Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

No to wypada mi się tutaj pokazać dopiero bransoletę sobie skróciłem. Wygrał z BB i nową Omegą SMP. Świetnie leży i jest dziwnie lekki

 

2f4a1fd0ca03abdc1af797a172914c03.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osz Ty, słowem się nie zdradzileś, gratulacje :)

 

Może Ty mi powiesz czy zapięcie z bransolety Pelagosa podejdzie do bransy od BB na Ecie? Tak tylko pytam, teoretycznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No hej Przemku. Nie pytałeś, to nie chciałem wjeżdżać z tematem co to zapięcia, to nie mam najmniejszego pojęcia. Śledzę temat już kilka lat, ale jakoś biegły w nim nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk, gratulacje bo Pelagos to bardzo fajny sprzęt


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wypada mi się tutaj pokazać dopiero bransoletę sobie skróciłem. Wygrał z BB i nową Omegą SMP. Świetnie leży i jest dziwnie lekki

 

 

Gratuluje. Powiedz tylko czym wygrał z nowa 300?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No graty Patryk- wygrało serce ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk, gratulacje bo Pelagos to bardzo fajny sprzęt

Gratuluje. Powiedz tylko czym wygrał z nowa 300?

No graty Patryk- wygrało serce ;)

Dzieki wielkie, zegarek jest super Co do jego przewagi nad Omegą... to tylko i wyłącznie subiektywne odczucie. Mierzyłem czarną, niebieską i białą Omegę, wszystkie fajne, ale to nie było to. Chciałem fajnego nurka na bransolecie, który nie będzie się zbytnio rzucał w oczy i uważam że ten Pelagos w 100% spełnia moje wymagania. Dodatkowo należę też do tych „nieprzepadających” za bransoletą w Omedze no i jak to mówi moja Żona, chyba mam jakiś gen hipsterski, bo nie lubię oczywistych rozwiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wypada mi się tutaj pokazać dopiero bransoletę sobie skróciłem. Wygrał z BB i nową Omegą SMP. Świetnie leży i jest dziwnie lekki

 

 

gratulować :) Pelagia to Pelagia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie *kusiłeś swoim już od długiego czasu

 

Edit: tel mi coś pozmieniał, zdanie bez sensu wyszło ale poprawiłem się

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień z Tudorem... po pierwszym dniu zegarek nie zgubił ani sekundy względem radiowego G-Shocka. Pomyślałem sobie, że to przypadek, pewnie się „rozluźni” z dokładnością a tu proszę... drugiego dnia wynik znowu 0 sekund. Jestem pod wrażeniem, chodź nie należę do tych co zwracają na to uwagę

 

Z minusów, to może o ćwierć milimetra bezel jest przesunięty w lewo względem godziny 12 zaraz po kilku. Ostatnimi czasami oglądałem trochę różnych zegarków i np w 2/3 Omeg miało ten sam problem. Dziwne, że w dzisiejszych czasach z taka technologia takie marki nie potrafią sobie z tym poradzić.

 

A jak Wasze Pelagosy? Centrują? Wrzucajcie fotki jak możecie

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zasypali towarem salony na Święta ;)f8929822b9f9a7419324e1ddcf9cd519.jpg315ecead22d3d44530650f27e4b9aef0.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Widziałem na żywo tego p1 i tarcza w tym zegarku jest bardzo fajna, bezel także daje radę , jedyne co mi się nie podoba to uszy i te zawiasy. Liczę na jakiś bardziej klasyczny wypust w przyszłym roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokada bezela lekko odstaje i widać tam malutką szparkę. Jak na swoje gabaryty zegarek układa się na ręce bardzo dobrze.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny materiał o 58:

 

“A Week On The Wrist: The Tudor Black Bay Fifty-Eight” via @watchville https://api.watchville.co/v2/posts/47143/click

Właśnie skończyłem czytać bezpośrednio z Hodinkee... Dopiero pod koniec autor wspomina krótko o związkach z "Big Crownem" (ref. 7924) z 1958 roku, a to był chyba główny punkt odniesienia dla projektantów BB58. Ale ogólny entuzjazm podzielam :P


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

denver47

Piękna fotka pięknego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gratuluje świetnie dobranego paska.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Tudor zrównuje długość okresu gwarancyjnego z Omegą i Rolexem.

Zegarki sprzedane od 2020, będą miały 5 lat gwarancji.

Zegarki sprzedane pomiędzy lipcem 2018 a grudniem 2019 - dostają darmowe 18 miesięcy przedłużenia gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.