Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

No i nadrabiam ręką brak róży na tarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegar, ale ja dalej nie rozumiem czemu tam pakują ten okropny pasek. Moim zdaniem nie pasuje do całości. 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawszy BB !!!!!

W ofercie Tudora są również inne b.ciekawe. Nie sądzę żeby akurat TEN był najciekawszy aczkolwiek wzrok przyciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ofercie Tudora są również inne b.ciekawe. Nie sądzę żeby akurat TEN był najciekawszy aczkolwiek wzrok przyciąga.

 

mój jest najciekawszy :D

post-90856-0-31092100-1535112177_thumb.jpg


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wogóle będzie Waszym zdaniem z BB wersja 41mm bo wejściu fifty eight? Widać ,że sporo ich na chrono na rynku wtórnym i nie trzymają ceny jak kiedys?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj po dłuższej przerwie znowu Tudor na ręku.

 

4u00hvt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajny jest Tomku. W sumie to w moim też nie musiałoby by być tej daty, podoba mi się ta symetria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest Tomku. W sumie to w moim też nie musiałoby by być tej daty, podoba mi się ta symetria.

Dzięki Maciek. Też mi się bardzo podoba i prawda ze brak daty działa na plus jeśli chodzi o jego wizualną stronę.

 

Chociaż nie ukrywam, iż parę razy się złapałem na tym iż próbowałem na nim tą datę sprawdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kruku w GM jest już Fifty Eight. Niestety średnie światło do zdjęć z telefonu.

2 mm mniej, czuć i widać na ręku. Jestem przyzwyczajony do 43 mm i póki co, bardziej mi pasuje BB 41.

Jestem ciekawy jak sprawdzi się nowy mechanizm. W Kruku zachwalali że jest bardziej innowacyjny w stosunku do MT5602.post-102475-1535440632,8445_thumb.jpegpost-102475-1535440637,6943_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kruku zachwalali że jest bardziej innowacyjny w stosunku do MT5602.attachicon.gif20180828_091202.jpegattachicon.gif20180828_091005.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

Zawsze tak mówią :D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na tkaninie i nie eksponowali go na witrynie.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przymierzałem 58 i powiem tak: BB to dla mnie jednak zegarek, który muszę czuć na ręce. Z 58 chyba jednak by mi czegoś brakowało...Dlatego zostanę przy moim BBR.

 

 

 

iP8


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem przejazdem w zlotych tarasach i BB58 nie widzialem, ale mieli dwa GMT na wystawie jeden NATO i jeden na skorze. Wszedlem na chwile, z obslugi trzy panie: jedna zajeta soba, druga klientami, a trzecia bizuteria. Pokrecilem sie chwile, ale nie zlapalem kontaktu i wyszedlem, w sumie chyba brakowalo mi motywacji na mierzenie i mialem malo czasu, moze jakby mieli 58 to chcialbym bardziej ;)


Cena BB58 w UE w Eur na bransolecie 3380 na pasku/nato 3090, jaka w Kruku moze ktos inny pomoze


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wogóle będzie Waszym zdaniem z BB wersja 41mm bo wejściu fifty eight? Widać ,że sporo ich na chrono na rynku wtórnym i nie trzymają ceny jak kiedys?

Po pierwszym zachwycie 58 sytuacja wróci do normy. Nowy jest mały i wrażenie jest trochę jak porównując starego i nowego SUBa ( tylko że 58 to odpowiednik starego ) i nawet bransoleta 58 taka mniej solidna przez to skokowe zwężanie. Ma swój urok, jest wygodny ( ktoś dla kogo grubość poprzednich BB była barierą - będzie zadowolony) ale jak ktoś nosił starego ewentualnie 42 mm lub większe zegarki to odczucia mogą być mieszane.

Suma Summarum dobrze że Tudor oferuje swojego blockbustera w dwóch rozmiarach ale nie wiem czy kupię.

post-55792-0-80629400-1535463417_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia, to właśnie mniejsza grubość/wysokość jest największym plusem 58. A co do średnicy - i tak nosze raczej mniejsze zegarki, więc te 39mm jak dla mnie w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co tu dużo mówić - zegarek jest świetny! Miałem go równocześnie z SMPc i Aqua Terra 'Skyfall' i byłem zaskoczony lepszą jakością wykonania niż w Omegach.

 

 

Miałem trochę czasu na lotnisku i porównywałem Tudora Rangera z Omegą Railmaster. Moim zdaniem na korzyść Tudora. W Omedze drażniły mnie wskazówki - robiły budżetowe wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia, to właśnie mniejsza grubość/wysokość jest największym plusem 58. A co do średnicy - i tak nosze raczej mniejsze zegarki, więc te 39mm jak dla mnie w sam raz.

Pod tym względem 58 jest rzeczywiście dobrą alternatywą. Mnie czegoś w tych 39mm brakuje.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifty eight jest świetnym zegarkiem w stylu vintage i alternatywą dla suba No date. Dla osób z małym nadgarstkiem jest świetny . To jedynak BB 41mm zostaną flagowcami Tudora, tak myśle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością ale wg mnie tylko do czasu jak w mniejszym rozmiarze zaczną robic kolejne kolory - burgunda, niebieskiego. Wtedy kto wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne i nagle wszyscy rzuca się na 58. :D chyba ze wycofają wersje 42 to może


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.