Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że piszesz o Rangerze  :), mi się jednak podoba  :), ale może Twoja opinia wynika z oceny na podstawie moich słabych zdjęć  ;)

 

Nie bądź taki skromny...  Zdjęcia są całkiem w porządku.

To ten egzemplarz od Karola z barku sprzed miesiąca?   Też mnie kusiło.. I to strasznie... 

Jak się znudzi, to pisz...  Pasek - miód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się tego typu łączenie paska z kopertą jak w NF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej na niego patrzę, tym mniej paskudny mi sie wydaje..

https://www.fratellowatches.com/tudor-heritage-black-bay-chrono/

Znów się z Toba zgadzam. Jak go zobaczyłem pierwszy raz z obrzydzenia ciarki mi przeszły. A teraz widzę kolejne artykuły i zdjęcia i zaczynam myśleć. Ej, wcale nie jest taki zły. Chyba nawet zaczyna mi sie podobać. Stalowego Date juz dawno przełknąłem. Jak to czasami człowiek sie myli. Albo jednak jest taki zmienny. :-)

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej na niego patrzę, tym mniej paskudny mi sie wydaje..

https://www.fratellowatches.com/tudor-heritage-black-bay-chrono/

Też patrzę od jakiegoś czasu ale nie przekonuje mnie-obecnie, bo wiemy jak to jest z gustami...

 

Nie bądź taki skromny...  Zdjęcia są całkiem w porządku.

To ten egzemplarz od Karola z barku sprzed miesiąca?   Też mnie kusiło.. I to strasznie... 

Jak się znudzi, to pisz...  Pasek - miód.

Dziękuję, choć jestem świadom iż zdjęcia są w moim odczuciu średnie, ale z drugiej strony to nie forum fotograficzne, choć przyznaję że miło jest popatrzeć na prace niektórych kolegów.

Nie, to nie jest egzemplarz od Karola :) , jeśli do tego dojdzie będę miał w pamięci.

 

NF, tak łączenia paska jest nieco..."kontrowersyjne", ja to przyjmuję jako taki swoisty element tego modelu, podobnie jak spasowanie bransolety w Rangerze które również ma swoich przeciwników. 

 

NF przy BB to damski zegarek ;)

:D

 

Dzisiaj BB na "gumce"

20170426_094054.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt takie pomieszanie z poplątanieml :/ Może za rok go trochę poprawią i będzie jakaś spójniejsza wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za gumka do BB?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem racja. Chciałem tylko napisać, że mi też coraz mniej to chrono przeszkadza a wręcz zaczyna mi sie coś w nim podobać. Powolutku. Nie znaczy, że zaraz bym pobiegł do sklepu go kupować. O nie. Tak dobrze to nie jest. ;-) Subtarcze. Faktycznie coś z nimi jest nie do końca w porządku. Może to sprawa zdjęć? Mnie bardziej nie pasuje długość wskazówek.

A tak w ogóle zastanawiam sie czy wszystko musze mieć zaszufladkowane. To nurek, to sportowe chrono a to pilot. Jakby wszystkie te typy zegarków służyły u posiadaczy właśnie w tych celach. Z diverem nigdy nie nurkowalem. Co najwyżej plywalem. Z pilotem nie pilotowalem a chronograf może ze 3 razy w życiu użyłem. Myślę, że w przytoczonych przykładach używane są zupełnie inne zegarki. To z jednej strony. Z drugiej dobrze, że są też, a moze zwłaszcza, porządne, rasowe zegarki z użytkowym/ profesjonalnym DNA.

 

Edit: Z tego co pamiętam to w Heritage Chrono też miałem zakręcane przyciski stopera. A to niby Motosport- chrono. Wiadomo nurek i chrono, po co to. Też taki miszmasz ale jak pisałem wyżej. Ja daję sobie na luz w tej kwestii. ;-)

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie nad nią tylko czerwoną zastanawiałem do BBR. Nawet gdzieś widziałem zdjęcie takiego zestawu.

 

Jak wykonanie i odczucia organoleptyczne?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W świetle domowym wyglada wręcz nudno, ale gdy tylko dostanie trochę światła, to zyskuje w odbiorze po trzykroć :)

9d87894e2716db06661b8d1037275067.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może na początek Corgeut? :D

Jak myślicie, zyskałby coś w świetle dziennym? ;)

 

Tak samo jak "Kisiel" - aby sprawdzić rozmiar. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej że idzie go kupić jako Tudor za 300 dolkow. Nie do odróżnienia nawet po otwarciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiśle miałem, dwie wersje niebieską i czarną, i zgadzam się że zegarki wykonane dobrze w stosunku do ceny (w moim mniemaniu dobra alternatywa na lato/urlop), jednak nie zaryzykowałbym porównania z BB.

Tudor_BB_blue.jpgTudor_BB_blue1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazik widać że cieszy Cię bardzo, gdybym miał wrócić do BB to tylko burgund na bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obróbka metalu w Tisellu jest na poziomie najtańszych podróbek, zegarek ratuje się tarczą i ceramiką.

Kompletnie nie ma co porównywać z Black Bayem, różnica 7 klas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwisty, zgadza się :)  ostatnio najczesciej u mnie na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.