Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Panowie, dziś troszeczkę pooglądałem i przymierzyłem dwa klasyki Monaco i Autavia. Przed przymiarką byłem bardziej za Autavią jednak po to Monaco podbił moje zegarkowe serce... to mój następny zegarek, myślę że w niedalekiej przyszłości.

Trzymam kciuki, świetny jest ;)

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Że Ty mi ich z automatów nie wysyłasz na PW to się dziwię KLASA JAK ZWYKLE Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak kolega dodge wrzuca fotkę, to od razu wskakuję w buty i pędzę do salonu :D

 

Szybko! Zanim go wykupią! :D:lol: Dzięki ^_^

 

dodge66 masz już na tyle dużo tych fotek, że wystarczy osobny wątek założyć. Zarówno z TH jak i z O.

I wszystkie rewelacyjne.

 

Dzięki  ^_^ Masz rację, zbiorę i uporządkuję zdjęcia i po prostu wrzucę je w jeden temat :)

 

Że Ty mi ich z automatów nie wysyłasz na PW to się dziwię emoji6.pngemoji4.png KLASA JAK ZWYKLE

Zapomniałem! :D Już podsyłam  ;) 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziś troszeczkę pooglądałem i przymierzyłem dwa klasyki Monaco i Autavia. Przed przymiarką byłem bardziej za Autavią jednak po to Monaco podbił moje zegarkowe serce... to mój następny zegarek, myślę że w niedalekiej przyszłości.

Obydwa są świetne, ważne który lepiej uzupełni Twoją kolekcję. Monaco mocno wybija się z zegarkowej rutyny i jest idealne na kolejny sportowy zegarek ( taki zegarkowy kaprys ) Autavia bardziej klasyczna - dla niektórych plusem Autavii może być bransoleta i własny mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziś troszeczkę pooglądałem i przymierzyłem dwa klasyki Monaco i Autavia. Przed przymiarką byłem bardziej za Autavią jednak po to Monaco podbił moje zegarkowe serce... to mój następny zegarek, myślę że w niedalekiej przyszłości.

Wcale się nie dziwię.

Monaco jest obłędne.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie dziwię.

Monaco jest obłędne.

Może i jest obłędne jednak potrzeba do niego dużego jak patelnia nadgarstka;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jest obłędne jednak potrzeba do niego dużego jak patelnia nadgarstka;)

Nie zgodzę się, mam nagdarstek 17,5 i Monaco leży i nosi mi się bardzo dobrze. Ten zegarek jest lekki i dzięki temu nie lata po ręku, a pasek na długość można wyregulować co do milimetra.

7eaf0d6f3e02d1ca97c0099907f354d7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, mam nagdarstek 17,5 i Monaco leży i nosi mi się bardzo dobrze. Ten zegarek jest lekki i dzięki temu nie lata po ręku, a pasek na długość można wyregulować co do milimetra.

 

Na tym zdjęciu wygląda jak olbrzym ;)  Proszę o inne ujęcie :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco  jedyne w swoim rodzaju i na plaski nadgarstek w sam raz. Motylek TH ma regulacje  bez dziurek i tym samym bezproblemowo mozna dopasowac do kazdej reki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, mam nagdarstek 17,5 i Monaco leży i nosi mi się bardzo dobrze. Ten zegarek jest lekki i dzięki temu nie lata po ręku, a pasek na długość można wyregulować co do milimetra.[img=https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190303/7eaf0d6f3e02d1ca97c0099907f35

Dokładnie.

Również mam około 17,5cm w nadgarstku. Ponad 3 lata użytkowałem. Super jest.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Natchnęliście mnie na dziś :)

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu wygląda jak olbrzym ;) Proszę o inne ujęcie :)

A proszę Cię bardzo :)

ed992c02de34f9a4fcaa4c34ea16d328.jpg

 

Natchnęliście mnie na dziś :)

Ajsek, słuszny wybór! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A proszę Cię bardzo :)

 

Dziękuję! Leży bardzo dobrze :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco  jedyne w swoim rodzaju i na plaski nadgarstek w sam raz.

 

Tak jest. Sam obwód to jedno ale kształt, kształt. Ja mam nadgarstek 17-17,5 cm ale dość wąski. I Monaco faktycznie sprawia wrażenie zbyt dużego.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przy takiej ilości Monaco to ja bym się zastanowił czy chcę mieć zegarek który mają wszyscy ( obok Moonawatcha ). ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No przy takiej ilości Monaco to ja bym się zastanowił czy chcę mieć zegarek który mają wszyscy ( obok Moonawatcha ). ;-)

Powiem szczerze, że dość rzadko widuję go na nadgarstkach. Mam takie wrażenie, że jest to raczej ozdobą kolekcji, a nie pierwszy wybór do codziennego noszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, moje plany na przyszłe lata to wersja medium Monaco (do garnituru itp.) plus TAG Professional Monnin automat (na resztę okazji). Pokrywa wszystkie potrzeby zegarkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przy takiej ilości Monaco to ja bym się zastanowił czy chcę mieć zegarek który mają wszyscy ( obok Moonawatcha ). ;-)

Oj, chyba przesadzasz.

Na forum Monaco jest myślę najwyżej kilka sztuk, Moon to co innego, tych jest tu faktycznie jak psów.

Ale forum to i tak nie jest żaden punkt odniesienia, na ulicy, ryzyko wpadnięcia na kogoś z jednym, lub drugim na ręku praktycznie zerowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie . Pomimo kilkunastu lat bawienia się tym hobby , widziałem tyko raz Moona u kogoś na ręku .... i to tez był kolega z forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja tylko cytowałem niektóre „ argumenty” z wątku dlaczego nigdy nie kupię Rolexa ;-) ....choć z drugiej strony, Monaco na tym forum jest najczęściej występującym „nieokrągłym” zegarkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieprawda, bo najczęściej występuje G-Shock tzw. kostka czy też kwadrat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.