Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

U nas jeszcze nie widzialem lhd. Mocno sie nad nim zastanawiam. A ze jestem leworeczny, czesto nosze na prawym nadgarstku to moze niedlugo sie zdecyduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

U nas jeszcze nie widzialem lhd. Mocno sie nad nim zastanawiam. A ze jestem leworeczny, czesto nosze na prawym nadgarstku to moze niedlugo sie zdecyduje

 

Ja co prawda noszę na lewym, ale też się zastanawiam. Znalazłeś coś o tej kremowej lumie, czy świeci tak samo długo i intensywnie co zwykła biała Pelagosa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Piękny diver, a w stali byłby jeszcze lepszy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super jest ten cordovan.

Czy on jest grubiej przy uszach wyprofilowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jest aby zniwelować dużą szparę.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiał byc aby zniwelować szparę a w ogóle to on i tak do cienkich pasków nie nalezy

Filip to mistrz jakich mało, Tudor gdyby dawał pasek choć w połowie takiej klasy jak ten to bank by rozbili


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt został osiągnięty. Gratuluję twórcy i właścicielowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho wszędzie, głucho wszędzie a w międzyczasie przymierzyłem North Flag. Pomimo faktu, że od kilku lat skłaniam się ku coraz mniejszym zegarkom to ten model jest po prostu za mały.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rocznej przerwie od Tudorów pomyślałem że może czas wrócić do BB. Teraz pytanie czy brać ten nowy werk do którego nie mam przekonania czy jednak szukać egzemplarza na starej dobrej Ecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho wszędzie, głucho wszędzie a w międzyczasie przymierzyłem North Flag. Pomimo faktu, że od kilku lat skłaniam się ku coraz mniejszym zegarkom to ten model jest po prostu za mały.

O! To swietnie. Wskakuje na moja listę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rocznej przerwie od Tudorów pomyślałem że może czas wrócić do BB. Teraz pytanie czy brać ten nowy werk do którego nie mam przekonania czy jednak szukać egzemplarza na starej dobrej Ecie?

Zegarek piękny a 40 mm koperta w sam raz, jedyny minus to trochę długi w uszach jest - 49 mm - ze względu na kształt koperty

 

 

edit: podbiłem nie ten post to co chciałem, w swoim poście mailem na myśli tudor north flag.

Edytowane przez marcines

pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ,że Black Bay inhouse chodzi fantastycznie dokładnie, na pewno żaden zegarek który miałem  mu nie dorównywał. Pomijając aspekt czy wersja na eta zyska z czasem jako zegarek kolekcjonerski czy nie bo to chyba ślepy traf co się stanie, to dla mnie mechanizm inhouse w tej cenie to jednak jest jakiś plus i wartość dodana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja ten zegarek dobrze znam, miałem dwie sztuki. Wiem jak leży i jakie ma wymiary  ;). Chodzi tylko o to czy brać nowy werk z brzydka bransoleta czy starą Ete. Minęło już trochę od premiery BB z nowym werkiem i jestem ciekawy jakie są opinie po takim czasie na jego temat bo na początku były średnie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz nowy werk i pisz jego historię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.