Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MichałZet

Vratislavia

Recommended Posts

Eeeee, nie... Jak zaczniesz szukać VIS-a, poświęcisz rok lub dwa, dwie dioptrie w okularach i osiągniesz stan depresji wpadający w katatonię, przestaną Cię cieszyć gołe baby bez VIS-a na ręku, a dla samozadowolenia będziesz przeglądać wyblakłe ze starości zdjęcia VIS-ów na stronie Vratislavii, wtedy będziesz mógł powiedzieć, że żałujesz. Teraz to jedynie bezobjawowy stan zarażenia chorobą współistniejącą, dostępną od ręki na ich stronie.

Najbardziej mnie wk**wiało, jak ktoś złośliwy tak niby od niechcenia wrzucał na forum zdjęcie swojego VIS-a...

IMG_3658.thumb.jpeg.d85971363e42ab6da272be743006354f.jpeg

Edited by renqien

No tak:) Lepiej na niego nie patrzyć. Piękny skurczybyk.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

31 minut temu, renqien napisał:

Ach, ci złośliwcy...😀 

1 godzinę temu, renqien napisał:

Eeeee, nie... Jak zaczniesz szukać VIS-a, poświęcisz rok lub dwa, dwie dioptrie w okularach i osiągniesz stan depresji wpadający w katatonię, przestaną Cię cieszyć gołe baby bez VIS-a na ręku, a dla samozadowolenia będziesz przeglądać wyblakłe ze starości zdjęcia VIS-ów na stronie Vratislavii, wtedy będziesz mógł powiedzieć, że żałujesz. Teraz to jedynie bezobjawowy stan zarażenia chorobą współistniejącą, dostępną od ręki na ich stronie.

Najbardziej mnie wk**wiało, jak ktoś złośliwy tak niby od niechcenia wrzucał na forum zdjęcie swojego VIS-a...

Fajny pasek. Gdzie taki można zakupić?

To ori pasek Vratki.

Taki pasek można kupić za kilkadziesiąt złotych - pogadaj z kolegą @As82 

U mnie nie "ori" tylko zamówiony i zrobiony przez @gripen

IMG_3835.thumb.jpeg.797f670aa1ffbb9eedc65897b176f074.jpeg 

Kalmerka zwykła czarna szczotkowana, kupiona u @Z_bych i przetarta na rogach zwykłym papierem ściernym. 

IMG_3837.thumb.jpeg.d0b32febcc16bf42123499e5a09b77fa.jpeg

Nie patrzę nawet na te zdjęcia.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Tak go wszyscy kochamy, że założyłem mu własny wątek:

Ciekawe ile ich jeszcze jest na forum?

spacer.png

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

12 godzin temu, renqien napisał:

U mnie nie "ori" tylko zamówiony i zrobiony przez @gripen

Kalmerka zwykła czarna szczotkowana, kupiona u @Z_bych i przetarta na rogach zwykłym papierem ściernym.

Świetny pasek. Pasuje do tego zegarka jak ulał. 👍

Poza tym drugi plan na zdjęciach też interesujący. 😁

Czarny architekt tarcze sa zrobione trwa kontrola jakosci. ale projekt zmieni koperty ktorych nawet projektu jeszcze nie ma wiec to dalsza perspektywa. Formmeister jeszcze dalsza. Na pewno przyszly rok.

2 lata nieprzespanych nocy, koszmarow, okazji ktore przeszly kolo nosa i wreszcie sie udalo :)

IMG_0825.thumb.jpg.30bd192015033db9623b582ce706bf70.jpg

IMG_2750.thumb.JPG.91cb312e524492b254ec311f2e3d5d95.JPG

Zdjecia fatalne robione na szybko ale po prostu nie moge przestac sie cieszyc jak dziecko.

Mam automat i kwarc od VC, moj quest dobiegl konca - czas gonic kolejnego kroliczka :)

Gratulacje :) Odeśpij porządnie  i szykuj się na kolejne zakupy. Vratislavia niebawem wypuści nowe ciekawe zegarki: jednowskazówkowiec, Architekt III... będzie się działo. Na szczęście nie trzeba będzie tak polować, jak na PA ;)

Pozyjemy - zobaczymy, na razie musialem na wniosek zony zapisac sie do WPAC (Watch Purchase Abstinence Club) i mam bana na zegarki na jakis czas ale niech mnie, warto bylo :D

Byl jeszcze jeden model, przez ktory spac nie moglem (Formmeister) ale odkad mam CW C5 Malverna 595 troche mi przeszlo, poki co niebieski F&F w kwarcu i zielony PA w auto wystarczaja.

:)

Sam się czaiłem na C5 i trochę żałuję, że nie kupiłem w ostatniej promocji :( Ja nie mogę się doczekać czarnego Architekta III w nowej kopercie. Coś czuję, że to będzie rynkowy sukces :)