Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś na zdjęciach, na gumie bardziej mi się podoba niż na bransie. Z czarnym mam odwrotnie. Ciekawe jak wyglądałby na np pomarańczowym Isofrane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pelagos porażka. Stary dużo fajniejszy.

5 linijek tekstu na dole :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Literatura wzorem Rolexa, ale mnie nie rzuciła się od razu w oczy więc pewnie nie będzie źle na żywo.

 

Kombinacja z pomarańczową Iso może być fajna.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian, Tudor ma 7 linijek testu na tarczy a Omega PO 6. Niewielka różnica. :-)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-16365-14267036875521_thumb.jpg

 

post-16365-1426703716046_thumb.jpg

 

Sent from my Z10 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z całym szacunkiem Ireneusz, bo coraz lepsze te Twoje fotki ale zestawienie folderowego wręcz zdjęcia tudora z amatorskim zdjęciem PO to delikatne "nie halo".

 

Co Wy widzicie w tym Pelagosie, zarówno czarny jak i niebieski wyglądają jak wykonane z tworzywa sztucznego. 

Żeby ten Tudor zagroził tej Omedze, ta druga musiałaby się po prostu totalnie znudzić.

 

Plus za umiarkowany przyrost ceny w zamian za własny mechanizm.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa rozne rodzaje tuningu. Czesci skladowe moze kupic kazdy z nas , ale zlozyc to wszystko razem zeby mialo jakis sens nie kazdy potrafi ;)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem Ireneusz, bo coraz lepsze te Twoje fotki ale zestawienie folderowego wręcz zdjęcia tudora z amatorskim zdjęciem PO to delikatne "nie halo".

 

Co Wy widzicie w tym Pelagosie, zarówno czarny jak i niebieski wyglądają jak wykonane z tworzywa sztucznego. 

Żeby ten Tudor zagroził tej Omedze, ta druga musiałaby się po prostu totalnie znudzić.

 

Plus za umiarkowany przyrost ceny w zamian za własny mechanizm.

Te zdjęcie wkleilem żeby pokazać ilość textu na tarczach tych zegarków, nieprobowalem pokazać który ładniejszy z tego powodu o którym wspomniałeś :-) .

Ze zdjęć, ta moja Omega nie ma startu do Pelagosa, oczywiście pisze o tych konkretnych odpowiednikach bo na bransolecie nie podoba mi się ani tytanowa Omega ani Tudor


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, 6 ale symetrycznie rozmieszczonych, a tu brak symetrii.

Całkowity rozpiździel w Tudorze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można i tak to tłumaczyć :) ,dla mnie ani jedno rozwiązanie ani drugie nie robi żadnej roznicy. Może coś ze mną jest nie tak ale ja tego Poprostu na zegarkach niezauwazam.  

Bez porównania natomiast ladniejsze są indeksy i wskazówki w Tudorze, ale zanim sprzedam Omege to przymieze Tudora, żeby później nie było ewentualnego rozczarowania. 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sa rozne rodzaje tuningu. Czesci skladowe moze kupic kazdy z nas , ale zlozyc to wszystko razem zeby mialo jakis sens nie kazdy potrafi ;)

Przecież to są całe "kity" , tarcze , wskazówki , wkładki bezela , i jest kompletny zegarek.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można i tak to tłumaczyć :) ,dla mnie ani jedno rozwiązanie ani drugie nie robi żadnej roznicy. Może coś ze mną jest nie tak ale ja tego Poprostu na zegarkach niezauwazam.

Bez porównania natomiast ladniejsze są indeksy i wskazówki w Tudorze, ale zanim sprzedam Omege to przymieze Tudora, żeby później nie było ewentualnego rozczarowania.

 

To mógł być mega fajny zegarek*, ale tą litanią spierdolili wszystko.

 

* o ile poprawili jakość tarczy ;)

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta cena w EU się potwierdzi to można powiedzieć, że Tudor strzelił obecnym posiadaczom Pelagosa w kolano. Powinniśmy mieć obniżkę ceny na używki pod koniec roku :)

 

Właśnie zwróciłem uwage, że w nowym przesunięto datę w miejsce indeksu. Zdecydowanie stara tarcza jest lepsza.

 

Dostępność już od lipca.

 

Jeszcze dekiel.

 

Tudor29.jpg

Edytowane przez rip

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor jak zwykle podczas Basel na czele :)

Ale dalej nie zamieniłbym PO na Pelagosa, coś mi w tej tarczy plastikiem zawiewa.

Indeksy, wskazówki takie jak malowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie jak Mizu. Sam nie wiem czemu, może to kwestia odcienia niebieskiego, ale jak np. patrzę na to foto, to kojarzy mi się z plastikiem, na pierwszy rzut oka wg mnie nie wygląda "solidnie/porządnie", tak jak np. Omega 300 czy Seiko MM.

 

Tudor-Pelagos-Blue-Baselworld-2015-5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit:drugi :)

 

 

Myślę, że Mizu chodzi o niebieską wersję.

Chyba nie taki odcień niebieskiego wiele osób chciało.

A coraz więcej zdjęć na żywo pokazuje to co pod press-zdjeciem.

 

tudor-2015-pelagos-1.jpg?w=780

 

tudor_pelagos_blue_bracelet_front_baselw

Edytowane przez rip

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ten niebieski wydaje się taki tandetny/zabawkowy/plastikowy, czy jakby tam tego nie nazwać.  Na tym zdjęciu pierwszym, obok czarnego, prezentuje się świetnie, tak jakby to powiedzieć, solidnie. A na tym drugim już kiepsko  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach odcień jest "mało szlachetny". Może na źywo będzie lepiej.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ten zegarek ma sie pojawic w sklepach? czerwiec? bo wynika, ze trzeba sie jednak przejsc i ocenic na zywo kolorystyke bo zdjecia daja za kazdym razem inny kolor. Z dwoch powyzszych to na pierwszym wyglada na solidny zegarek i odcien niebieskiego pasuje. Nie ma sie poczucia ogladania zabawki. Drugie to jakby tarcza chinskiej produkcji, no tak mi sie skojarzylo :D to duzo zalezy pewnie od aparatu.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.