Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie pierwszej części posta pewnie masz rację , a co do drugiej to ja nigdy nie kupuję bez przymiarki


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pierwszej części posta pewnie masz rację , a co do drugiej to ja nigdy nie kupuję bez przymiarki

Też tak mam i nigdy za pierwszym razem. Bo zdjęcia z przymiarki mają potwierdzić lub zaprzeczyć pierwszemu wrażeniu. Uwaga- nie dotyczy 372 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, mam dokładnie tak samo i

pamiętam, że do 372 długo dojrzewałeś .

 

Pamiętam też Twoje stwierdzenie odnośnie Pamów, że co to za zegarki w których czas można precyzyjnie ustawić co 5 minut - jak to się ludziom odmienia ( w sumie mnie też)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry, zdjęcia niestety nie tak dobre jak PistolPete

 

Trochę smutny ten BB blue ale piękny w tym smutku ;-) Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Żadne zdjęcia tego nie oddadzą.

 

 

Akurat Tobie się to regularnie udaje... 

Szacunek.

Edytowane przez wieloryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę smutny ten BB blue ale piękny w tym smutku ;-)

Tak, czasem tak wychodzi to zaleta lub wada koloru bezela i indeksów, jak dla kogo, ale zasadniczo ciepły z niego model  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB to chyba najładniejszy zegarek jaki znam. Gdybym miał mieć tylko jeden to wybór byłby prosty. W tej chwili to mój gral i cierpliwie gromadzę fundusze. Nawet brak daty mi nie przeszkadza, ba uważam wręcz, że nowa wersja z datą już nie ma tego uroku, co do tej pory było dla mnie nie do pomyślenia. Ciekawi mnie jednak jedno. Jakie ma wady? Czy jest coś co Wam w nim przeszkadza, lub coś co Was rozczarowało w tym zegarku? Pytanie oczywiście do posiadaczy, zarówno obecnych jak i byłych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tr13_zpssflsmgi7.jpg

Hm. Trudno się do czegoś przyczepić. Mógłby mieć przewiercone uszy.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja z mechanizmem manufakturowym mogłaby mieć różę zamiast tarczy :) Choć to już czepialstwo, bo to naprawdę przyjemny zegarek :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB to chyba najładniejszy zegarek jaki znam. Gdybym miał mieć tylko jeden to wybór byłby prosty. W tej chwili to mój gral i cierpliwie gromadzę fundusze. Nawet brak daty mi nie przeszkadza, ba uważam wręcz, że nowa wersja z datą już nie ma tego uroku, co do tej pory było dla mnie nie do pomyślenia. Ciekawi mnie jednak jedno. Jakie ma wady? Czy jest coś co Wam w nim przeszkadza, lub coś co Was rozczarowało w tym zegarku? Pytanie oczywiście do posiadaczy, zarówno obecnych jak i byłych.

Myślę że to jeden z modeli który ma tylu zwolenników ilu przeciwników, więc albo Ci się podoba od razu albo nigdy nie będzie, choć jak wiadomo gusta się zmieniają. W moim wypadku po "przerobieniu" wielu zegarów w podobnych stylizacjach i decyzji o nabyciu, wersja czarna srogo mnie rozczarowała, choć przez wielu uważana jest za najbardziej uniwersalną.

Z upływem czasu i kolejnych modelach postanowiłem wrócić do BB jednak tym razem do wersji bordowej, która uchodzi za najbardziej urokliwą.

Niebieska wydawała mi się najsłabsza z serii (tym bardziej że nigdy nie mogłem przekonać się do niebieskiego koloru w zegarkach) jednak kiedy miałem możliwość przymiarki niebieskiego, mimo iż umówiony byłem jedynie na przymiarkę to wróciłem z nim do domu  :D

Czy jest coś co przeszkadza ? w moim wypadku może polerowana koperta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz burgundowym ma czerwone NATO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest do wyboru, czarny lub czerwony.


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś model : Tudor Heritage Black Bay 36  ? szukam info(jak sie nosi itp) na temat tego modelu i coś bida...

Edytowane przez balon84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest do wyboru, czarny lub czerwony.

Rozumiem że nie w zestawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ze

 

Rozumiem że nie w zestawie?

 

W zestawie, kupujesz i wybierasz który chcesz


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.