Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy każą oszczędzać, to będę trochę oszczędzał bransoletę. Kupiłem taki pasek no-name na ebaju, bardzo elegancko wykonany i wygodny:

 

IMG-1204.jpg

IMG-1201.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam od razu noname, to Morellato tylko on seryjnie nie ma oznaczeń od spodu żadnych. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, eye_lip napisał(-a):

E tam od razu noname, to Morellato tylko on seryjnie nie ma oznaczeń od spodu żadnych. 

Za morellato pewnie bym trochę więcej zapłacił, a tu 30 kilka euro ze sklepu na Cyprze... Fajna, przyjemna w dotyku hybryda, trochę tylko ta płócienna

góra łapie jasne "kłaczki".


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej mniej, bo ten model poniżej stówki kosztuje. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ledr napisał(-a):

Wszyscy każą oszczędzać, to będę trochę oszczędzał bransoletę. Kupiłem taki pasek no-name na ebaju, bardzo elegancko wykonany i wygodny:

 

IMG-1204.jpg

IMG-1201.jpg

Fajny, może i ja bym do czysety se zamówił? 🤔


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze wyglada kolorystycznie ten pasek do Tudora 
 

Morellato faktycznie chodzi w polskich sklepach za około stówkę.

 

Moralleto Produkują też widziałem gumowe paski w sieci , bo  jestem na etapie szukania czegoś do SMP300.

 

(Oglądnąłem  już stronę Jakuba JFS, ale narazie muszę wymyślić kolor bo do zielonej ceramiki to chyba będzie przeprawa z doborem) 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, eye_lip napisał(-a):

Raczej mniej, bo ten model poniżej stówki kosztuje. 

Znalazłem w polskich sklepach podobny, ale to jednak nie jest dokładnie taki sam pasek - w cenie 129 pln. Nie mieszkam teraz w kraju, łatwiej mi było rozglądnąć się po innych sklepach w UE, ale Morellato już miałem kilka i jakość była dobra. Jak wrócę do kraju wiosną przyszłego roku, to się odezwę do Ciebie, bo już mi od dłuższego czasu chodzi po głowie porządna skórka do pama😁

1 godzinę temu, tommly napisał(-a):

Fajny, może i ja bym do czysety se zamówił? 🤔

Tomku, jak chcesz przejrzeć, co ma ten sprzedawca, to tu link do sklepu - widać też na zdjęciach drobne różnice między tymi hybrydami, a Morellato: sprzączka, "obrobienie" dziurek od wierzchniej strony, szlufki w innym kolorze/materiale. Wziąłem dwa paski tego samego typu, jeszcze ciemnozielony hybrydowy do Longinesa. Całkiem zgrabnie leży i dobrze się komponuje z wojskowym sznytem mojego "Majetka". Ale zdjęcie to wrzucę już w innym temacie.

https://www.ebay.ie/itm/203930195936?var=504388361959


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, SPS napisał(-a):

dobrze wyglada kolorystycznie ten pasek do Tudora 
 

Morellato faktycznie chodzi w polskich sklepach za około stówkę.

 

Moralleto Produkują też widziałem gumowe paski w sieci , bo  jestem na etapie szukania czegoś do SMP300.

 

(Oglądnąłem  już stronę Jakuba JFS, ale narazie muszę wymyślić kolor bo do zielonej ceramiki to chyba będzie przeprawa z doborem) 

Nie oglądaj strony - weź zegarek i jedź do Pruszkowa oglądać skóry, na 100% coś z Filipem wybierzesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam. 

A M tak wygląda:

1000_watchstrap_Mt-KBx5122-schwG20-Uhrenarmband.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ledr napisał(-a):

Znalazłem w polskich sklepach podobny, ale to jednak nie jest dokładnie taki sam pasek - w cenie 129 pln. Nie mieszkam teraz w kraju, łatwiej mi było rozglądnąć się po innych sklepach w UE, ale Morellato już miałem kilka i jakość była dobra. Jak wrócę do kraju wiosną przyszłego roku, to się odezwę do Ciebie, bo już mi od dłuższego czasu chodzi po głowie porządna skórka do pama😁

Tomku, jak chcesz przejrzeć, co ma ten sprzedawca, to tu link do sklepu - widać też na zdjęciach drobne różnice między tymi hybrydami, a Morellato: sprzączka, "obrobienie" dziurek od wierzchniej strony, szlufki w innym kolorze/materiale. Wziąłem dwa paski tego samego typu, jeszcze ciemnozielony hybrydowy do Longinesa. Całkiem zgrabnie leży i dobrze się komponuje z wojskowym sznytem mojego "Majetka". Ale zdjęcie to wrzucę już w innym temacie.

https://www.ebay.ie/itm/203930195936?var=504388361959

Dzięki Leszku za linka 👍


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mrstatler napisał(-a):

Ja używam 222

0aa3fd92b316d20935ecf8c331a6bf3d.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Właśnie też zamówiłem 222, bo doczytałem, że bardziej nadaje się do małych gwintów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.09.2022 o 19:11, machlo napisał(-a):

Kajdan z rangera przyszedł po około miesiąca oczekiwania. Cena 2792 zł po płatności 20% punktami.

Pasuje idealnie do koperty bb58. Kolor stali na upartego odrobinę cieplejszy na bransolecie niż na kopercie. Szczotkowanie możliwe, że też nieco się różni. Mimo wszystko różnice są nie do zauważenia z odległości powyżej 1 m.

IMG_3471.thumb.PNG.4d45046c8c0017246eb53d0328404ae8.PNG

 

IMG_3472.thumb.PNG.8ec54e6110b55b8323ab2be7ae24c5bd.PNG

 

IMG_3473.thumb.PNG.9c65befe35065984c0266c2bc3d2baab.PNG

 

Na marginesie mam do oddania fabryczny pasek z zapięciem motylkowym, więc zapraszam jak ktoś potrzebuje. Założony dosłownie kilka razy.

IMG_3474.thumb.PNG.3c2e6e537eeb78321ac299556dc4091f.PNG

 

Mam jeszcze pytanie - czy ktoś wie, gdzie dostać małe opakowanie (5~10 ml) Loctite 242 (niebieski) do śrubek do bransolety? Szybki search w internetach i widzę same dość spore opakowania, a tego trzeba tyle, co kto napłakał.

 

Piękna sprawa, też się chyba kiedyś skuszę bo w oryginalnej brakuje mi potwornie szybkiej regulacji w zapięciu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, palikowaty napisał(-a):

 

Piękna sprawa, też się chyba kiedyś skuszę bo w oryginalnej brakuje mi potwornie szybkiej regulacji w zapięciu. 

 

Miałem na tyle farta, że przy najciaśniejszej pozycji jest idealnie, kiedy nadgarstek nie jest napuchnięty, więc pozostaje sporo zapasu na rozszerzenie np. na upały.
Całkiem spoko jest to zapięcie, bo daje sporo regulacji, a jednocześnie jest wyjątkowo kompaktowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.09.2022 o 19:11, machlo napisał(-a):

Kajdan z rangera przyszedł po około miesiąca oczekiwania. Cena 2792 zł po płatności 20% punktami.

Pasuje idealnie do koperty bb58. Kolor stali na upartego odrobinę cieplejszy na bransolecie niż na kopercie. Szczotkowanie możliwe, że też nieco się różni. Mimo wszystko różnice są nie do zauważenia z odległości powyżej 1 m.

IMG_3471.thumb.PNG.4d45046c8c0017246eb53d0328404ae8.PNG

 

IMG_3472.thumb.PNG.8ec54e6110b55b8323ab2be7ae24c5bd.PNG

 

IMG_3473.thumb.PNG.9c65befe35065984c0266c2bc3d2baab.PNG

 

Na marginesie mam do oddania fabryczny pasek z zapięciem motylkowym, więc zapraszam jak ktoś potrzebuje. Założony dosłownie kilka razy.

IMG_3474.thumb.PNG.3c2e6e537eeb78321ac299556dc4091f.PNG

 

Mam jeszcze pytanie - czy ktoś wie, gdzie dostać małe opakowanie (5~10 ml) Loctite 242 (niebieski) do śrubek do bransolety? Szybki search w internetach i widzę same dość spore opakowania, a tego trzeba tyle, co kto napłakał.

I o to chodzilo. Piekna sprawa


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam i czekam na Pelagia 39. W międzyczasie zaglądam tu często i jak mi nie podejdzie to wrócę do bb58 , ale tym razem do blue. Z przyjemnością oglądam zdjęcia niebieskiego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem dzis przyjemnosc pomacac branse od rangera. To naprawde wypas. W polaczeniu z 58 to ogien


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.