Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Materia trudna wiec liczę że uda się przemycić subkolekcję z dwóch sztuk ;-)

 

Czarne molnije ,obie 55 rok,z Moskwy i Czelabińska....Różnica w kroju cyfr indeksów ( mozna porównać np.krój zera),oczywiscie w miejscach produkcji czyli różne loga i w tłoczeniu dekli.Dodam ze taki krój cyfr indeksów (po prawej) mozna i spotkac w moskiewskich molnijach ,ale to raczej są przekladki z molniji czelabińskich o wiele rzadziej spotykanych z wczesnych lat produkcji w Czelabińsku........jezeli to nie subkolekcja proszę przenieść do "Molnija linia czasu".... ..no i sorry za palce i lampy itp.,czrna materia trudna w fotografii .

 

post-63389-1519846160,4049_thumb.jpgpost-63389-1519846186,0943_thumb.jpgpost-63389-1519846223,5091_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, coś niebywałego. 2 czarne molnije, taki stan w jednym miejscu. Graty :)


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materia trudna wiec liczę że uda się przemycić subkolekcję z dwóch sztuk ;-)

 

Czarne molnije ,obie 55 rok,z Moskwy i Czelabińska....Różnica w kroju cyfr indeksów ( mozna porównać np.krój zera),oczywiscie w miejscach produkcji czyli różne loga i w tłoczeniu dekli.Dodam ze taki krój cyfr indeksów (po prawej) mozna i spotkac w moskiewskich molnijach ,ale to raczej są przekladki z molniji czelabińskich o wiele rzadziej spotykanych z wczesnych lat produkcji w Czelabińsku........jezeli to nie subkolekcja proszę przenieść do "Molnija linia czasu".... ..no i sorry za palce i lampy itp.,czrna materia trudna w fotografii .

 

attachicon.gifIMG_20180218_125621.jpgattachicon.gifIMG_20180218_125232~01.jpgattachicon.gifIMG_20180218_123214.jpg

Jacek ale do tematu Mołnii też wrzuć ten post bo warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek ale do tematu Mołnii też wrzuć ten post bo warto

Ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materia trudna wiec liczę że uda się przemycić subkolekcję z dwóch sztuk ;-)

 

Czarne molnije ,obie 55 rok,z Moskwy i Czelabińska....Różnica w kroju cyfr indeksów ( mozna porównać np.krój zera),oczywiscie w miejscach produkcji czyli różne loga i w tłoczeniu dekli.Dodam ze taki krój cyfr indeksów (po prawej) mozna i spotkac w moskiewskich molnijach ,ale to raczej są przekladki z molniji czelabińskich o wiele rzadziej spotykanych z wczesnych lat produkcji w Czelabińsku........jezeli to nie subkolekcja proszę przenieść do "Molnija linia czasu".... ..no i sorry za palce i lampy itp.,czrna materia trudna w fotografii .

 

Łał, dużo masz tych Mołni chyba, skoro są nawet dwie czarne. ;)


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał, dużo masz tych Mołni chyba, skoro są nawet dwie czarne. ;)

Noooo ;-) jak by nie patrzeć prawie "całą linię czasu" w różnych odmianach nie chwaląc się oczywiście....a i tak kilku brakuje i pewnie brakować bedzie, ale trzeba gonić te "króliczki" a wlasciwie "błyskawiczki" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Noooo ;-) jak by nie patrzeć prawie "całą linię czasu" w różnych odmianach nie chwaląc się oczywiście....a i tak kilku brakuje i pewnie brakować bedzie, ale trzeba gonić te "króliczki" a wlasciwie "błyskawiczki" ;-)

Przyłączę się do pytania Łukasza. Można gdzieś zobaczyć Twoją kolekcję. Bardzo lubię te zegarki pomimo że sam mam tylko dwie Molnije. Chętnie bym pooglądał te cuda. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do pokazania na corocznym spotkaniu w Warszawie w czerwcu. Wstępnie zgodzili się pokazać swoje zegarki (częściowo oczywiście) yorki_man, rk7000. Zapraszam Ciebie również @jac-st. Widzisz, jest zapotrzebowanie.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zapraszam do pokazania na corocznym spotkaniu w Warszawie w czerwcu. Wstępnie zgodzili się pokazać swoje zegarki (częściowo oczywiście) yorki_man, rk7000. Zapraszam Ciebie również @jac-st. Widzisz, jest zapotrzebowanie.

Nie wiem jak Grzesiek ale ja sobie nie przypominam żebym się wstępnie zgodził :)

 

Edycja

Oczywiście Jacka namawiam serdecznie - ma ogromną wiedzę o Molniach i spora ich kolekcję :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Grzesiek ale ja sobie nie przypominam żebym się wstępnie zgodził :)

Oj do pokazania powiedziałeś, że wstępnie tak... ale co do dodatkowego występu stoi, że nie... tak to zrozumiałem.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziem że nie mówię "nie" :)

Czy coś z tego wyjdzie - zobaczymy.

Jest pewien pomysł ale to za jakiś czas będziemy rozmawiać.

Jakoś w połowie marca jest chyba spotkanie robocze - będziesz Ty, będzie Grzegorz - później bedziey myśleć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczne stadko, szczególnie ten olimpijski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ten Ziomek z Мiszą

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jednego z Miśkiem z zieloną tarczą, ale wymaga interwencji zegarmistrza, bo ma zbitą plexi. Wiadomo jak jest z Zimami - trochę szkoda inwestować w przywracanie ich do życia, bo remont czegokolwiek przekracza wartość zakupu. Nawet wymiana plexi za 15zł stoi na granicy opłacalności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

 

Mam jeszcze jednego z Miśkiem z zieloną tarczą, ale wymaga interwencji zegarmistrza, bo ma zbitą plexi. Wiadomo jak jest z Zimami - trochę szkoda inwestować w przywracanie ich do życia, bo remont czegokolwiek przekracza wartość zakupu. Nawet wymiana plexi za 15zł stoi na granicy opłacalności ;)

no to dawaj go do mnie, ja mam ,,kota,, na punkcie Zimków :-) i postawię go na nogi i będzie godnie uzupełniał moją kolekcję 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja, wypadł zegarek z nieoryginalną tarczą.

Jest za to chromowana koperta i bordowa tarcza :)

post-93542-0-61288700-1526499960_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny stan tych zegarków, gratulacje.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje :)

pozostałych nie pokazuję bo się do tego nie nadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku kolekcjonowania naturalnym odruchem jest chęć posiadania "dużo", z biegiem czasu zaczynamy cenić bardziej stamn w jakim zegarek się znajduje.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja, wypadł zegarek z nieoryginalną tarczą.

Jest za to chromowana koperta i bordowa tarcza :)

Bardzo ciekawa kolekcja, gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.