Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale Omegę dyskwalifikuje qtas na 12-ej. Sorry.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskwalifikje? To pokazuje całej reszcie że mają.... spadać. Powiedzmy.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilę mi zajęło zanim zobaczyłem zegarek na tym zdjęciu.

 

Czemu ta Pani taka rozmyta jakaś? Nie lepiej było przód rozmyć, a tył pokazać? :D

Tapeta Ci się spodobała? :D

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stałem przed dylematem moona i wybrałem Autavie

Bardzo, ale to bardzo dobry wybór.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale Omegę dyskwalifikuje qtas na 12-ej. Sorry.

No popatrz. Moon'a oglądałem dziesiątki razy. Tego nie zauważyłem. A teraz już zawsze będę to widział.

 

 

Tapeta Ci się spodobała? :D

Przyciągnęła moją uwagę. Choć skojarzenia miałem inne, bez związku z tapetą :)


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niebieska też ładna.

 Bo wszystkie niebieskie są ładne a zaraz za nimi białe.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się lewy bardziej podoba tak więc jeszcze tylko porównam go sobie z omegą speedmaster i podejmę decyzję :)

 

Po prostu w ramach kompromisu trzeba wziąć to i to ;)

 

1.jpg

 

Niebieska też ładna.

Bardzo ładna!

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótkim epizodzie z limitką Mclarena wracam do klubu :)

Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne - dopasowaniem bransoletę i czuje, że na mój nadgarstek ten zegar siadł idealnie. Nie sądziłem, że to kiedyś powiem ale jak uwielbiam Omegę i poprzednia niebieska ceramiczna trzysetka dalej jest w planach tak wizualnie Aquaracer podbił moje serce. Przez bransoletę, ostrzejsze krawędzie, bezel wydaje mi się bardziej hmm surowy, męski?

 

Zrobię kiedyś nadgarstkowa fotkę, a tymczasem takie tam... na parapecie :)

168-B600-E-699-C-4-E8-F-A6-CD-5-B3451-E7

Edytowane przez dawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te 7100 to wstyd było nie wziąć, gratuluję :)

Sam się przymierzałem ale nie wyszło...


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To klubowy, używany ale w świetnym stanie, za dużo mniej niż 7100 zł więc tym bardziej dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dawca, aquaracer dobry wybor :)

 

 

 Bo wszystkie niebieskie są ładne a zaraz za nimi białe.

 

 



Bardzo ładna!

 

 

Z niebieskich : carrera 41 z netu i pasek też przeszyty niebieską nicią

 

post-95072-0-54387900-1576932887_thumb.jpg

 

post-95072-0-56054200-1576932933_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótkim epizodzie z limitką Mclarena wracam do klubu :)

Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne - dopasowaniem bransoletę i czuje, że na mój nadgarstek ten zegar siadł idealnie. Nie sądziłem, że to kiedyś powiem ale jak uwielbiam Omegę i poprzednia niebieska ceramiczna trzysetka dalej jest w planach tak wizualnie Aquaracer podbił moje serce. Przez bransoletę, ostrzejsze krawędzie, bezel wydaje mi się bardziej hmm surowy, męski?

 

Zrobię kiedyś nadgarstkowa fotkę, a tymczasem takie tam... na parapecie :)

Przemku, koniecznie wrzuć fotkę nadgarstkową będąc na dworze. Ten zegarek uwielbia dzienne światło czekam na fotki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To klubowy, używany ale w świetnym stanie, za dużo mniej niż 7100 zł więc tym bardziej dziękuję :)

A to przepraszam...

Był w pewnym sklepie taki 43mm za wspomniana cenę i mnie kusił ;)

A jesli taniej to tym bardziej gratuluję :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki raz jeszcze :) dla mnie 43 mm w kopercie Taga to juz odrobinę za dużo. Ten jest taki w sam raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku, koniecznie wrzuć fotkę nadgarstkową będąc na dworze. Ten zegarek uwielbia dzienne światło czekam na fotki!

Pepepatyk jednak sprzedałes , co teraz? 300-setka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne - dopasowaniem bransoletę i czuje, że na mój nadgarstek ten zegar siadł idealnie. Nie sądziłem, że to kiedyś powiem ale jak uwielbiam Omegę i poprzednia niebieska ceramiczna trzysetka dalej jest w planach tak wizualnie Aquaracer podbił moje serce. Przez bransoletę, ostrzejsze krawędzie, bezel wydaje mi się bardziej hmm surowy, męski?

 

Gratulacje! Łatwo go polubić :)

 

Mam nadzieję, że Omega będzie następna.

Tego życzę ;)

 

Przemku, koniecznie wrzuć fotkę nadgarstkową będąc na dworze. Ten zegarek uwielbia dzienne światło emoji4.png czekam na fotki!

O to, to! :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wspominamy o nurkach (foty i więcej info stąd)

https://isochrono.com/tag-heuer-aquagraph-the-best-tag-heuer-ever-made/

Muszę przyznać, że wszystko to co jest tam napisane to szczera prawda.

post-66434-0-28081700-1576960294_thumb.jpeg

post-66434-0-65524000-1576960301_thumb.jpeg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepepatyk jednak sprzedałes , co teraz? 300-setka ?

Tak, sprzedałem, ale poszedł w dobre ręce

 

Do omegowej 300tki przymierzałem się już kilka razy, ale tak szczerze to mój były już TAG w moim odczuciu był ciekawszy. Wiadomo, TAG jest pozycjonowana niżej niż Omega, ale nie zawsze rodowód ma znaczenie Wizualnie TAG zjada Omegę, ale to tylko moje zdanie.

 

Wdałem się w romans z Pelagosem, który ma mi zastąpić uniwersalnego TAGa... póki co jestem zachwycony, ale nie wiem czy po okresie „miesiąca miodowego” mega toolwatchowy look Tudora nie będzie za mało uniwersalny. TAG mi podchodził praktycznie do każdego ubioru (poza garniturem). Pożyjemy zobaczymy...

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To klubowy, używany ale w świetnym stanie, za dużo mniej niż 7100 zł więc tym bardziej dziękuję :)

Gratulacje. Rozumiem, że Patryk teraz szuka nowego zegarka :D

Edyta: teraz doczytałem w Tapatalku o Pelagosie :) Też ujdzie ;)

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, sprzedałem, ale poszedł w dobre ręce

Do omegowej 300tki przymierzałem się już kilka razy, ale tak szczerze to mój były już TAG w moim odczuciu był ciekawszy. Wiadomo, TAG jest pozycjonowana niżej niż Omega, ale nie zawsze rodowód ma znaczenie Wizualnie TAG zjada Omegę, ale to tylko moje zdanie.

Wdałem się w romans z Pelagosem, który ma mi zastąpić uniwersalnego TAGa... póki co jestem zachwycony, ale nie wiem czy po okresie „miesiąca miodowego” mega toolwatchowy look Tudora nie będzie za mało uniwersalny. TAG mi podchodził praktycznie do każdego ubioru (poza garniturem). Pożyjemy zobaczymy...

Pelagos tez fajna opcja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do omegowej 300tki przymierzałem się już kilka razy, ale tak szczerze to mój były już TAG w moim odczuciu był ciekawszy. Wiadomo, TAG jest pozycjonowana niżej niż Omega, ale nie zawsze rodowód ma znaczenie Wizualnie TAG zjada Omegę, ale to tylko moje zdanie.

Nie jesteś w tym odosobniony.

Ostatnio przymierzałem AT (41.5) i miałem bezpośrednie porównanie z moją Carrerą Calibre 5.

Myślałem, że Omega zdecydowania się wyróżni, a tutaj nic takiego nie nastąpiło. Tarcza na korzyść AT ale już koperta Carrery dla mnie zdecydowanie ciekawsza. W każdym razie uzasadnienia dla ceny 2x nie znalazłem. Co w pewnym stopniu mnie ucieszyło (nie trzeba nic żonie tłumaczyć) ale również zasmuciło (ponieważ jakieś elementy choroby pt. Omega jednak mam - choć może nie takie jak niektórzy).


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś w tym odosobniony.

Ostatnio przymierzałem AT (41.5) i miałem bezpośrednie porównanie z moją Carrerą Calibre 5.

Myślałem, że Omega zdecydowania się wyróżni, a tutaj nic takiego nie nastąpiło. Tarcza na korzyść AT ale już koperta Carrery dla mnie zdecydowanie ciekawsza. W każdym razie uzasadnienia dla ceny 2x nie znalazłem. Co w pewnym stopniu mnie ucieszyło (nie trzeba nic żonie tłumaczyć) ale również zasmuciło (ponieważ jakieś elementy choroby pt. Omega jednak mam - choć może nie takie jak niektórzy).

pewnie to nie uzasadnia ceny x2, ale pamietaj ze w AT jest werk in-house a w Carrera to seryjna eta lub sellita...

 

apropos - ta choroba pt. Omega - cos w tym jest... niedawno zostalem posiadaczem Carrery Calibre 16 (chodzilo mi o sportowy zegarek) a jak tylko ja zdobylem to od razu zaczalem myslec wlasnie o AT jako garniturowcu

obecnie coraz bardziej dojrzewam do takiego rozwiazania bo bede mial i Carrere i AT ktore nie beda sie klocily bo z zalozenia beda na inna okazje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku sprawa werku - in house- miała duże znaczenie w wyborze marki i modelu , gdzie tak naprawdę myślałem o Monaco poważnie tylko i wyłącznie jak się dowiedziałem że ma werk in house , inaczej cały czas myślałem o Omegę ew. tańsze Rolex jako pierwszy poważny zegarek , to coś takiego jak kupować wymarzone Mercedes ale z silnikiem z emblematem Skoda..coś tu brakuje do perfekcji ..

uwielbiam Skode ale Mercedesa kupiłem na litość..

Edytowane przez Krakus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Krakus 1, proponuje rozejrzeć się po forum, są takie działy jak testy i recenzje, pojedynki itd...

Możliwe, ze lektura tych wątków, pomoże Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji ;)

 

Odnośnie tematu Tag vs Omega, sporo zostało napisane tu:   http://zegarkiclub.pl/forum/topic/166507-pomocy-edc-do-10-15-k-omega-tag-co%C5%9B-innego/?view=findpost&p=2356596&hl=%2Btag+%2Bheuer+%2Bczy+%2Bomega

Edytowane przez Teufel26

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.