Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Tomaszek, daj info ile kosztował taki serwis.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek, daj info ile kosztował taki serwis.

Również przyłączam się do prośby 

300 czy 300 master?

300m, wiem że pisałeś o master dlatego napisałem - podobnie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idą święta dlatego nie mogło być inaczej. Dojdzie jeszcze czarny i będzie ok

 

Apetycznie i  nie tylko kulinarnie :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Spadaj :angry:


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę sprawdzić jakie parametry ma ten Asus,  ze taki ładne foty nim można zrobić ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę sprawdzić jakie parametry ma ten Asus, ze taki ładne foty nim można zrobić ;) .

Dziękuję. Baterię ma świetną.

Staram się. Raz wychodzi lepiej raz gorzej. W najbliższym czasie postaram się o porządną domową sesję zwykłym aparatem. Myślę, że bedzie widać różnicę. Przynajmniej taka mam nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia całkiem spoko, w dodatku fotografowany model przepiękny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Tudory są naprawdę fotogeniczne ☺ .

post-88446-0-43183200-1492631509_thumb.jpg

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Te Tudory są naprawdę fotogeniczne ☺ .

Zgadzam sie w 100 %. Tylko czemu na żywo rozczarowują? Ja już z kasą w salonie byłem, ale jak oglądnąłem, przymierzyłem to czar prysł. Oczywiście to moje prywatne odczucie.

 

 

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj umówić się z kimś z forum na przymiarke, bo światło salonowe zabija urok zegarków :(


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj umówić się z kimś z forum na przymiarke, bo światło salonowe zabija urok zegarków :(

Zrobiłem to. I niestety nie zmieniło to mojego poczucia, że coś jest nie tak... Po prostu brak chemii. Ale ja z tych bardzo wybrednych jestem :)

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to. I niestety nie zmieniło to mojego poczucia, że coś jest nie tak... Po prostu brak chemii. Ale ja z tych bardzo wybrednych jestem :)

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Ja też miałem takie wrażenie. Niby wszystko było jak na zdjęciach ale po nałożeniu na nadgarstek nie zaiskrzyło. Wiec nie jesteś sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei miałem trochę inaczej. Na zdjęciach zawsze mi się podobały, a przy okazji zakupu innego zegarka obejrzałem i przymierzyłem sobie Tudora, którego miał na ręku sprzedawca i moje wrażenia były również bardzo pozytywne. Na mój nadgarstek idealny. Jedyną rzeczą która mnie wstrzymuje (nie tylko w jego przypadku) jest brak daty... Jestem z tych, którzy muszą ją mieć. I nie przekonują mnie argumenty w stylu, że okienka daty "psują symetrie tarczy", i że trzeba pamiętać o jej przestawianiu :) Ale cóż, każdy ma tam jakieś swoje upodobania :)

Edytowane przez dawcaR6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem odwrotnie - na zdjęciach był taki sobie, a w świetle dziennym zrobił na mnie piorunujące wrażenie.

To jeden z moich ulubionych zegarków - kiedyś do niego na pewno wrócę.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to. I niestety nie zmieniło to mojego poczucia, że coś jest nie tak... Po prostu brak chemii. Ale ja z tych bardzo wybrednych jestem :)

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Uważam, że BB to bardzo fajny zegarek i na dodatek na zdjęciach niektórych kolegów wywala z kapci  :) , ale u mnie też nie zaiskrzyło....

Był taki moment, że jeden z kolegów sprzedawał ten zegarek oraz Seiko MM.

Umówiliśmy się i w trakcie oględzin w korzystnych warunkach oświetleniowych Tudor mnie nie porwał i wybrałem MM.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w 100 %. Tylko czemu na żywo rozczarowują? Ja już z kasą w salonie byłem, ale jak oglądnąłem, przymierzyłem to czar prysł. Oczywiście to moje prywatne odczucie.

 

Czyli nie jestem sam. :D Ja po zdjęciach też byłem mocno nastawiony na ten model, ale jak już miałem okazję go przymierzyć, to wydał mi się taką szarą myszką. Fotogeniczny jest bardzo, ale niestety nie jest mi pisany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że tak jest, bo inaczej wszyscy nosilibyśmy to samo ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że tak jest, bo inaczej wszyscy nosilibyśmy to samo ;)

Oczywiście że tak!!!

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukebor Dokładnie. Rozumiem, że są różne gusta ale jak dla mnie BB jest świetny. Zarówno design jak i wykonanie. Na najwyższym poziomie. Bransoleta na jeszcze wyższym. Do tego ma ten niesamowity i uzależniajacy "klimat". Gdybym miał zostać jednozegarkowcem to celowałbym chyba w któregoś Black Bay'a.

Każdy ma swoje odczucia względem BB. Jednak dla mnie ten zegarek pokazuje swój prawdziwy pazur na nadgarstku. A jak wskazówki i indeksy złapią odpowiednie światło... malina. Żadne zdjęcia tego nie oddadzą.

 

.... szara myszka, hmmm. ;-)

 

 

246cfc6befc4b11a0fd4fe9d0a599761.jpg031981f8c02e84fd256fe32189844d20.jpg

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj umówić się z kimś z forum na przymiarke, bo światło salonowe zabija urok zegarków :(

Hmm, ja mam pamiątkowe zdjęcia z których salonowe ( seria ) zachęcało do BB a samochodowe ( też seria w dziennym świetle) zniechęcało...ale pewnie to wina drżącego palca obsługującego telefon. Prawda jest taka że jest tu na forum kilku kolegów których zdjęcia potrafią " sprzedać" każdy zegarek. A życie później weryfikuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.