Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.08.2022 o 10:48, desmo napisał(-a):

Abstrahując od bigosu stylistycznego niezły grubas z tego Tudorowego chrono a Bund przy tej grubości to już zupełne nieporozumienie

7E8F139A-F386-4075-B218-DE11FE9096C8.jpeg

No juz gorszej fotki, to nie mogles mu strzelic 😬 ale rozumiem, ze zniechecic chciales... 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, szuwi napisał(-a):

Kolega widzę taka "alfa i romeo" w kwestii zegarków... 

bardziej  Lotus i Maserati sądząc po stylu wypowiedzi 😉

1 godzinę temu, artme napisał(-a):

No juz gorszej fotki, to nie mogles mu strzelic 😬 ale rozumiem, ze zniechecic chciales... 😜

Mogłem, profil boczny na przykład 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, desmo napisał(-a):

bardziej  Lotus i Maserati sądząc po stylu wypowiedzi 😉

 

😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, swierszczu napisał(-a):

Ze wy pamuetacie o takich typach 😂

 

Taka nasza forumowa "Historia i teraźniejszość". 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, swierszczu napisał(-a):

Ze wy pamuetacie o takich typach 😂

Bo to nasze dziedzictwo 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mózgi trolli mają niezwykłą cechę: nieprzyjemne wspomnienia szybko się zacierają ustępując miejsca radości życia...😉

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Mózgi trolli mają niezwykłą cechę: nieprzyjemne wspomnienia szybko się zacierają ustępując miejsca radości życia...😉

Nie tylko trolli, wioskowe przygłupy też tak miały/mają... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że na oddziale bez zmian jakościowych. Nowych pacjentów brak.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, szuwi napisał(-a):

Nie tylko trolli, wioskowe przygłupy też tak miały/mają... 

Mało przyjemnie się robi i sam trochę wypisujesz się treść swojego postu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, artooro napisał(-a):

Mało przyjemnie się robi i sam trochę wypisujesz się treść swojego postu 

Kolejne wcielenie, czy nieświadomy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szuwi napisał(-a):

Kolejne wcielenie, czy nieświadomy?

Nie, ale takie komentarze to trochę cios poniżej pasa jak argumentów brakuje...

A mimo że Tudora (na razie) u mnie brak to przeglądam z ciekawością i rzadko zdarzają się tak niewybredne komentarze w dyskusjach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, artooro napisał(-a):

Nie, ale takie komentarze to trochę cios poniżej pasa jak argumentów brakuje...

A mimo że Tudora (na razie) u mnie brak to przeglądam z ciekawością i rzadko zdarzają się tak niewybredne komentarze w dyskusjach 

A wiec chyba nieświadomy. Poszukaj i poczytaj wpisy tego trolla i zastanów się, zanim coś napiszesz. I nie obrażaj mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem i prócz tego, że Ranger to najsłabsza z ostatnich premier Tudora, nie wyczytałem 

Opinia jak opinia, każdy ma prawo do swojej. Po co tak spinać pośladki i mieszać kogoś z błotem?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.08.2022 o 10:48, desmo napisał(-a):

Abstrahując od bigosu stylistycznego niezły grubas z tego Tudorowego chrono a Bund przy tej grubości to już zupełne nieporozumienie

Paul Fatman.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, artooro napisał(-a):

Czytałem i prócz tego, że Ranger to najsłabsza z ostatnich premier Tudora, nie wyczytałem 

Opinia jak opinia, każdy ma prawo do swojej. Po co tak spinać pośladki i mieszać kogoś z błotem?

 

Skoro tylko tyle wyczytałeś, to nie śledzisz forum;) 

Pacjent uciekł ze szpitala i koledzy próbują pomóc. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, artooro napisał(-a):

Czytałem i prócz tego, że Ranger to najsłabsza z ostatnich premier Tudora, nie wyczytałem 

Opinia jak opinia, każdy ma prawo do swojej. Po co tak spinać pośladki i mieszać kogoś z błotem?

 

Kolega nie przeczytał ze zrozumieniem. Komentarze nie dotyczą Rangera, a forumowego tefnisia i trolla. Jezeli nie znasz tego tematu, to najpierw się zapoznaj, a nie pisz głupot. Słowa kluczowe podano powyżej. Dodaj jeszcze "Lusia" czy jakoś tak. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałem i prócz tego, że Ranger to najsłabsza z ostatnich premier Tudora, nie wyczytałem 
Opinia jak opinia, każdy ma prawo do swojej. Po co tak spinać pośladki i mieszać kogoś z błotem?
 
Musisz mieć oczy szeroko otwarte, bo mrużąc w słońcu niewiele zobaczysz. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Mózgi trolli mają niezwykłą cechę: nieprzyjemne wspomnienia szybko się zacierają ustępując miejsca radości życia...😉


w mojej ocenie nie trolling jest problemem w wątku . Bardziej demotywującę są wpisy spamerów którzy bez umiaru informują otoczenie o różnych swoich życiowych doświadczeniach , niekoniecznie związanych z zegarkami. Brak im zwyczajnie pewnej etykiety i samokontroli choć są dostarczycielami rozrywki, taniej ale są. Znajdzie się garstka pochlebców a reszta zignoruje.

14 godzin temu, szuwi napisał(-a):

Kolega nie przeczytał ze zrozumieniem. Komentarze nie dotyczą Rangera, a forumowego tefnisia i trolla. Jezeli nie znasz tego tematu, to najpierw się zapoznaj, a nie pisz głupot. Słowa kluczowe podano powyżej. Dodaj jeszcze "Lusia" czy jakoś tak. 

 


najpierw kolega obraża użytkowników a potem apeluje aby jego nie obrażano? Jak się zadaje cios trzeba go umieć przyjąć również , bez chowania się pod sukienkę mamusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mati napisał(-a):


najpierw kolega obraża użytkowników a potem apeluje aby jego nie obrażano? Jak się zadaje cios trzeba go umieć przyjąć również , bez chowania się pod sukienkę mamusi.

"Lusi" nie da się obrazić - mam gdzieś w pw "jej" posty, jakby ktoś chciał skonfrontować z IP. I to nie ja działam pod chyba 10 nickami, bo reszta albo poblokowana, albo bardzo mało popularna... ja się spotykam z Forumowiczami w realu i nie muszę się wstydzić za swoje wpisy (może oprócz tego o Jack'u Daniels'ie, ale pijany byłem) 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Styl się zgadza, troll powrócił. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo nie rozumiem powyższej retoryki ale wnioskuje  że głównemu spamerowi oraz jednemu z klakierów przeszły ciarki po plecach jakby zobaczyli ducha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.08.2022 o 12:39, Mati napisał(-a):

Niestety designerski wielbłąd będzie się ciągnął za Tudorem dopóki miłośnicy będą kupować i rotować tymi zegarkami. Kwintesencją impotencji marki jest wypust nowego Rangera w którym być może najmocniejszym punktem jest bransoleta bo cała reszta to zwykły przeszacowany nieatrakcyjny opasły zegarek. 

Dużo zyskuje po bliższym przyjrzeniu mu się. 

 

W dniu 26.08.2022 o 15:52, ASTRAL napisał(-a):

Oglądałem wczoraj rzeczonego Rangera w ZT.
Na żywo wygląda zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach, dla mnie zwłaszcza tarcza wyglądała na tandetną malowankę, ale w rzeczywistości nie jest tak źle, nosiłbym.
Odbiór społeczności zegarkowej (nie tylko fanów marki) też jest w większości poztywny, zwłaszcza po organoleptycznym zapoznaniu się.
Chrono to inna sprawa, faktycznie słabo to wygląda.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokładnie tak, na żywo mnie też przyjemnie zaskoczył. Zegarek, który może się wielu podobać. 

Mi osobiście podoba się bardzo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.