie mam, ani zdjęć lepszej jakości. Sprzedawca twierdzi, że zegarek w 100% oryginalny. 

Wskazówki nie ten tego.

Tak to powinno wyglądać:

post-72690-0-23418500-1562506031_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc!

Tarcza mimo to podoba mi się niesamowicie, a zegarek jest sprawny. Wskazówki rzeczywiście trochę nie pasują co całości. Po przyglądnięciu się oryginalnym teraz wydają się zbyt delikatne. Waham się czy go brać, bo chce za niego 130 zł.  

Edytowane przez Drewniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I będziesz szukać wskazówek?


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak. Chcę nadać mu dawny charakter. Spróbuję się potargować, a wskazówki mogą być dobrym argumentem do zmniejszenia ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. A mi dziś w cenie o 20 zł wyższej zaproponowano zwykłą Slave :D. Szkoda, że złe te wskazówki, bo cena nie byłaby jakaś szczególnie straszna.

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz nie ma co się zastanawiać, też miałem wstawić to ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze się nie śmiać.

Kupiłem już z przekonaniem, że to składak, oczywiście nie działa, ale oddam w dobre ręce zegarmistrza i liczę, że będzie żył.

Pytanie. Czy coś w tym zestawie jest oryginalne i pasuje do reszty ?

Jaka pasuje koronka ?

 

26bf6d063f4346ac.jpg

 

0d17bc816ce5ca02.jpg

 

5dd45b27c9677bc3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @kchrapek, rozumiem, że tarcza to polski zamiennik, reszta to Poljot. Cóż, nareperuję i będę nosił od czasu do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki też są dorabiane. ;)

 

Czyli raczej przycisk do papieru z niego zrobię zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz, ale nie ma w tym zegarku nic ciekawego, jeśli jeszcze mechanizm jest uszkodzony. Zatrzymaj na części. Niestety warte to tyle co butelka wody mineralnej. 

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy tarczkę że zdjęcia można dać do tego automata?

 

Wydaje mi się, że to to samo, tylko na rynek wewnętrzny, ale wolałbym się upewnić.

post-72360-0-99363300-1563101060_thumb.jpg

post-72360-0-75403000-1563101073_thumb.jpg


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.