Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Recommended Posts

souls_hunter dziękuje za linka . Jutro przejadę sie po AD w Monachium - moze cos maja ze starego modelu ,jeśli nie to moze zdecyduje sie na ten z joma.

Problem jest w tym , ze ja w gorącej wodzie kąpany , a wszystkiemu winny kolega dodge66 i jego zdjęcia !! :D

A propo , mógłby moze kolega jakas galerie utworzyć i wrzucić fotki ?

Wszyscy z chęcią by pooglądali ;)

A co do nowego modelu , to ten żółty akcent niby fajny , ale jednak starszy model wydaje mi sie duzo ładniejszy i bardziej spójny .

Jeszcze ta lupka... SUBa kupiłem w wersji ND to tymbardziej w TAGu bym jej nie chciał :))

Edited by ChrisM

Mi osobiście wszystkie wersje kolorystycznie się podobają. Czarna która wisi na bazarku też jest warta rozważenia, chodź ten niebieski ma coś w sobie

7ea498b67dbeb1b857fc6f4af5529255.jpgdfbaeae6ea0f017ae0c2b6e5b606f652.jpg

Kiniol nie ma niebieskiej wersji .

Na chrono tez nie ma ani jednej sztuki ( Polska , Niemcy )

Orientuje sie ktoś czy w salonach jeszcze lekzkuja stare referencje ?

W Kruku jest - 20% na zegarki ale ta ref. Jest niedostępna :/

Sorry na olx...

https://www.olx.pl/oferta/tag-heuer-aquaracer-wab2011-CID87-IDvUZg9.html#7f0efa889c

Na alledrogo są trzy sztuki...

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Byłem dzis w Wempe , mieli ze starszej referencji wersje tylko z czarna tarcza niestety .

Niemniej jednak zegar jest świetny ! Jedyne co mi w nim nie odpowiada to zapięcie - jakies klockowate jak dla mnie . Bardziej by tam pasowało dwuczęściowe mom zdaniem . Orientuje sie ktoś ile czasu idzie przesyłka z Joma ?

post-107764-0-82065900-1549291606_thumb.jpeg

post-107764-0-28247900-1549291643_thumb.jpeg

Mi osobiście wszystkie wersje kolorystycznie się podobają. Czarna która wisi na bazarku też jest warta rozważenia, chodź ten niebieski ma coś w sobie

Ta niebieska tarcza jest obłędna, czarna tak do mnie nie gada z Taga, czarną wolę Omegę SMPc.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Problem jest w tym , ze ja w gorącej wodzie kąpany , a wszystkiemu winny kolega dodge66 i jego zdjęcia !! :D

A propo , mógłby moze kolega jakas galerie utworzyć i wrzucić fotki ?

Wszyscy z chęcią by pooglądali ;)

Cieszę się, że mogłem pomóc :D Może faktycznie czas założyć jakąś galerię, uzbierało się trochę zdjęć :)

A co do nowego modelu , to ten żółty akcent niby fajny , ale jednak starszy model wydaje mi sie duzo ładniejszy i bardziej spójny .

Jeszcze ta lupka... SUBa kupiłem w wersji ND to tymbardziej w TAGu bym jej nie chciał :))

Również uważam, że starsza referencja wygląda trochę korzystniej - niebieska wersja oczywiście ;)

Edited by dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Super wyglądają te niebieskie AR. Starsza referencja, nowsza - trochę inna ale też bardzo fajna.

Na tyle dobrze, ze zacząłem się zastanawiać, że może jednak nie Carrera tylko AR?

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Mi się bardzo podobają wskazówki w AR z cyklopem.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

A o co chodzi z tym cyklopem?

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Modele z lupką nad datą.

A, jasne.

Dla mnie taka lupka to super pomysł - muszę sobie kiedyś sprawić zegarek z takim wynalazkiem. Może w końcu będę widział datę :) Choć nie za bardzo wiem do czego miałoby mi się to przydać.

;)

rjFE2Kg.jpg

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

;)

Na Twoim zdjęciu nawet "czarny" mi się podoba :P

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Zdjęcie niestety z netu - nie umiem wstawiać własnych.

Ej no bez jaj, a ja kliknąłem "łapkę", zanim zdążyłem przeczytać :(

Edited by tommly

No i dotarł do mnie.
W sumie trochę przez przypadek, w ramach wymiany.
Stalowy bezel nigdy do mnie nie gadał, ale tarcza robi świetne wrażenie, luma też daje radę. Ogólnie jestem zadowolony!:)
Mnie akurat nowa wersja trochę bardziej się podoba, głównie dzięki żółtym akcentom.

CB5-D8-C3-A-A691-4-F51-98-F6-9-F0316-D46

instagram.com/average_watch_enjoyer

...

Mnie akurat nowa wersja trochę bardziej się podoba

...

Mam dokładnie tak samo.

Gratuluję.

Na Twoim zdjęciu nawet "czarny" mi się podoba :P

Zdjęcie miazga :)

Dzięki koledzy ^_^

To jak bedzie z ta galeria ? :)))(

Zrobię w wolnym czasie :)

No i dotarł do mnie.

Stalowy bezel nigdy do mnie nie gadał, ale tarcza robi świetne wrażenie, luma też daje radę. Ogólnie jestem zadowolony! :)

Mnie akurat nowa wersja trochę bardziej się podoba, głównie dzięki żółtym akcentom.

Wiedziałem, że będziesz zadowolony :D

No i dotarł do mnie.

Stalowy bezel nigdy do mnie nie gadał, ale tarcza robi świetne wrażenie, luma też daje radę. Ogólnie jestem zadowolony! :)

Gratuluję, to niebieska tarcza, czy AR robi taką robotę?

Dzisiaj miałem wolną chwilę i poszedłem do salonu poprzymierzać i pooglądać różne zegarki. Aquaracer z gładką czarną tarczą i czarnym bezelem zrobił na mnie duże wrażenie i mogę go śmiało porównać z SMPc pod względem jakości wykonania, ba chyba nawet bardziej do mnie pasuje. Szkoda tylko, że kwarc wg ceny metkowej to 6690, a automat już ponad 10 tys. Pasiasta tarcza też fajna, tylko właśnie ten "srebrny" bezel mnie trochę powstrzymuje. Mierzyłem jeszcze Hydroconquesta w wersji 44mm i Speedmaster Professional. Z tej trójki najkorzystniejszą opcją wydawał się TAG.

0-20190206-094251-aquaracer.jpg

W Kruku i Jubitomie - 20 % na Walentynki.

Stąd też moja wizyta dzisiaj na "salonach" :D

attachicon.gifhe.JPG

Heuer Carrera Triple Calendar (Calibre11 insta)

Tego nosiłbym. Śliczny.