Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy ta letnia wyprzedaż?

Myślę, że w tym tygodniu. Może jutro?
Śledź wątek, będzie informacja na pewno jak się już zacznie.

A na razie dzisiaj taki Krzysiek:

502a460dd80e6d766845b447e8f12792.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Quiet napisał(-a):

?

 

Cytat

Zapłacisz, tak jak pisze 1465 EUR i w tym jest już VAT.

Tylko nie kupuj teraz. Właśnie przestały działać kupony rabatowe na 120EUR/100GBP bo lada chwila będzie letnia wyprzedaż. Albo upolujesz swój zegarek na wyprzedaży, albo poczekasz kilka/kilkanaście dni i wrócą kupony rabatowe i wtedy oszczędzisz przynajmniej 120 EUR / 100 GBP. Teraz, przez kilka dni jest najgorszy moment, żeby kupować ze strony internetowej poza wyprzedażą.

 

No i porównaj ceny w funtach. Powinno być taniej :)

 

 

7 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Kiedy ta letnia wyprzedaż?

 

W zeszłym roku rozpoczęła się OIDP 7 lipca :)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Perpetuum Mobile

 

Dzięki, na razie się rozglądam, ale znalazłem kod "WELCOME", który daje 10% rabatu co przy cenie 1300EUR jest dość atrakcyjne.

 

Zastanawiam się nad modelem C65 Aquitaine Marine Blue lub czarny, ale różnica w cenie to aż 300EUR GMT. Mówię o wersji na bransolecie. 

 

Miał ktoś z Was któryś z tych modeli i może się o nich wypowiedzieć?

 

@clusca

 

Na dole strony zmienić na UK? Nie ustawi mi taxów na UK?

Edytowane przez Quiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Quiet napisał(-a):

Zastanawiam się nad modelem C65 Aquitaine Marine Blue lub czarny

 

Aquitaine to nowy model. Na Forum jeszcze nie widziałem, żeby się ktoś pochwalił.

Ponieważ to nowy model, to na wyprzedaży prawie na pewno ich nie będzie (bardzo bym się zdziwił, gdyby był). Jeżeli ten kod na -10% Ci działa, to chyba nie musisz czekać na ani na wyprzedaż ani na powrót kuponu, bo tego kodu na -10% najprawdopodobniej i tak nic już w najbliższym czasie nie przebije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Quiet napisał(-a):

@Perpetuum Mobile

Dzięki, na razie się rozglądam, ale znalazłem kod "WELCOME", który daje 10% rabatu co przy cenie 1300EUR jest dość atrakcyjne.

Zastanawiam się nad modelem C65 Aquitaine Marine Blue lub czarny, ale różnica w cenie to aż 300EUR GMT. Mówię o wersji na bransolecie. 

Miał ktoś z Was któryś z tych modeli i może się o nich wypowiedzieć?

 

@clusca

Na dole strony zmienić na UK? Nie ustawi mi taxów na UK?

 

Tak, na dole strony. Podatki i pozostałe opłaty zależne są od kraju wysyłki, nie od waluty. Po dzisiejszym kursie w funtach zaoszczędzisz ponad 550 PLN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leocord napisał(-a):

Dzień dobry, mam do miłośników CW pytanie. Spodobał mi się zegarek C63 Sealander GMT. https://www.christopherward.com/sports-watches/c63-sealander-gmt/C63-39AGM3-S00W0-B0.html#product-technical-data Mam 19,5 cm nadgarstek, czy ten zegarek będzie dobrze wyglądał i leżał? 

Ładny jest, też o nim myślałem po premierze, ale inne wydatki miałem. :( 

Ja mam 17,5cm nadgarstek i mam jeden zegarek o bardzo zbliżonych wymiarach - SNKL23J1 (koperta 38 vs 39 mm, grubość 11 vs 11.85 mm, lug to lug 45.5 vs 45.8 mm). Osobiście wydaje mi się on hm... nie mogę powiedzieć, że mały, ale dość niewielki owszem. Wydaje mi się, że CW może jednak optycznie sprawiać wrażenie większego z uwagi na inny charakter czy też brak silnego kontrastu między kolorami tarczy i bezela. Generalnie wszystko sprowadza się do tego jak to będzie wyglądać na żywo i do Twoich indywidualnych preferencji. CW ma 60-dniowy okres na zwrot zegarka, więc zawsze możesz zamówić i spokojnie przymierzyć. No chyba, że znajdzie się ktoś z podobnym modelem i nadgarstkiem i wrzuci zdjęcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nuda. Oprócz chrono nic ciekawego. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam. Albo się spóźniłem, albo po prostu dość słaba ta wyprzedaż. Na nic się nie skusiłem. Te pozycje jakoś zwróciły moją uwagę. 

 

obraz.png.a5dc52531a1c76d07c1e23fd33b0daea.pngobraz.png.4c7023c51a89fd3576dee8094146a4cf.png

 

 

Takie kwoty bym dał, ale za wersje z bransoletami a nie na paskach NATO.

 

obraz.png.20c227ead12a018579aded22b0d8b3d3.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wklikałem do koszyka brąziaka z zielona tarczą, ale zanim załadowałem kasę na Revoluta, to już ktoś go szarpnął. Może i dobrze, bo sam nie byłem do końca przekonany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.

 

Tutaj im się chyba coś pomyliło w opisach (i cenach 😉

 

obraz.png.3016285417c8c53055471bffd6dbdbd5.png

 

1 minutę temu, clusca napisał(-a):

Ja wklikałem do koszyka brąziaka z zielona tarczą, ale zanim załadowałem kasę na Revoluta, to już ktoś go szarpnął. Może i dobrze, bo sam nie byłem do końca przekonany ;)

 

Takich cudów jak brąziak, to już nawet nie miałem okazji zobaczyć 😤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem nic ciekawego, ale dziwi mnie że tak szybko się to co było rozchodzi, jak zajrzałem to było chyba 112 pozycji, a teraz zostało tylko 33 i to mimo braku naprawdę fajnych okazji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledziłem ceny u CW cały zeszły rok i najkorzystniej wychodziło w Black Week, moze z 20€ mniej niż z kodem, a w lipcowe promo też była bieda. Wtedy też nabyłem swojego Sealandera GMT. Chyba udało mi się załapać w ostatnim opłacalnym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Takich cudów jak brąziak, to już nawet nie miałem okazji zobaczyć 😤

 

Taki gagatek był, ale znikł bardzo szybko:

 

image.thumb.png.ebd36c0e8361fbd4e089c9478f81e3c8.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacąc w funtach wychodziło coś około 3,8k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem jednego, ale bez przekonania. Jak nie siądzie, to będzie do odstąpienia po kosztach lub wróci do UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C60 mk3 40mm to zegarek który wytrzymał ze mną najdłużej (albo ja z nim) bo już prawie 3 lata, zaczęła się pojawiać w głowie myśl o sprzedaży, ale kurcze ta bransa to jest taki mistrz kupiłem aquaracera i jego bransa zupełnie się nie umywa do CW85e4666f0c085df710a8ba44bc531700.jpg

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.