Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pechagto

Samochód do zabawy

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z wyjazdu Miatą po alpejskich przełęczach (ok. 1600 km po górach) i gorąco polecam to auto do zabawy. 

Uważam, że żadne auto poniżej 200 tys. PLN nie da Ci porównywalnej frajdy podczas śmigania po krętych drogach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Spędziłem jakiś czas za kółkiem BMW 428 w wersji cabrio. Mniej frajdy niż w MX-5 drugiej generacji mojego znajomego. Mniej bajerów i udogodnień, ale przyjemność z jazdy, bezpośredniość i połączenie z samochodem duże lepsze.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni śledzę forum i ogłoszenia za mx5...

Jak się sprzeda mój WS6 to chyba jednak będzie mazda

 

........a potencjalny kupiec oglądał właśnie samochód :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z wyjazdu Miatą po alpejskich przełęczach (ok. 1600 km po górach) i gorąco polecam to auto do zabawy. 

Uważam, że żadne auto poniżej 200 tys. PLN nie da Ci porównywalnej frajdy podczas śmigania po krętych drogach. 

Przepłaciłeś

w E30 i tak jest większa frajda


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Trans Am się sprzedał...rozum podpowiada czekać do wiosny ale serce woła już teraz

Taplatk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

350Z przyszedł mi na myśl, ale też przekracza budżet :(

 

Za tyle możesz dorwać Nissana 200SX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam problem. Jeszcze się z takim numerem nie spotkałem, w głowie się nie mieści. W Beemce Z3 mojego syna zerwało jarzmo zacisku hamulcowego. A najgorsze jest to, że PRZYSPAWAŁO! zacisk do tarczy i nihuhu nie idzie tego zdjąć. Ma ktoś pomysł jak to zrobić nie niszcząc tarczy? 

 

Nie chciał się przyznać jak do tego doszło, ale po stanie tylnych opon wnioskuję, że palił gumę, jego auto jego sprawa, no ale taki bigos :-(


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten żart już przestał być śmieszny - wyjdź


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skreśleniu wymagania przewożenia więcej niż 2 osób wybór mógł być tylko jeden...

Taplatk

post-79172-1440293041,3289_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subaru BRZ, tylko musiałbyś o 200 kg odelżyć.


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ma torów wyścigowych, więc nie też ma czegoś takiego jak samochód do zabawy. Proponuję bawić się na torach gokartowych, a nie polskich drogach.. szkoda życia. Jeśli nie Twojego to innych użytkowników drogi.


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawa nie musi oznaczać pałowania po mieście 200kph.

Proponuję porzucić ton ojcowski, wolę samemu go stosować do swojego dziecka :)

a tak na marginesie torów to:

http://www.motopark.net.pl/

http://www.kartodrom.bydgoszcz.pl/

http://www.torjastrzab.pl/

http://automobilklub.kielce.pl/pl/tor_kielce/

itd

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ma torów wyścigowych, więc nie też ma czegoś takiego jak samochód do zabawy. Proponuję bawić się na torach gokartowych, a nie polskich drogach.. szkoda życia. Jeśli nie Twojego to innych użytkowników drogi.

Jest w Poznaniu


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe i niedrogie są Hondy Accord Coupe niedawno wydrapałem jedną do zabawy za 325GBP :)

Poszukuje Honde Legend Coupe 3.2 najlepiej 1995-96 . Gdyby ktoś coś słyszał to proszę o info. (oczywiście szukam wersji RHD - anglik)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze samochod do samodzielnego montazu? Wiecej mozna poczytac na kit car forum, lub lotus7 klub polska itp


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ma torów wyścigowych,

 

Ale za to cała Polska to jeden wielki tor do testów zawieszenia, crosu i off roadu. Wystarczy się przejechać E7 Warszawa-Gdańsk


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ma torów wyścigowych, więc nie też ma czegoś takiego jak samochód do zabawy. Proponuję bawić się na torach gokartowych, a nie polskich drogach.. szkoda życia. Jeśli nie Twojego to innych użytkowników drogi.

 

Super - edukujmy zatem kierowców dojazdami do kościoła. Nie ma się co dziwić, że potem jedynym odruchem 90% kierowców przy utracie przyczepności jest wciśnięcie hamulca do dechy i czekanie co się stanie. 

Każdy powinien mieć możliwość bezpiecznie pojeździć w warunkach utraty przyczepności. W Skandynawii a zwłaszcza w Finlandii pełno szutrowych nieuczęszczanych dróg i nawet dzieciaki wsiadają do odpowiednio przygotowanych aut żeby uczyć się prowadzić - nic dziwnego że w motosporcie mówi się 'If you wanna win, get the finn' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ma torów wyścigowych, więc nie też ma czegoś takiego jak samochód do zabawy. Proponuję bawić się na torach gokartowych, a nie polskich drogach.. szkoda życia. Jeśli nie Twojego to innych użytkowników drogi.

 

A tor Poznań? A Ułęż? A tor Jastrząb? Radom? Drift STW pod Warszawą? Szkolenia młodych PZMot na Warszawskim Bemowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki budżet?

Nie podałeś najważniejszego kryterium :)

 

EDIT nie zauważyłem.

 

Mazda ma jeden i to bardzo poważny minus - brak dachu - a co za tym idzie brak odpowiedniej dla szybkiego auta sztywności nadwozia.

 

Nie zgodzę się z kolegą powyżej o aucie które nie daje takiej frajdy z jazdy w zakrętach.

 

Ja zastanowił bym się czy nie warto kupić lekko zmodyfikowanego auta (zawieszenie). Pamiętając o niskiej masie i dobrym prowadzeniu można mieć naprawdę dające dużo frajdy z jazdy auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiat coupe.

Mercedes W124 coupé ten samochód ponoć tylko zyskuje na wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.