Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Pasek to raczej customowy i to robiony pod ten model bo to wysoka koperta i nisko umieszczone dziurki w uszach. OEMowy wygląda słabo. Mnie dopasował Filip ( eye_lip) .

Super połączenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepięknie wyglada ta kombinacja! Pasek na wymiar niweluje te ułomności ? Tzn z góry jest ok chodzi mi z boku etc bo tak problem ale fotka tego nie pokazuje

Tak, jest wystarczająco „gruby w uszach” ale na bransolecie i NATO też wygląda

dobrze...

post-55792-0-55813000-1537021711_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałem sie dzisiaj black bays w butiku . Wydaje mi sie ze Tudor w każdym zegarku cos tam nie przemyślał . Ogólnie black bays sa super ale z boku wyglądają okropnie . Świecąca sie ściana. Fifty eight, super rozmiar ale dlaczego na bezelu sa pozłacane cyferki? Kto im to doradził??? GMT - dlaczego nie poprawili grubości zegarka ...jestem fanem black bays ale mają sabotażystę w zespole;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bardzo mi pasuje ta grubość w gmt. Przez to wizualnie zegarek wydaje się większy niż jest w rzeczywistości. Przeważnie 41 mm jest dla mnie za mały, tu jest idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałem sie dzisiaj black bays w butiku . Wydaje mi sie ze Tudor w każdym zegarku cos tam nie przemyślał . Ogólnie black bays sa super ale z boku wyglądają okropnie . Świecąca sie ściana. Fifty eight, super rozmiar ale dlaczego na bezelu sa pozłacane cyferki? Kto im to doradził??? GMT - dlaczego nie poprawili grubości zegarka ...jestem fanem black bays ale mają sabotażystę w zespole;)

 

Akurat GMT ma ma tą "ścianę" fazowaną delikatnie od strony dekla, w przeciwieństwie do pozostałych BB.

 

Tu zdjęcie z porównaniem znajdziesz: https://www.watchgecko.com/tudor-black-bay-gmt-straps-review/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Oki widzę . Ciekawy artykuł . Jak z trzymaniem wartości tych zegarków i generalnie odsprzedażą w PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Oki widzę . Ciekawy artykuł . Jak z trzymaniem wartości tych zegarków i generalnie odsprzedażą w PL?

No niestety tu nie jest już tak wesoło. Spadek wartości dość duży, chyba że kupiony w PL, choć z tego co widzę to niewiele daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Absolutnie, genialny zegarek!  :wub:

Jak z trzymaniem wartości tych zegarków i generalnie odsprzedażą w PL?

 

Jeśli przed zakupem już myślisz o sprzedaży to nie idź w Tudora jeśli nie akceptujesz straty, albo idź w używki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tylko zwróć uwagę żeby był jednak krajowy. Ktoś tu pisał o niechęci naszego AD do napraw gwarancyjnych zegarka z Niemiec. Chyba ,że niezależny zegarmistrz ale wtedy celuj w wersje na ECIe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za podpowiedzi . Cenne. Kupując myśle o odsprzedaży dlatego ze zawsze pojawia sie cos innego co chciałbym mieć :). Nie chodzi o inwestycje tylko aby nie ubyło 50% wartości...Osobiscie upatruje w czarnej wersji namiastki suba No date tyle ze ponad 2 razy tańszego i chyba łatwiej dostępnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ci zegarek skoro jeszcze go nie masz a już myślisz o odsprzedaży? W złoto zainwestuj to może ci się zakup zwróci


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chęć posiadania zegarka który sporo kosztuje a możliwości jego odsprzedaży a co za tym idzie cena to elementy zakupu. Pewnie tez tak masz wiec easy;)

Ponadto black baye sa specyficzne. Idąc za zagranicznymi forami to zegarki które często zmieniają dom w 1 roku po zakupie (rozmiar?ciezar?wygoda?). A to człowiek jest w stanie zweryfikować po zakupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniają dom  także dlatego , że kupiły (BB i nie tylko) osoby, ktore z perspektywy czasu nie stac na zegarek. Wydały zbyt wiele jak na swoje możliwości i chcą jak najszybciej odzyskać część pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie w BBB zmiana bransolety na Crazy horse od Filipa :

Dobrze przypasowany paseczek, który od tyły też zacnie wykończony w Tarlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż prawie zazdraszczam :D i pytanie. Wiem ze to będzie jakaś inferencja w kopertę ale czym można samemu zlikwidować ryski na uszach od zmiany paskow?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż prawie zazdraszczam :D i pytanie. Wiem ze to będzie jakaś inferencja w kopertę ale czym można samemu zlikwidować ryski na uszach od zmiany paskow?

Chustki capecode lub pasty polerskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tylko zwróć uwagę żeby był jednak krajowy. Ktoś tu pisał o niechęci naszego AD do napraw gwarancyjnych zegarka z Niemiec. Chyba ,że niezależny zegarmistrz ale wtedy celuj w wersje na ECIe.

U mnie polski AD bez problemu wyczyścił paproch z tarczy na gwarancji. Zegarek z Kanady, jedyne co było potrzebne to karta podbita przez ichniejszy autoryzowany punkt sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie polski AD bez problemu wyczyścił paproch z tarczy na gwarancji. Zegarek z Kanady, jedyne co było potrzebne to karta podbita przez ichniejszy autoryzowany punkt sprzedaży.

Z tym że nie każdy z grey market ma podbitą przez AD kartę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski AD czyli kruk?

Pieskiewicz na Pięknej, Kruka w to nie mieszałem.

Z tym że nie każdy z grey market ma podbitą przez AD kartę

To na pewno. Ja na WUS swojego kupowałem a pierwszy kupiec u AD w Kanadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ciekawy pasek, handmade? czy ogólnie dostępny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.