Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Je nie (z)noszę pasków, więc w grę wchodzi tylko bransoleta. Tylko razi mnie ten fejkowy rivet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie element konstrukcji jak w starych bransoletkach z blachy, tylko ozdoba, która nie służy niczemu poza robieniem wrażenia wintydż. Ja tez tego nie lubię, ETA miała świetną bransoletę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając dywagacje czy rivet sie podoba czy nie: serio nie macie wrażenia że to stały punkt krytyki wskazany przez youtuberów i portale zegarkowe?  Zeby nie bylo że tylko oh i ach albo ze Tudor zaplacil?

 

Przecież to nie ma żadnego znaczenia. To nie tarcza koperta, koronka czy nawet sama bransoleta. To jej bok na który delikatnie mówiąc nikt nie zwraca uwagi. No chyba że ktoś nie jest w stanie przeskoczyć irytacji nad tym elementem mimo że spojrzy na niego raz po zakupie i to dlatego że wszyscy o tym mówili

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to ogólnie nie przeszkadza. Jest bo jest i nie zwracam na to uwagi. Jednakże osobiście bransa bez tego w ecie jest fajniejsza 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, radek3545 napisał(-a):

A ktoś może testował taką bransoletę do bb58?
 

https://www.uncleseiko.com/products/us1450-president-bracelet-for-the-tudor-black-bay-58

 

U kogoś na forum widziałem. Nie wiem czy czasem Marek nie kupował.

Ja te się kiedyś przymierzałem, ale ostatecznie kupiłem zegarek na ori bransolecie. Ale z opinii wynika, że to dobry produkt i duużo tańszy od oryginału.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie też przymierzal z zakupem uncleseiko jubilee do burgunda, był taki temat.

Nie pamietam czy kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzają się zniżki typu -10-20% na bb58 jak np. przy omegach czy trzeba się cieszyć jak się uda kupić w oryginalnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem żeby kupić od nich bransoletę do LLD. Wie ktoś jak jakoś ich produktów wygląda? I spasowanie? Bo na zdjęciach to nie ma szału... W każdym razie z LLD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Krathor napisał(-a):

Ja myślałem żeby kupić od nich bransoletę do LLD. Wie ktoś jak jakoś ich produktów wygląda? I spasowanie? Bo na zdjęciach to nie ma szału... W każdym razie z LLD.

Na bransy do moonwatcha ludzie nie narzekają. O tej do lld nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba wyglądają znajomo🙂

I chyba wytrzymują porównanie:

 

IMG-E0335.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się bawicie chłopaki, super sety


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.04.2022 o 23:03, Szaklak napisał(-a):

Czy zdarzają się zniżki typu -10-20% na bb58 jak np. przy omegach czy trzeba się cieszyć jak się uda kupić w oryginalnej cenie?

Dzieki karcie klubu dla przyjaciol mozna otrzymac   znizke na tudora https://wkruk.pl/klub-dla-przyjaciol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mierzyłem dzisiaj grubaska ;) dalej mi się podoba. Wydaje mi się, ze przez stały i niższy wzdłuż krawędzi bezel optycznie się to gubi w porównaniu do driverów

8f75c0455dc58fbc4882c1a1585e1446.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mierzyłem dzisiaj grubaska default_wink.png dalej mi się podoba. Wydaje mi się, ze przez stały i niższy wzdłuż krawędzi bezel optycznie się to gubi w porównaniu do driverów



Sent from my iPhone using Tapatalk


A poka poka więcej zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem straszne beztalencie w kwestii robienia zdjęć, nawet iPhone nie potrafi nic zaradzić

1f77fefceb745739bab4cc1f7bd99bfc.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem straszne beztalencie w kwestii robienia zdjęć, nawet iPhone nie potrafi nic zaradzić



Sent from my iPhone using Tapatalk

A jak wrażenia? On był do kupienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywne, spodobał mi się cóż mam powiedzieć. Zapięcie jak w bb58 bronze, więc można trochę podregulować. Bałem się grubości, że będzie źle wyważony i będzie ciążył po jednej stronie nadgarstka (tak mam z bb bronze na NATO, nie lubię ściskać nadgarstka i mi się przechyla na nadgarstku). Tutaj ciężko to było sprawdzić z niedopasowana bransoleta, ale mimo to ładnie się układał na ręce.

Niestety, jak u starszego brata nie do kupienia default_wink.png zarezerwowany, ale mam się odezwać po wakacjach.

46da42431e2cca430ae0d6cf29fbc9ec.jpg&key=01c7ae98e7d2fcced323447006b3a76623341f5af41ae6ed3f1804d9f238970b


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy wrzucają weekendowe fotki, to i ja też ;)

IMG_6098p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś tam alternatywy wobec kajdana na lato są:

 

IMG-0341.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo pozytywne, spodobał mi się cóż mam powiedzieć. Zapięcie jak w bb58 bronze, więc można trochę podregulować. Bałem się grubości, że będzie źle wyważony i będzie ciążył po jednej stronie nadgarstka (tak mam z bb bronze na NATO, nie lubię ściskać nadgarstka i mi się przechyla na nadgarstku). Tutaj ciężko to było sprawdzić z niedopasowana bransoleta, ale mimo to ładnie się układał na ręce.

Niestety, jak u starszego brata nie do kupienia default_wink.png zarezerwowany, ale mam się odezwać po wakacjach.


No cóż, poczekamy - zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, vvv napisał(-a):

Niestety, jak u starszego brata nie do kupienia default_wink.png zarezerwowany, ale mam się odezwać po wakacjach.

Domyslam sie, ze panda tez zarezerwowana byla? 😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.