Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Waldzior

Gadżety G-Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ciekawy ten brelok Waldziora. To chyba reklamówka sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty wyrwales od kolegi :P Czekałem aż ktoś się przyzna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior :) polowalem na ten zamykacz...widocznie musiał złożyć ofertę nie do odrzucenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zamykacz? Chyba otwieracz ;)

 

Kolega na bazarku sprzedawał A1100 i te gadżety miał dodać do zegarka ale się z tym kolegą dogadałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no otwieracz. ..:) Na zegarek chętnych nie ma a na gadżety trochę było...w sumie się nie dziwię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To faktycznie reklamówka sklepu z G. :)

 

Screenshot%252520from%2525202015-12-15%2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna reklamówka :)

Na woreczku po breloczku jest napis Made in Canada więc można powiedzieć, że to nie byle co z Chin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>murcins

To nie była propozycja nie do odrzucenia, po prostu kolega Waldzior był pierwszy. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)

 

A zegarek się sprzedał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje w PL takich gadżetów i kazdy cieszy jak się trafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest.

Kiedyś było tego więcej a teraz już o to nie dbają i raczej ta sytuacja się nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i te ceny zegarków! Nie dość, że gadżetów nie dokładają, to jeszcze w poslkich sklepach płacimy jak za zboże. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>Waldzior

Po licznych perypetiach (ze trzy rezerwacje, dwa "biorę" bez dalszego ciągu i kilku ofertach typu "kupię za o wiele niższą cenę") dzisiaj wreszcie wyjechał do nabywcy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 "kupię za o wiele niższą cenę") 

Moje ulubione....uwielbiam ten tekst od osoby zainteresowanej zakupem...czasami aż nóż w kieszeni się otwiera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, gdy coś sprzedaję to dopisuję:

 

"Dla lubiących się targować cena +20%"

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, gdy coś sprzedaję to dopisuję:

 

"Dla lubiących się targować cena +20%"

;)

Muszę to zapamiętać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie ubawiły pretensje osoby, która zaproponowała cenę sporo niższą i oczekiwała, że się do tego ustosunkuję. Kiedy zegarek był już w realizacji, dostałem PW, że to nie w porządku, że nie przestrzegam kolejności zgłoszeń, bo on przecież cały czas czekał na moją cenę. Tak jakby nie była ona umieszczona w ogłoszeniu wytłuszczoną czcionką. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są różni. Często oderwani od rzeczywistości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam teksty typu: (oczywiscie bez przywitania i "ceregieli" ) "Daje pińcet i biore od ręki". Jeszcze ostatnio jeden dorzucił do tego "przyjeżdżam, płacę gotówką"

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam teksty typu: (oczywiscie bez przywitania i "ceregieli" ) "Daje pińcet i biore od ręki". Jeszcze ostatnio jeden dorzucił do tego "przyjeżdżam, płacę gotówką"

 

Tapnięte z fona.

Znam to doskonale, ale tekst typu "robię przelew w 15 min" oczywiście z innego banku więc dla mnie to bez różnicy ;) Dopisek Waldziora trzeba będzie wprowadzić w życie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś babeczka z OLX zrobiła awanturę bo nie chciałem sprzedać za połowę ceny a na pewno nie sprzedam drożej i będę żałował. Nadmienię że było 1000 zł. a Ona bez przywitania - "daję 500 i gdzie przyjechać"   ^_^

Jeszcze później mnie nachodziła sms-ami  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ludzie są posr. ...dlatego najpierw wystawiam na bazarku żeby kulturalne sprzedać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas dzisiejszych przedświątecznych porządków znalazłem takie oto coś :D

post-33253-0-38393200-1450826112_thumb.jpg

Nawet nie pamiętam, że brałem go kiedyś z TT.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Nie mam takiego.

Chcesz się pozbyć? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Funky_Koval
      Cena: 1099zł (wysyłka paczkomatem wliczona, cena dobra więc bez negocjacji proszę)
       
       
      G-shock GMW-B5000GD-1ER, stan 7,5/10 drobne ryski od biurowego użytkowania nic poważnego. Wgniotek nie ma, szkło czyste, zegarek w 100% sprawny. 
      Jestem pierwszym właścicielem, sprzedaję z oryginalnym pudełkiem, rachunkiem i zdjętymi ogniwami. 
       

       
       

       

       

       

       

       
       
       

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez Crach
      Witam serdecznie,
      w mojej okolicy nie mogę znaleźć żadnego zegarmistrza bądź osoby prywatnej, dlatego też uderzam w to miejsce.
      Posiadam Casio Duro i trzeba wymienić w nim baterię, jednak chciałbym mieć pełną pewność, że zegarek po takiej wymianie nadal będzie na poziomie WR 200M, a tego raczej w warunkach domowych sprawdzić się nie da.
      Przy okazji myślę również nad zmianą szkła na szafirowe, jednak zdecyduję się dopiero jeśli uda mi się znaleźć taką osobę.
      Całość chciałbym załatwić poprzez wysyłkę kurierem/paczkomatem, których koszty oczywiście pokrywam, a usługa ma się rozumieć będzie odpłatna.
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.