Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, powinno być tak, że gdy w wyszukiwarce wpiszesz Tudor - odsyła Cię m.in. Do pasków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy Tudor GMT ma takie same wymiary koperty (grubość , lug to lug ) oraz kształt jak pozostałe black baye na inhouse ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok teraz widzę . Świetny frez. Czyli GMT został nieco poprawiony , koperta wyglada na lepiej zdefiniowaną. Przynajmniej na żywo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może coś z tej oferty będzie dla Was ciekawe.

 

 

Widząc asortyment tego sklepu, zerknalem również na aliexpress i tam te paski odrobinę tańsze ;) ciekawe w sumie jak z jakością, za ta cenę może kupię i porównam z oryginalnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jake sa Wasze preferencje: regularny black bay 41mm który ma teraz świetne ceny czy tez GMT sporo droższy a moze fifty eight rownież pozycjonowany sporo drożej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie trzy są preferowane :)

 

Do mnie przemawia najbardziej 58. Ma wszystko to co podoba mi się w Black Bay i nie ma tego co mi się nie podoba w podstawowej wersji :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jake sa Wasze preferencje: regularny black bay 41mm który ma teraz świetne ceny czy tez GMT sporo droższy a moze fifty eight rownież pozycjonowany sporo drożej ?

Faktycznie ceny bb 41 sa swietne, tylko pytanie co dalej. Jak wprowadza pozostale kolory w kopercie 39 to nikt starych nie bedzie kupowal i ceny poleca na leb. Nawet jak je wycofaja z produkcji to nie wroze zarobku. Natomiast moze sprawdzic sie przepowiednia, ze wersje na ecie beda gratka i moze warto wziasc tego z bazarku niebieskiego za 8,6k. Moze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie tak, ze 39-tki wyprą te w kopertach 41. Każde z nich znajda swoich odbiorców w zależności od wielości nadgarstka i tyle. To raczej krok w kierunku powiększenia grona klientów , dla których starsze wersje były po prostu za duże .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie wypchnie. Podejrzewam, że szybko nie doczekamy się 39 w innej kolorystyce.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych na ecie  są zbyt pospolite, dla innych to zaleta/tańszy serwis. Podobnie z rozmiarem. Praktycznie każde BB mają swoich miłośników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem ostatnio 58 ale zostaje przy moim BB 41 mm.

Myślałem ze jak na mój nadgarstek (16,5-17cm) 58 będzie lepszy ale jednak 41 ma swój urok i ta większa koperta pasuje do BB.

eb1f36e6c5938439549ea73fcd4fae47.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie koperta 41 mm jest idealna. Nie przymierzałem 58, ale jestem na 99 % pewien, że będzie za mała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A jaki rozmiar masz nadgarstka?

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Pogubiłem się, bo trochę straciłem w nadgarstku ostatnio, ale myślę że koło 19 i płaską górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie Pama BB41 przestał wydawać mi się za duży, a tak czaiłęm się na 58

post-90856-0-89909700-1537879705.jpg

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.