Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Z gwiazdą bez gwiazdy się nie da.

No tak właśnie się domyśliłem - szkoda że nie nazwali się inaczej :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Daito napisał(-a):

No tak właśnie się domyśliłem - szkoda że nie nazwali się inaczej :)

Musisz poszukać homara o mniej lewicującej nazwie. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, pytanko: czy ktoś może podesłać link do homara Submarinera oraz GMT? Mysle o Pagani Design jako o pierwszym Chińczyku, co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pagani będzie ok, możesz również zerknąć na SteelDive, z droższych San Martin. W zasadzie każda chińska firma robi suba w automacie lub bateryjce. Obejrzyj oferty na olx gdzie często kupisz nowki sztuki w atrakcyjnej opcji cenowej i szybka dostawa. 

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, filip3434 napisał(-a):

Drodzy, pytanko: czy ktoś może podesłać link do homara Submarinera oraz GMT? Mysle o Pagani Design jako o pierwszym Chińczyku, co sądzicie?

Na początek polecam Suba Steeldive'a. Najlepszy stosunek jakości do ceny. 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005003352404945.html?pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000025359635188"%2C"ship_from"%3A"CN"}&gps-id=pcStoreLeaderboard&scm=1007.22922.271278.0&scm_id=1007.22922.271278.0&scm-url=1007.22922.271278.0&pvid=ee71e7be-af64-4b36-b19b-e90957638c6a&spm=a2g0o.store_pc_home.smartLeaderboard_2002665175765.1005003352404945&gatewayAdapt=glo2pol 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, KRZYSIO napisał(-a):

Wreszcie dotarł mój pierwszy Cronos :) 

IMG_20220620_141431.jpg

IMG_20220620_141457.jpg

Wygląda ciekawie. Jak oceniasz na żywo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek prosto od Producenta. 

Wykonanie oceniam bardzo pozytywnie . Żadnych ostrych krawędzi, fajna klamra, wszystko jak trzeba. Mechanizm PT5000, zobaczymy jak będzie za 2-3 dni z dokładnością chodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęła właśnie doba od ustawienia i pierwszego nakręcenia zegarka. Wynik jest niezły + 4s/dobę. 

Wykonanie absolutnie poprawne, nie ma się do czego przyczepić. Żadnych ostrych krawędzi. Może tani nie jest, ale wart zakupu :) 

IMG_20220621_151720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek fajny ale mogli wstawić na 12 swoje logo zamiast pojedynczego trójkątna. Znak mają całkiem fajny i szkoda że go nie eksponują.448362821b070552639b6c5029731c27.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dotarła bransoleta i teraz jest kompletny :)

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak jest z tymi odprawami celnymi, chcę kupić zegar za około 2800 zł ale się BOJĘ :) 

ile płacicie cła ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cronosa kupiłem z dostawą z UE, ale cło i tak naliczyli. Fajnie było o tyle, że odprawa odbyła się z automatu - bez mojego udziału. Przy zakupie odliczyli koszty VAT-u i zapłaciłem go przy odbiorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KobyS0 napisał(-a):

to jak jest z tymi odprawami celnymi, chcę kupić zegar za około 2800 zł ale się BOJĘ :) 

ile płacicie cła ? 

Nie ma co się bać nie wiem skąd ale jak brałem dwa ostatnie zegarki z Ashford to tylko płaciłem dla kuriera opłaty zegarki u mnie w niecały tydzień. Przy wartości zegarka 2800  opłat będzie około 800 zł. Czyli 3600 na gotowo. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Rok temu prawie kupiłem Steeldiva (nurek a la Seiko SKX007), w cenie 600zł w dobrej konfiguracji (pudełko plus różne paski w komplecie), a teraz źródełka powysychały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy, ze nie ma nic za darmo. Nie ma co liczyć na brak opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś szczegolnie wartego uwagi na obecnej wyprzedaży na Ali? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, vcf napisał(-a):

Coś szczegolnie wartego uwagi na obecnej wyprzedaży na Ali? 

 

 

Ja mam wrażenie, że w tym roku są dosyć słabe obniżki. Zegarek na który czaiłem się 11.11 ale z uwagi na inny zakup musiałem odpuścić pamiętam, że kosztował lekko ponad 160zł. Teraz kupiłem go za 230zł. 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cronos tak mi się spodobał, że zamówiłem kolejnego. Przy droższych zegarkach rabat koło stówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam(miałem) żadnego homara Rolexa i się skusiłem na batmana92073483e9b14720157862d84c6917a9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.