Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

@tomaliusz

 

Owszem :) > pełną moc zyskuje dopiero z bransoletą


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jak myślicie - kiedy będzie kolejna dobra promocja na WS na kosteczkę M5610? One są jakieś cykliczne czy losowe? Żałuję, że nie wziąłem za te 280 zł jak było :(

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłeś na większą promocję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłeś na większą promocję?

Nie, raczej martwiłem się o finanse i tak z 2 G-shockami już w koszyku  :( Nie wiedziałem, że będzie zastrzyk gotówki na koniec roku ...

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

280PLN za nową kostkę GW-M5610?  :blink: 

Jeszcze takiej ceny nie widziałem.  To prawie tyle samo co za DW-5600 na allegro chociażby. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocje wydają się być standardowo losowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

280PLN za nową kostkę GW-M5610?  :blink:

Jeszcze takiej ceny nie widziałem.  To prawie tyle samo co za DW-5600 na allegro chociażby. 

Nawet ciut mniej było przez chwilę! Trzeba obserwować. Tam nawet aktualna cena jest dobra, ale są dużo lepsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie z postu 6003.

Prawda, prawda. Zadałem pytanie chcąc dowiedzieć się czy promocje maja jakiś harmonogram znany na forum. :)

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ciut mniej było przez chwilę! Trzeba obserwować. Tam nawet aktualna cena jest dobra, ale są dużo lepsze. 

 

Wydaje mi się, że najniższa cena była 286zł., przy zakupie 2 szt. (wątek na pepper'ze)


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swojego na WS w tej śmiesznej jak na ten zegarek cenie i miałem obawy które tu opisywałem. Bałem się rozmiaru, bo maluch jest. Obecnie wszystkie Kingi, GWM i GST-B siedzą grzecznie schowane, a maluch dumnie siedzi na ręku. Tak czytelny i tak wygodny, że zostanie ze mną. Pomyśleć, że chciałem go opchać po cenie zakupu na bazarku. Grzech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andrzej78

 

Warto dokupić do niego bransoletę :)

 

IMG-20181214-114651334.jpg

 

IMG-20181214-114656599.jpg

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andrzej78

 

Warto dokupić do niego bransoletę :)

 

 

 

 

Gdzie i za ile można dorwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i za ile można dorwać?

Sadząc po Twoim dążeniu do "najniższej ceny" to raczej odpuścisz bo musiałbyś niemal podwoić wartość zegarka :P A tak poważnie pisząc to w Zibi albo allegro...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadząc po Twoim dążeniu do "najniższej ceny" to raczej odpuścisz bo musiałbyś niemal podwoić wartość zegarka A tak poważnie pisząc to w Zibi albo allegro...

Trochę niepowaznym jest ocenianie człowieka po jednym poście... Dziękuję serdecznie

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę niepowaznym jest ocenianie człowieka po jednym poście... Dziękuję serdecznie

 

Pewnie walnij focha :D Luzu trochę proszę Szanownego Pana sam polowałem na zegarki nieraz rok, a czasem i dłużej żeby w dobrej cenie kupić a 5610 za niecałe 200 wyhaczyłem ;)

https://allegro.pl/oferta/bransoleta-do-casio-gw-m5610-dw-6900-awg-100-7466234884

W Zibi jest taniej o 100 a czasem więcej bo cena zalezy od kursu USD oraz od wartości zamówienia jakie zrobisz...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie walnij focha :D Luzu trochę proszę Szanownego Pana sam polowałem na zegarki nieraz rok, a czasem i dłużej żeby w dobrej cenie kupić a 5610 za niecałe 200 wyhaczyłem ;)

https://allegro.pl/oferta/bransoleta-do-casio-gw-m5610-dw-6900-awg-100-7466234884

W Zibi jest taniej o 100 a czasem więcej bo cena zalezy od kursu USD oraz od wartości zamówienia jakie zrobisz...

Nie no nie ma sprawy :) Tak tylko mini-foch.  :rolleyes:  Dzięki za link. Jestem już w kontakcie z Kolegą z forum w tej sprawie, zobaczymy co z tego wyjdzie  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już od dawna wiedziałem, że zegarek z TS z aku w przeciwieństwie do zegarka na baterię to dka mnie olbrzymi problem. Q1000 już drugi tydzień leży na parapecie. 1 tydzien przed oknem, 2 tydzień za oknem a jego poziom cały czans na M. Dodatkowo nosząc go teraz gdzie mankiet ubioru chcąc nie chcąc go przykryje a nawet jak nie przykryje... Podobnie w pomieszczeniach i biurze nie doladuje się a korzystanie z funkcji sprowadzi go szybciej do Low ew. Wróci do Medium to uzyskanie High o tej porze roku graniczyz cudem. Nie oszukujmy się, dobrze wiemy że piziom L szybko usmierca aku i kolejnej Zimy będzie jeszcze gorzej...

A takiego DW5035 zdejmuję kiedy i jak chcę, odkładam gdzie chcę i nie zwracam na to uwagi...

Podsumowując kostka z deklem na 4 śrubki zawsze przegra u mnie z zakrecanym deklem a mając do wyboru TS i jego brak wybieram jego brak.

Więc absurdalnie niska cena za 5610 w porównaniu do 5035 czy 5000 i tak mnie nie rusza!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 5610 i póki co nie zauważyłem problemów z aku. Noszę długie rękawy i nie dbam o wystawianie go na światło.

 

Być może jest tak dlatego, że to jego pierwsza zima i z roku na rok kondycja będzie gwałtownie spadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już od dawna wiedziałem, że zegarek z TS z aku w przeciwieństwie do zegarka na baterię to dka mnie olbrzymi problem. Q1000 już drugi tydzień leży na parapecie. 1 tydzien przed oknem, 2 tydzień za oknem a jego poziom cały czans na M. Dodatkowo nosząc go teraz gdzie mankiet ubioru chcąc nie chcąc go przykryje a nawet jak nie przykryje... Podobnie w pomieszczeniach i biurze nie doladuje się a korzystanie z funkcji sprowadzi go szybciej do Low ew. Wróci do Medium to uzyskanie High o tej porze roku graniczyz cudem. Nie oszukujmy się, dobrze wiemy że piziom L szybko usmierca aku i kolejnej Zimy będzie jeszcze gorzej...

A takiego DW5035 zdejmuję kiedy i jak chcę, odkładam gdzie chcę i nie zwracam na to uwagi...

Podsumowując kostka z deklem na 4 śrubki zawsze przegra u mnie z zakrecanym deklem a mając do wyboru TS i jego brak wybieram jego brak.

Więc absurdalnie niska cena za 5610 w porównaniu do 5035 czy 5000 i tak mnie nie rusza!!!

 

wyrabiać sobie zdanie na podstawie jednego felernego własnego egzemplarza to przesada, mam kilkanaście G w tym piec albo szesc z TS ,..nic nie wystawiam po parapetach sa albo na lapie, albo w fabrycznej puszce, działa oszczadzanie energii wiec poziom naladowania miesiącami  nie spada, raz do roku uzupełniam jeśli jest taka potrzeba,

Kwestia srubki vs. dekiel zakręcany,..to tylko kwestia gustu, praktycznie bez znaczenia dla użytkownika, zwłaszcza kiedy zegarek jest na reku,a bajki o masowo zrwanych gwintach srubek, nawet nie skomentuje,.. wśród zegarkow z TS-em mam dwa 5610.. mistrz funkcjonalności i estetyki za rozsadna cene, a jak kiedyś padna, wywale w kubel i kupie następne, amen.

 

ps. 5000  tez ma TS. ten sam modul i ..za niewidoczny na reku dekielek cena kilkakrotnie wyzsza, kwestia gustu, organista lubi ogorki, a ksiądz jego corki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała koperta jest stalowa pokryta DLC. Inny materiał paska i bezela. Ja wiem, że te różnice nie pokryją ceny, ale w założeniu ma to być model bardziej ekskluzywny.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrabiać sobie zdanie na podstawie jednego felernego własnego egzemplarza to przesada...

Kolego, proszę Cię, bo ty wiesz ile ja mam i miałem takich zegarków oraz ile nadających się do wymiany aku... I jeszcze stwierdzenie, ze zegarek jest felerny. Mam obawy, że nawet nie wiesz co to za zegarek i skąd jego zapotrzebowanie na prąd. O wyższość plastikowej koperty nad metalową też nie będę z tobą polemiki prowadził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, proszę Cię, bo ty wiesz ile ja mam i miałem takich zegarków oraz ile nadających się do wymiany aku... I jeszcze stwierdzenie, ze zegarek jest felerny. Mam obawy, że nawet nie wiesz co to za zegarek i skąd jego zapotrzebowanie na prąd. O wyższość plastikowej koperty nad metalową też nie będę z tobą polemiki prowadził

 

,..a tu masz racje,absolutnie nie widze takiej potrzeby, zebym wiedział co i ile tego posiadasz,( gulfmaster?) polemiki tez nie będę prowadzil,bo moje własne empiryczne doświadczenie (blisko piecdziesiecioletnie)w tej materii jest wystarczajaco duże,to czym wiec ty moglbys mnie zaskoczyć?  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blisko 50 lat Casio ma system TS oparty na aku...?!!

 

Poza tym nie wiem skąd twoje oburzenie i próba skoczenia do gardła.

Napisałem tylko dlaczego ten system mimo że innowacyjny przy kilkunastu zegarkach jest dla mnie problematyczy, kłopotliwy a później uzasadniłem to jednym przykladem.

Mógłbym to rozszerzyć o eco-drive w Citizenach czy przejść na kinetic w Seiko... Celem nie było rzucanie asów a pokazanie jednego z faktów. Zwłaszcza, ze zegarek do listopada miał zawsze poziom high.

Zresztą co ja się rozpisuję, kto chce to widzi jaka szaruga za oknem...

 

Ale Ty chyba masz ze wszystkim problem bo ostatnio dosadziłeś sie do Parówkowego, jak to b5000 za tyle kasy nie ma poziomu naładowania na wyświetlaczu. To co, mam sądzić, że takiego hardego zgrywasz a w rzeczywistości przed każdym siusiu lecisz sprawdzić poziomy aku w swoich zegarkach...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.