Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Weź Rutinoscorbin...😅


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MasterMind napisał(-a):

A mój taki jakiś bez koloru

 

71-1.jpg


Świetnie leży na twojej ręce. Szkoda, że Tudor nigdy raczej nie zrobi reedycji starych subów. Za bardzo podobne do Rolka, chyba by się gryzło ze strategia marki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiak wypucowany tak, że mogłeś w nim robić odbicie BB :D GT2RS, niezła bestia, jeździłbym bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało jak znajomy, który od 15 lat mieszka pod Londynem opowiadał o reakcjach ludzi, którzy zagadują go czasami na stacjach paliwowych o jego Porsche GT3.

W UK słyszy "fajne GT3", czasami dopytują o osiągi itp. Jak przyjedzie nim nad Wisłę to najczęściej słyszy "szkoda, że nie GT3 RS".  😂

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.12.2021 o 15:53, Szyszkops napisał(-a):

a tu jakaś cisza emoji6.png

 Wywołałeś

IMG_20211220_164054.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega widzę taki bardziej wczorajszy😉

U mnie już od rana taka data:

IMG-20211221-200756-edit-2667294838133.j


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Focia z wczoraj...

Ładniutki ten Twój Chrono, ja nie lubię kajdanów, widziałbym go na fajnym paseczku 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, tomeks001 napisał(-a):

Focia z wczoraj...

Ładniutki ten Twój Chrono, ja nie lubię kajdanów, widziałbym go na fajnym paseczku 👌

Może ja mam skrzywienie metalowe i generalnie lubię kajdany, ale swoją drogą ten jest pierwsza klasa, dobrze dobrany do koperty, nie za ciężki, cały szczotkowany (!) i dobrze się wizualnie komponuje z całością. Oglądając ten zegar na zdjęciach, myślałem, że będę przekładał na jakąś skórkę albo gumę, ale teraz nie jestem pewien, czy w ogóle mi coś jeszcze się tu przyda.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś z kolegów może założoną do BB 58 bransoletę od Wujka Seiko?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tommly napisał(-a):

A ma ktoś z kolegów może założoną do BB 58 bransoletę od Wujka Seiko?

ja mam half-link do bransolety od US i jest do przełknięcia, krawędzie ma strasznie chropowate, drapią po przejechaniu palcem. Jeśli wykonanie pełnej bransolety jest podobnej jakości to może to sprawiać dyskomfort przy noszeniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, jurwol napisał(-a):

ja mam half-link do bransolety od US i jest do przełknięcia, krawędzie ma strasznie chropowate, drapią po przejechaniu palcem. Jeśli wykonanie pełnej bransolety jest podobnej jakości to może to sprawiać dyskomfort przy noszeniu. 

Dzięki za opinię.

Na stronie jest napisane, że to "taka sama" bransa jak do Omegi, tylko ze zmienionymi end-linkami. Pytanie jak ze spasowaniem i kolorystyką stali (bransa-koperta).


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, ledr napisał(-a):

Może ja mam skrzywienie metalowe i generalnie lubię kajdany, ale swoją drogą ten jest pierwsza klasa, dobrze dobrany do koperty, nie za ciężki, cały szczotkowany (!) i dobrze się wizualnie komponuje z całością. Oglądając ten zegar na zdjęciach, myślałem, że będę przekładał na jakąś skórkę albo gumę, ale teraz nie jestem pewien, czy w ogóle mi coś jeszcze się tu przyda.

Jakbyś chciał sobie kiedyś sprawić gumkę, polecam Vanguard: https://vanguardstraps.com/collections/heritage-chrono - jakość pierwsza klasa, miałem kiedyś przez chwilę nurka Omegi i jakościowo bez różnicy - na prawdę polecam a i cena jest do przełknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, tomeks001 napisał(-a):

Jakbyś chciał sobie kiedyś sprawić gumkę, polecam Vanguard: https://vanguardstraps.com/collections/heritage-chrono - jakość pierwsza klasa, miałem kiedyś przez chwilę nurka Omegi i jakościowo bez różnicy - na prawdę polecam a i cena jest do przełknięcia.

Dzięki za link, przeglądałem różne gumy z tych wyprofilowanych, także Rubber B. Na razie zamówiłem z Ali... chiński zamiennik, żeby w ogóle zobaczyć, jak się będzie nosić ta koperta na gumie, a potem zobaczymy. Miałem BB58 na kajdanie i czasem przekładałem go na różne paski, ale szybko wracał na kajdan, bo to była optymalna opcja jak dla mnie.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zamawiałem vanguarda do Tudora BB S&G - guma jakościowo fajna, ale mam dwie uwagi:
1. Na duży nadgarstek (mój 19,5 cm) jest za krótka. Zapinałem na ostatnia albo przedostatnią dziurkę.
2. Może coś się zmieniło, ale płaciłem clo, VAT i inne należności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dosyć wątły nadgarstek (17,5 cm) i jest jak najbardziej ok. Cła i podatków nie płaciłem, tylko kwota widoczna na stronie -130$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Slimturtle napisał(-a):

 

Co sądzicie, czy Royal pasuje lepiej z lupką czy bez?

 

W obu wersjach mu dobrze. Dzięki za foty, bo sam się nad tym zastanawiam, czy lupki nie zrobić w swoim. 🙂 Taka wizualizacja może mi pomoże w tym zastanawianiu…


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.12.2021 o 12:01, ledr napisał(-a):

Dzięki za link, przeglądałem różne gumy z tych wyprofilowanych, także Rubber B. Na razie zamówiłem z Ali... chiński zamiennik, żeby w ogóle zobaczyć, jak się będzie nosić ta koperta na gumie, a potem zobaczymy. Miałem BB58 na kajdanie i czasem przekładałem go na różne paski, ale szybko wracał na kajdan, bo to była optymalna opcja jak dla mnie.

RuberB ma ten feler, że dziurki mają spory rozstaw, więc jak nie trafisz w punkt to będzie słabo się nosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.