Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że Christopher Ward poszalał w blackfirday. Od nowego roku pewnie podwyżki.

Ze sprzedaży swojego 38mm Tridenta zrezygnowałem na jakiś czas. Miałem kupca, ale rozum wygrał i będę powoli zbierał na ceramiczną Omegę. Kusił mnie nowy 39.5mm Oris Aquis, ale chyba jednak to to nie jest to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Christopher Ward poszalał w blackfirday. Od nowego roku pewnie podwyżki.

Ze sprzedaży swojego 38mm Tridenta zrezygnowałem na jakiś czas. Miałem kupca, ale rozum wygrał i będę powoli zbierał na ceramiczną Omegę. Kusił mnie nowy 39.5mm Oris Aquis, ale chyba jednak to to nie jest to...

Brawo! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy plotki o kolejnej zmianie loga mają jakieś podstawy czy to kolejne bajki z internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy plotki o kolejnej zmianie loga mają jakieś podstawy czy to kolejne bajki z internetu?

 

Gdzie takie informacje wyczytałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym tygodniu, na którymś forum z kolei, użytkownik pisał, że nie kupuje CW, bo prawdopodobna jest zmiana logo i kolejne wyprzedaże. Nie umiem tego teraz znaleźć, dlatego pytam o potwierdzenie plotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wchodziłem głębiej w ten temat więc nie wiem na ile to plotki a na ile wyobraźnia jakiegoś forumowicza.

Jednak gdyby była to prawda to widzę same plusy.

"Po pierwsze primo" zdecydowanie ładniejsze logo. "Po drugie primo" nadchodzące wyprzedaże.

Ale aż mi się nie chce wierzyć, żeby w tak krótkim odstępie czasu CW znów zmieniało logo. Chociaż z drugiej strony to obecne nie jest najwyższych lotów. ;-)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarmarkowo

d3e0bb81c80cd43a45b7266c59d543c8.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodziłem głębiej w ten temat więc nie wiem na ile to plotki a na ile wyobraźnia jakiegoś forumowicza.

Jednak gdyby była to prawda to widzę same plusy.

"Po pierwsze primo" zdecydowanie ładniejsze logo. "Po drugie primo" nadchodzące wyprzedaże.

Ale aż mi się nie chce wierzyć, żeby w tak krótkim odstępie czasu CW znów zmieniało logo. Chociaż z drugiej strony to obecne nie jest najwyższych lotów. ;-)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Piotrek,

 

To zdjęcie wygląda mi na wyobraźnię forumowicza z 2017 roku. Pozwoliłem sobie zażartować i wkleić zdjęcie ze starej dyskusji... Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem. Nie wiem jak jest z logiem ale te dyskusje ciągną się od dawna... Mam tylko szczerą nadzieję, że zamiast po raz kolejny robić rewolucję skupią się jednak nad tym co już mają i to dopracują...

Jarmarkowo

 

Poznaję tego "łobuza"! U mnie niezmiennie od dwóch lat jako "daily driver". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznaję tego "łobuza"! U mnie niezmiennie od dwóch lat jako "daily driver". 

No powiem Ci Tomku, że ma moc ten Krzysztof, jest mega uniwersalny i nie ustępuje o wiele droższym zegarkom.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba wiem, skąd inspiracja na kolor indeksów:

 

bushmills.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszku jak ta bransoleta? Myślałem czy nie kupić ale cena trochę studzi mój zapał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszku jak ta bransoleta? Myślałem czy nie kupić ale cena trochę studzi mój zapał

Bardzo fajna, wszystkie zalety kajdanów CW, świetnie spasowana, zgrabna mikroregulacja, no i od razu szczotkowana po całości, a wcześniej do Tridentów ciężko było dostać bransolety bez poleru.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba wiem, skąd inspiracja na kolor indeksów:

 

Dobry jest. Aż powiększyłem sobie to zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsze logo na 12 ładniejsze niż zapowiadane. Ale  i tak korzystniej sie prezentuje nowe na 12  niż aktualne na 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci Tomku, że ma moc ten Krzysztof, jest mega uniwersalny i nie ustępuje o wiele droższym zegarkom.

Prawda. Bardzo dobry codzienny zegarek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mam zbyt szorstkie spojrzenie na estetykę zegarka.... ale ta rozmowa o logo trąci mi kobiecą dyskusją o ,,, sam nie wiem o czym. "trochę za dużo"; "trochę za mało"; "nie w tym miejscu". jak dogodzić? 

szczerze mówiąc mam ambiwalentny stosunek do starego logo, obecnego logo i przyszłego logo. akurat brązy tej marki podobają mi się niezależnie od ciapy grafiki jaką umieszczą na tarczy.  :)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki są w tej chwili elementem biżuterii, więc aspekt estetyczny jest szalenie istotny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.