Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, KRZYSIO napisał(-a):

Ostatni zakup właśnie dotarł :) 

IMG_20220715_121241.jpg

Całkiem przyjemna tarcza i indeksy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ładny, złożony dla mnie. Zwykle jest biała tarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KRZYSIO napisał(-a):

Ostatni zakup właśnie dotarł :) 

IMG_20220715_121241.jpg

 

Czy to tylko perspektywa zdjęcia czy cyklopa masz krzywo przyklejonego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyszło na zdjęciu. W rzeczywistości jest poprawnie.

IMG_20220715_123804.jpg

Edytowane przez KRZYSIO
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek. Zegarek bardzo fajny, ale nato do wywalenia bo zbyt krótkie jest i klamra wypada na boku nadgarstka. Skórka lepiej leży, ale najlepiej chyba elastyczne nato z ali😀

20220719_202924.jpg

20220719_202934.jpg

20220719_202942.jpg

20220719_203646.jpg

20220719_203651.jpg

20220719_204554.jpg

20220719_204603.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głęboko nad nim myślałem i nie mogłem się przemóc do tej gwiazdy skończyło się na pandzie5bbf1e8f69b7bcf5de289b7cef918cda.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głęboko nad nim myślałem i nie mogłem się przemóc do tej gwiazdy skończyło się na pandzie5bbf1e8f69b7bcf5de289b7cef918cda.jpg&key=1e9cf6ca99f32505aa6d4349eb95f07c294720c74374a62f08d0ab300f8611da
Też długo się zastanawiałem, ale delikatnie sobie to usprawiedliwiłem tym, że zawsze lepiej na chińczyku niż na wostoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, alpaczino napisał(-a):

Nowy
20220730_170344.jpg.05c2c7ff85281900b37e52f7da433864.jpg

... ale czy on aby na pewno centruje? emoji848.pngemoji6.png
20220730_180053.thumb.jpg.10c4292dd53ea4b475e1711851ad4985.jpg

Tu również pogratuluję nowego nabytku. Zdjęcie zrobione pod kątem, czy rzeczywiście sekundnik od chrono lekko schodzi w prawo? U mnie jest tak idealnie na środku, że sam byłem zaskoczony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu również pogratuluję nowego nabytku. Zdjęcie zrobione pod kątem, czy rzeczywiście sekundnik od chrono lekko schodzi w prawo? U mnie jest tak idealnie na środku, że sam byłem zaskoczony. 
No właśnie jest idealnie na środku i tylko tak sobie ironizowałem dla zabawy.
Pierwsze zdjęcie jest trochę pod kątem, ale na drugim (prosto) widać, że jest idealnie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, alpaczino napisał(-a):

No właśnie jest idealnie na środku i tylko tak sobie ironizowałem dla zabawy. emoji4.png
Pierwsze zdjęcie jest trochę pod kątem, ale na drugim (prosto) widać, że jest idealnie. emoji1305.png

Pozdrawiam
 

No to moja rada w innym miejscu była Tobie niepotrzebna, ale może przyda się komuś, bo ja przeżyłem chwilę zwątpienia, jak sekundnik był nie tam gdzie powinien. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nic nie zamawiałem z all... więc postanowiłem nadrobić, ale po taniości. Oceny zakupowiczów pozytywne, ponoć werk z płynąca wskazówka sekundnika, cena dla nowego klienta bez kuponów 56 zł

https://m.pl.aliexpress.com/item/1005004183490639.html?spm=a2g0n.order_detail.0.0.e52c43ceDPgDtk&gatewayAdapt=glo2pol

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tofiks_th napisał(-a):

Już dawno nic nie zamawiałem z all... więc postanowiłem nadrobić, ale po taniości. Oceny zakupowiczów pozytywne, ponoć werk z płynąca wskazówka sekundnika, cena dla nowego klienta bez kuponów 56 zł

https://m.pl.aliexpress.com/item/1005004183490639.html?spm=a2g0n.order_detail.0.0.e52c43ceDPgDtk&gatewayAdapt=glo2pol

Nowa technologia automatic-kwarc? Meca-qurtz? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Nowa technologia automatic-kwarc? Meca-qurtz? ;) 

Nic ich nie ogranicza i nie powstrzyma, a wizualnie będzie prawie automat🤣 Zobaczymy co to warte jak dotrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tofiks_th napisał(-a):

Już dawno nic nie zamawiałem z all... więc postanowiłem nadrobić, ale po taniości. Oceny zakupowiczów pozytywne, ponoć werk z płynąca wskazówka sekundnika, cena dla nowego klienta bez kuponów 56 zł

https://m.pl.aliexpress.com/item/1005004183490639.html?spm=a2g0n.order_detail.0.0.e52c43ceDPgDtk&gatewayAdapt=glo2pol

 

3 bary nie pozawala oczekiwać cudów co do wykonania, ale cena przecież poniżej ceny przyzwoitego paska....

Tym bardziej jestem ciekawy zdjęć i opinii Kolegi.

Czekamy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koledze Tomkowi moja kolekcja San Martinów powiększyła się do 5. :) Teraz go tylko naprawić i cieszyć oko. 

 

 

IMG_20220802_195423.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Dzięki Koledze Tomkowi moja kolekcja San Martinów powiększyła się do 5. :) Teraz go tylko naprawić i cieszyć oko. 

 

 

IMG_20220802_195423.jpg

Fajnie że trafił w dobre ręce, albo na dobry nadgarstek😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tofiks_th napisał(-a):

Fajnie że trafił w dobre ręce, albo na dobry nadgarstek😉

Mam nadzieję, ze jedno i drugie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was do czynienia z łososiowym merkurem? Jakieś opinie? a2bd373cd512e3d5a22b2c77090f092f.jpg

Wysłane z mojego SM-A325F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł kilka dni temu, ale dopiero dziś wróciliśmy z wczasów. Zegarek na pierwszy rzut oka sprawia dobre wrażenie. Fajna granatowa tarcza, płynąca wskazówka sekundnika, ciasno chodzący bezel. Bransoleta od razu do śmieci, najgarsza jakościowo jaką macałem w życiu, koperta raczej z jakiegoś stopu, dekielek wciskany, choć na fotkach widać że odkręcany. Niestety słabo zabezpieczyli zegar, gdyż bezel lekko porysowany, natomiast nałożenie pseudolumy na indeksach pozostawię bez komentarza. Aliexpres szybko działa, po częściowej refundacji wyszło toto 36 zł. 

IMG_20220814_172726.jpg

IMG_20220814_172840.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomaliusz napisał(-a):

Szkoda prądu 😉

Zapewne masz rację. Dodam, że wygodnie się nosi, z dumą będzie noszony podczas prac przydomowych🤣. Pewnie wkrótce zerknę pod deklik, co to tam popycha te wskazówki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta bransoleta to jest "pusta w środku"? tzn. z blaszek wygiętych w ten sposób, że z boku mają udawać pełne ogniwa? tak to na zdjęciach wygląda. i mnie intryguje.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o branse do wyżej okazanego "homara" 62masa to tak, jest wykonana z blaszki po harnasiu🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.