Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Im dłużej patrzę tym bardziej nie podoba mi się ta nowa tarcza w BB, zdecydowanie wolę stara z różą i charakterystycznymi napisami po łuku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba odwrotnie - o ile róża czy nowe logo są OK to wolę uporządkowane napisy a la Rolex niż " uśmiech" z napisów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już sam nie wiem. Raz mi się podoba jedno, raz drugie. Chyba mi wszystko jedno. Bardziej mnie martwi zwiększona grubość in-house'owej wersji. Bez przymiarki bym chyba nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie martwiła ale oględziny na żywo rozwiały obawy.daleko mu do zaburzonych proporcji niektórych Omeg.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasso nawet kiedyś wspomniał, że dzięki mniej przylegającej kopercie nowa wersja ma mniejszą tendencję aby pod nią pociła się ręka. To ewentualny pozytyw.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wygrał BB potyczkę z Omegą 300

 Bo BB jest po prostu świetny.  ;)

 

 

Co wy macie z tym poceniem? Nadpotliwosc macie czy co? ;)

Też nie zauważyłem takiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wygrał BB potyczkę z Omegą 300 :)

 

U Ciebie wygrał a u mnie poległ ;)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie wygrał a u mnie poległ ;)

I dobrze, dlatego mamy szanse ponosić różne zegarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wygrał BB potyczkę z Omegą 300

U mnie podobnie :), w moim wypadku przeważyło na niekorzyść Omegi nieco biżuteryjne wykonanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No optymalnie jest mieć oba. Dla mnie Tudor za duży jest niestety. Taka wersja 39mm i 20mm w uszach byłby Ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie :), w moim wypadku przeważyło na niekorzyść Omegi nieco biżuteryjne wykonanie

300 czy 300 master?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No optymalnie jest mieć oba. Dla mnie Tudor za duży jest niestety. Taka wersja 39mm i 20mm w uszach byłby Ok.

Dodam jeszcze ze en face bez zarzutu a wrecz creme de la creme ale profil z boku w mojej ocenie deklasuje zegarek. Gruby, bez odrobiny finezji kawal metalowego schaba i na nic dla mnie tlumaczenia ze to diver. Jakby ktos przy projektowaniu odpuscil ten temat. 39-40 mm i wyszczuplenie profilu i jest zegar bez konkurencji w tym przedziale cenowym i wyzej. Ale wtedy skanibalizowałby czesciowo suba a na to rolex pozwolic nie moze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB dla mnie to jeden z najładniejszych zegarków i nic to ze w róży siedzi eta i nie ma daty. Tak jak sie teraz przyglądam nowym wersjom BB to jak wcześniej data to taki must have to teraz sie grubo zastanawiam :) i jakoś bardziej chyba przemawia do mnie BB bez daty... jednak bo okienko mam w innych


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak mój BB wrocil z serwisu po 3 tygodniach, rzuciłem się na niego jak Reksio na szynkę. A kilka dni pózniej wystawilem na sprzedaż 300 master (choć to BARDZO fajny zegarek jest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - uznałem, że po 3 latach, ale 1s/d nie ma sensu robić pełnego przeglądu. Poszedł do Pieśkiewicza tylko dlatego, że bezel zaczął odpadać (!!!) "temu misiu", a Baum w Gdańsku nie był wstanie zamówić/dobrać odpowiedniej uszczelki. Przy okazji zamówiłem odświeżenie koperty i bransolety - chyba podskórnie czując, że go nie sprzedam :)

 

Dziś z ogromną przyjemnością spędziłem z nim na ręku 14h, oglądając go z każdej strony (większość w aucie)- jakbym kupił go na nowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kilka dni pózniej wystawilem na sprzedaż 300 master (choć to BARDZO fajny zegarek jest).

Taki fajny zegarek sprzedawać , no ale cóż miłość jest ślepa, miejmy nadzieję że dobry dom znajdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Chyba wiem kto będzie nosił tę 300 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie wiem :)

 

A tak na marginesie - to przez Ciebie, bo 09 dzieli i rządzi poza czasem zawodowym, a trochę bez sensu mieć dwa zegarki o podobnym dna i to jeszcze oba bez daty.

 

Choć kolokwialnie rzecz ujmując - kanapka w 300 robi robotę i powodowała, że decyzja nie była wcale łatwa.

Edytowane przez Tomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.