Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

nie, można by pisać wiele, ale wystarczy kategoryczne nie :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. Problem z serwisem,grubsza koperta, gorsze logo...

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z szanownymi przedmówcami ;).

Zdecydowanie nie warto moim zdaniem, nowa wersja jest chyba lepsza tylko dla snobów inhousowych, co to nie założą zegarka ze zwykłą Etą, bo takie są w Tisottach.

ETA w Black Bay-ach jest świetnie wyregulowana, znam przynajmniej z pięć egzemplarzy, które mimo braku certyfikatu COSC spokojnie spełniają jego wymagania.

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście wspomnieć o rezerwie chodu,która w nowym werku ma 70h..Zdejmujesz zegarek w piątek,zakładasz w poniedziałek ,a on nadal chodzi.Zdecydowanie uważam,że warto dopłacić do nowego werku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę,że werk Tudora to nienaprawialna jednorazówka.Z pewnością da się go serwisować,ale póki co tylko w autoryzowanym serwisie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że to kwestia szkoleń oraz zaopatrzenia magazynów w części zamienne.Zresztą werk samym wyglądem wzbudza zaufańie i zdaje się być wręcz pancerny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis inhouse na pewno będzie dużo kosztowniejszy niż Ety, nawet jak się jej nauczą. Stacje ASO zawsze mają potworny narzut, a tutaj pewnie bedzie monopol...

 

Tak na marginesie ponieważ nie zauważyłem czy była odpowiedź - ile kosztował serwis BB?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście wspomnieć o rezerwie chodu,która w nowym werku ma 70h..Zdejmujesz zegarek w piątek,zakładasz w poniedziałek ,a on nadal chodzi.Zdecydowanie uważam,że warto dopłacić do nowego werku.

Tylko po co taki fajny zegarek zdejmować w piątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co taki fajny zegarek zdejmować w piątek :)

Powód jest tylko jeden, żeby założyć inny fajny zegarek, później inny fajny zegarek i jeszcze inny fajny zegarek i tak ten pierwszy fajny zegarek może czekać na swoją kolej aż 70 godzin bez ponownej potrzeby jego ustawienia.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co taki fajny zegarek zdejmować w piątek :)

Bo na weekend zakładamy coś innego..W naszym gronie jest niewielu jednozegarkowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście wspomnieć o rezerwie chodu,która w nowym werku ma 70h..Zdejmujesz zegarek w piątek,zakładasz w poniedziałek ,a on nadal chodzi.Zdecydowanie uważam,że warto dopłacić do nowego werku.

Ja bym dodał że kwestia grafiki na tarczy jest dla mnie na remis - może logo z różą nieco ładniejsze niż nowa tarcza(?) ale układ napisów bardziej podoba mi się w nowym. A dopłata raczej symboliczna za ten inhouse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest kwestia bransolety,która bardziej mi się podoba w nowym modelu,jest bardziej vintage,nawiązuje do rolexa z lat 70 tych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał że kwestia grafiki na tarczy jest dla mnie na remis - może logo z różą nieco ładniejsze niż nowa tarcza(?) ale układ napisów bardziej podoba mi się w nowym. A dopłata raczej symboliczna za ten inhouse.

Nie taka symboliczna ta różnica starszy model kupisz już za 9k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie taka symboliczna ta różnica starszy model kupisz już za 9k

Jeśli mówimy o nowych to " nieautoryzowane" źródła mają lepsze ceny na obydwa modele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówimy o nowych to " nieautoryzowane" źródła mają lepsze ceny na obydwa modele

 

Jak bedzie wygladała sprawa gwarancji gdy kupimy w/w źródle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie wygladała sprawa gwarancji gdy kupimy w/w źródle ?

Jeśli masz podstemplowaną gwarancję przez AD a kolejny sprzedawca jest tak naprawdę pośrednikiem to wszędzie powinno być tak samo. Choć mieliśmy już tu przypadek że Kruk odmówił naprawy gwarancyjnej zegarka z Niemiec ( ale nie pamiętam czy miał pieczątkę AD czy pustą kartę )

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pośrednik bedzie miał lepsza cene niz np. Kruk? Mowa o nowce sztuka.

Edytowane przez balon84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pośrednik bedzie miał lepsza cene niz np. Kruk? Mowa o nowce sztuka.

Oczywiście bo kupił z kilkudziesięcioprocentowym rabatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Albo tanio albo gwarancja czasami trzeba wybierać.

 

@desmo masz jakieś dobre źródło?

Edytowane przez Andrzej77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to wy pisaliście że za 9 tyś nówki macie - ja wam tylko tłumaczę skąd mogłaby się wziąć taka cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też cena za nowke zszokowała ;)

Masz gdzieś taniej ? ;) Edytowane przez Andrzej77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.