Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Waldzior

Gadżety G-Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież widać, że z Chin :)

Taki napis mogą Waldek nadrukować na łyżeczce lub długopisie, jak ładnie poprosisz i odpowiednio zapłacisz.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ebay wisi taki gadżet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termos jest świetny, ale nie miałbym gdzie używać ;) a może byśmy zrobili znów jakąś zrzutę np na kubki z logo G czy fotkami?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że mam chwilowy przestój w robocie to postanowiłem zrealizować w końcu pewien pomysł który chodził mi po głowie od jakiegoś czasu.. 

 

Przedstawiam Wam proces tworzenia G-SHOCK'owego breloczka wykonanego przeze mnie w 100% ręcznie. ;)

Materiał to aluminium, wielkość breloka 50X50mm, grubość 4mm.

 

RPtg1Uo.jpg

 

DP81nML.jpg

 

TVQpsFA.jpg

 

dRHHTSa.jpg

 

RkuxVsX.jpg

 

34yZuv0.jpg

 

5lZXJJ5.jpg

 

zTckOje.jpg

 

yABH7l3.jpg

 

HzmfVTl.jpg

 

svVwLiP.jpg

 

Na razie w stanie surowym.. jutro kolejne etapy, obróbka, polerowanie, malowanie oraz lakierowanie.  ;)

Gotowy breloczek będę chciał przekazać na szczytny cel: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102593-Licytacja-dla-Filipka

 

Edyta:

Z racji że licytacje dla Filipka zostały już zakończone breloczek przekazuje na nową licytacje tym razem dla Kamila, szczegóły w linku poniżej. 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/132743-razem-spe%C5%82niamy-marzenia/?do=findComment&comment=1708386

 

Pozdrawiam 

GitBit


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wow! Super GitBit! I bardzo fajna fotorelacja! Dzięki za tę ostatnią. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję szczytnego celu tej zabawy  :)

Mnie by się nie chciało tego dziargać  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajera :D podoba mi się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrażał się leń jeden no i w końcu zrobił! Brawo Maciek, fajna relacja a cel jeszcze lepszy. Fajne masz zabawki "we warsztacie"


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wygląda świetnie, gratulacje!

Czekam na efekt końcowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Maciek, będzie ostra licytacja. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wystawisz na licytację to podaj wszędzie linki, żeby nie przegapić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Już Marlena zadba o to, żebyśmy nie przegapili - i bardzo dobrze. ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no tak... i jeszcze nas opierniczy, że tak mało dajemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się ze Wam się podoba ale jutro będzie wyglądał jeszcze lepiej.  :)  

Co do licytacji to liczę że pokażecie jak wielkimi fanami G jesteście..  :D  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GitBit bardzo mi się to podoba, świetna i precyzyjna robota :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem że mnie nie stać


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No GitBit, zbieram szczękę z podłogi. Świetna robota. 

Podziwiam zapał, jak również wykonanie. Szacunek kolego !


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować szczytnego celu oraz samego produktu.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Podziwiam duże zdolności manualne, zapał do pracy i powodzenia w dalszej pracy  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już sprzedaję G żeby starczyło na licytację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wczorajsza zapowiedzią dziś ciąg dalszy "zajawki"  ;)

 

Kolejne etapy..

 

vkeY45E.jpg

 

BJeXhws.jpg

 

L1dnNKg.jpg

 

EwdtLQ9.jpg

 

ArOphGi.jpg

 

Mam nadzieje że się Wam podoba.. Ja może nieskromnie ale muszę przyznać że sam jestem zaskoczony efektem i już zazdroszczę przyszłemu właścicielowi.  :D  ;)

 

Edyta:

Z racji że licytacje dla Filipka zostały już zakończone, breloczek przekazuje na nową licytacje tym razem dla Kamila, szczegóły w linku poniżej.  

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/132743-razem-spe%C5%82niamy-marzenia/?do=findComment&comment=1708386

 

Pozdrawiam 

GitBit


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Funky_Koval
      Cena: 1099zł (wysyłka paczkomatem wliczona, cena dobra więc bez negocjacji proszę)
       
       
      G-shock GMW-B5000GD-1ER, stan 7,5/10 drobne ryski od biurowego użytkowania nic poważnego. Wgniotek nie ma, szkło czyste, zegarek w 100% sprawny. 
      Jestem pierwszym właścicielem, sprzedaję z oryginalnym pudełkiem, rachunkiem i zdjętymi ogniwami. 
       

       
       

       

       

       

       

       
       
       

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez Crach
      Witam serdecznie,
      w mojej okolicy nie mogę znaleźć żadnego zegarmistrza bądź osoby prywatnej, dlatego też uderzam w to miejsce.
      Posiadam Casio Duro i trzeba wymienić w nim baterię, jednak chciałbym mieć pełną pewność, że zegarek po takiej wymianie nadal będzie na poziomie WR 200M, a tego raczej w warunkach domowych sprawdzić się nie da.
      Przy okazji myślę również nad zmianą szkła na szafirowe, jednak zdecyduję się dopiero jeśli uda mi się znaleźć taką osobę.
      Całość chciałbym załatwić poprzez wysyłkę kurierem/paczkomatem, których koszty oczywiście pokrywam, a usługa ma się rozumieć będzie odpłatna.
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.