Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MichałZet

Vratislavia

Recommended Posts

Czy dobrze widzę, że nie ma daty? :o

Oby tak zostało! :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 2.06.2026 o 16:38, subarist napisał(-a):

zapowiedź nowego VIS-a / prototyp - Aurochronos26

 

 

"PRODUKT BĘDZIE DOSTĘPNY W SPRZEDAZY POD KONIEC CZERWCA 2026" - na ile to prawdopodobne jest? 

Edited by Daito

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Sol napisał(-a):

Czy dobrze widzę, że nie ma daty? :o

Oby tak zostało! :)

Nie ma daty.

W tej kopercie wygląda jak inny projekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 3.06.2026 o 19:47, Daito napisał(-a):

 

"PRODUKT BĘDZIE DOSTĘPNY W SPRZEDAZY POD KONIEC CZERWCA 2026" - na ile to prawdopodobne jest? 

taka data padła też na Aurochronos :)

dzięki @QuadrifoglioVerde za możliwość pogadania i sporo przymiarek 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To prawda, na żywo widać mega jakość, świetny zegarek.


Instagram.com/horlobby.watches

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

To prawda, na żywo widać mega jakość, świetny zegarek.

 

Twoja Filip opinia jest bardzo cenna. Dziękuję, niezmiennie się staram. Dzisiaj przeczytałem pod filmem na yt Kanału Zero wpis jakiegoś frustrata, że miał vratislavię ale to lipa bo miała spiek spawalniczy na kopercie. Dawno się tak nie uśmiałem. Taaak tym bardziej, że żadna nasza koperta nie widziała spawarki nigdy. Pierwszą kopertę w której uszy będą spawane dopiero ukończyliśmy projektować. Ja nie wiem co w ludziach siedzi aby takie bzdury wymyślać.

Edited by QuadrifoglioVerde

Share this post


Link to post
Share on other sites
57 minut temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

Ja nie wiem co w ludziach siedzi aby takie bzdury wymyślać.

Zawiść, głupota, brak wiedzy, kompleksy - jest masa takich cech i predyspozycji... 

 

A najnowszy Vis wygląda naprawdę świetnie - mam nadzieję że brak daty to będzie stała cecha tego modelu. 


:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.