Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

A "czarny charakter" Seiko Black Monster ;)

Wypraszam sobie :)

post-48316-0-37009700-1486133238.jpg

Świetnie by się nadawał dla Jamesa podczas Jego misji na jednej z wysepek japońskich-by nie urazić miejscowych :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę żyjesz tylko dwa razy

 

Kiedy się rodzisz

 

I kiedy umierasz


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie, bez wątpienia i w sposób nie budzący żadnych wątpliwości  :P , biorąc pod uwagę rozsądny kompromis między osiągami a elegancją, zegarkiem Bonda powinien być:

sfb_sec3.jpg

00.10632.23.33.01_PR_01-lres-cut.jpg

1_carl-fedit.jpg?itok=YSnKxFvm

wp00_10632_23_33_02_PR.jpg

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Który raz już wklejasz zdjęcie tego zegarka? Chyba czas na zakupy, hm? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie :)

attachicon.gifIMG_20170108_164138.JPG

Świetnie by się nadawał dla Jamesa podczas Jego misji na jednej z wysepek japońskich-by nie urazić miejscowych :)

 

zgadzam się 


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tego Bucherera w Silezji i szczerze mówiąc niestety na żywo trochę tracił.

 

Poza tym w samym "konkursie" unikałbym poszukiwań inspiracji Rolexowych, bo z subem i tak nic nie wygra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga. Nie wiem czy ostatecznie do Bonda nie pasuje najbardziej Omega. Ale na jego miejscu, jednozegarkowca, chyba wybrałbym AT, a nie divery. Bo jednak do tych smokingów to tak... wiem, czepiam się :)

Edytowane przez Jan M. Krawczyk

Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem jednym okiem na dniach na jakiegoś Bonda w telewizorni. Tytułu nie pamiętam, w każdym razie Pierce Brosman miał na pieńku z Koreańczykami tymi z pólnocy. Dawno żadnego Bonda nie widziałem, ale  z dzieciństwa wspominałem filmy z R. Moorem czy S.Connerym całkiem sympatycznie. Tu natomiast odczucia miałem koszmarne, i przykro mi to mówić ale w znacznym stopniu za sprawą "grającej" w tym filmie Omegi . Nader parszywie i bez polotu zrobiony product placement ( coś na poziomie reklam Orange w klanie ). Niestety to nie był flirt z widzem w stylu- halo , jak dobrze spojrzysz to zobaczysz Omegę na nadgarstku Bonda. Nic z tych rzeczy , twardo cepologicznie, zbliżenie na zegarek, jakbym reklamę oglądał. Słabe to było. W innych dzisiejszych Bondach, Omega wystepuje równie subtelnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek nie może być zbyt ekstrawagancki, żeby nie był wyróżnikiem. To wszak tajny agent. Używa zapalniczki Dupont, pali Dunhill, jeździ Bentleyem (krajowy, dość pospolity). Wszystko to są wysokiej jakości, jednak niewyróżniające się przedmioty.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinien nosić Marinemastera zmodowanego przez Bamforda :D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę się do książek, nie do filmu.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem jednym okiem na dniach na jakiegoś Bonda w telewizorni. Tytułu nie pamiętam, w każdym razie Pierce Brosman miał na pieńku z Koreańczykami tymi z pólnocy. Dawno żadnego Bonda nie widziałem, ale  z dzieciństwa wspominałem filmy z R. Moorem czy S.Connerym całkiem sympatycznie. Tu natomiast odczucia miałem koszmarne, i przykro mi to mówić ale w znacznym stopniu za sprawą "grającej" w tym filmie Omegi . Nader parszywie i bez polotu zrobiony product placement ( coś na poziomie reklam Orange w klanie ). Niestety to nie był flirt z widzem w stylu- halo , jak dobrze spojrzysz to zobaczysz Omegę na nadgarstku Bonda. Nic z tych rzeczy , twardo cepologicznie, zbliżenie na zegarek, jakbym reklamę oglądał. Słabe to było. W innych dzisiejszych Bondach, Omega wystepuje równie subtelnie?

 

NIe znasz się  :D

 

http://www.jamesbondlifestyle.com/product/omega-seamaster-300m-quartz-25418000

Edytowane przez Lawnowerman

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pleyboy był jakiś czas temu wywiad z Ianem Flemingiem. Bardzo ciekawy. Opisywał w  nim jak powstawał Bond, gadżety itd. Twierdził, że przemycał w książce przyzwyczajenia jego lub jego znajomych. Typu motyw z martini, samochody, papierosy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyczytałem, że ekipa producencka podpisała nową umowę na przyszłego Bonda. Napisali że nie wiadomo jeszcze czy Craig będzie dalej odtwórcą głównej roli. Na Instagramie natomiast widziałem fotkę gdzie Craig trzyma kartkę z napisem bodajże "i will be Bond" ale nie wiem niestety z jakiego pochodzi to zdjęcie. Cóż pozostaje nam czekać na wybór Craiga jak wczoraj w Europarlamencie na wybór Tuska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, że co... ? Amerykanie stwierdzą, że lepszy będzie Chevy Chase?


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 .... Cóż pozostaje nam czekać na wybór Craiga jak wczoraj w Europarlamencie na wybór Tuska ;)

 

oba wybory do d*py  :ph34r:  :unsure:  :angry:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oba wybory do d*py :ph34r::unsure::angry:

Lepszy byłby syriusz polski? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.