Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów w Nowym Roku :)

Koledzy pomożecie? Najbardziej zastanawia mnie czy koperta w tej konfiguracji jest okej?

 

Według mnie jest dobrze. Koperta jest Wostokowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest dobrze. Koperta jest Wostokowa.

Wiem że Wostokowa ale chyba w kolekcji mroatman zestawienie tej tarczy jest z inną kopertą, chyba że się mylę...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, po dwóch miesiącach cichego podglądania :) przyszedł czas na rejestrację i pierwsze pytanie.

Trafiłem na taką Rakietę: https://www.olx.pl/oferta/zegarek-rakieta-paketa-unikalny-duzy-model-CID87-IDCWk0C.html

z mechanizmem 2609.NA

 

Na moje niewprawne oko wygląda dobrze, jednak w katalogach znalazłem ten model tylko z mechanizmem 2609.NP

  post-111604-0-95627800-1578250964_thumb.jpg

 

Czy ten zegarek był kiedykolwiek produkowany w  konfiguracji z 2609.NA czy to raczej efekt "przeszczepu serca"?

 

Pozdrawiam

Krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógł zamienić mostek przekładni chodu.

Wielkie dzięki za wskazówkę i natchnienie. Znalazłem taką (prawie - z granatowym pierścieniem a nie białym) u mroatman'a datowaną na 1977 rok i opisaną jako Caliber: 2609.HA

Czyli teraz mogę szukać potwierdzenia a nie zaprzeczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ten Łucz jest okej?

Bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej tarczy, oryginalna...z tą informacją że antywstrząsowy na tarczy i tym logo? Te trzy kreski na dwunastce też jakoś szeroko od siebie

post-108042-0-43111100-1578327616_thumb.jpg

Edytowane przez Ziben86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zamiennik? Dziwne bo koperta też w stanie idealnym. Myślałem że szły takie eksportowe

No szkoda

Dziękuję za odpowiedź :)

Edytowane przez Ziben86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką miałem propozycje zakupu, jak dobrze że Was mam :)

Dzięki jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zamiennik? Dziwne bo koperta też w stanie idealnym. Myślałem że szły takie eksportowe

No szkoda

Dziękuję za odpowiedź :)

Zdaje się, że koperta też jest współczesna. Pewnie cena powyżej 300 zł, żeby kasa się zgadzała ;)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie cena była bardzo atrakcyjna ale coś mi nie pasowało i dobrze bo koledzy tylko potwierdzili moje przypuszczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złocona koperta - czyli ta część o którą najtrudniej, poszła na przetop a całą resztę ktoś włożył do innej... Czasem warto takie coś kupić na części, ale za kilkukrotnie niższą cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie? Czy w katalogu ten zegarek przy chromowanej kopercie miał wskazówki jak na zdjęciu? Zdj z netu.

post-76233-0-88390600-1578510371_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie? Czy w katalogu ten zegarek przy chromowanej kopercie miał wskazówki jak na zdjęciu? Zdj z netu.

Nie mam pewności co do koperty  z tego zdjęcia czy jest prawidłowa ale wskazówki są na 100% zgodne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, bo w złoconej kopercie ta sama tarcza miała wskazówki złocone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Były takie, czy to składak? W środku werk 2609B na 21 kamykach.

post-107719-0-20387900-1578825100_thumb.png


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

Znalezisk z dziadkowej szuflady ciąg dalszy. Zegarek nabyty na początku lat 90-tych. Przeleżał ponad 20 lat w szufladzie.Mam pytanie o poniższy Vostok Komandirski.

 

Koronka w nim lata na boki, sprężynę da się nakręcić tylko w ograniczonym zakresie, zatem pewnie jest uszkodzona. Bezel obraca się w lewo. Niemniej stan qizualny jest ok, więc zastanawiam się nad przywróceniem do życia.

 

Czy jest on oryginalny czy też jest składakiem albo ewidentną repliką postsowiecką z początku lat 90. Nie znalazłem zegarka z tak jasną tarczą, stąd pytanie. 

 

Komandir 1

Komandir 2

Komandir tył

Komandir bok

 

 

Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.