Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Recommended Posts

Godzinę temu, Darecki napisał(-a):

Powiedzcie mi czy jakość wyświetlacza w nowej GW 5000U jest lepsza od wyświetlacza w GW M5610 ???????

Chodzi mi o czytelność i kontrast pod różnymi kątami, w moim 5610 jest dramatycznie beznadziejnie :( 

Raczej taka sama :)

2 godziny temu, Darecki napisał(-a):

Powiedzcie mi czy jakość wyświetlacza w nowej GW 5000U jest lepsza od wyświetlacza w GW M5610 ???????

Chodzi mi o czytelność i kontrast pod różnymi kątami, w moim 5610 jest dramatycznie beznadziejnie :( 

Z tego, co mi wiadomo, to wyświetlacz w w starszym GW-5000 bez U to była loteria. Ja mam egzemplarz, gdzie jest naprawdę dobrze, ale wiem, że nie jest to regułą. Przypuszczam, że w przypadku wersji z U będzie podobnie.

A na wyświetlacz z GW-M5610 też nie mogę narzekać. Przewinęły się przez moje ręce co najmniej trzy i w każdym było w miarę okay.

W dniu 24.10.2022 o 21:32, murcins napisał(-a):

Raczej taka sama :)

Miałem jak Maciek

W dniu 24.10.2022 o 22:41, clusca napisał(-a):

Z tego, co mi wiadomo, to wyświetlacz w w starszym GW-5000 bez U to była loteria. Ja mam egzemplarz, gdzie jest naprawdę dobrze, ale wiem, że nie jest to regułą. Przypuszczam, że w przypadku wersji z U będzie podobnie.

A na wyświetlacz z GW-M5610 też nie mogę narzekać. Przewinęły się przez moje ręce co najmniej trzy i w każdym było w miarę okay.

Mam GW-M5610 i wyświetlacz jest O.K. - miałem "zwykłego GW-5000" i czytelność była lepsza niż w GW-M, miałem też GW-5000U czytelność była rewelacyjna, ale jak pisałem już wcześniej odnoszę wrażenie że kontrast wyświetlacza w zakręcanej kostce zależy od tego jak mocno jest dokręcony dekiel - wniosek taki wysnułem na podstawie DW-5600, gdzie kontrast wyświetlacza był mocno "taki se", ale po przełożeniu modułu do koperty DW-5030  sytuacja się zdecydowanie poprawiła... no to sobie "dorobiłem hipotezę" :D

:)

2 godziny temu, andrzejp1242 napisał(-a):

Casio z toną niepalnego węgla;)

GW-M5610-1

ps. baner reklamowy Casio z neta.

Matko boska ile on musi kosztować... ten węgiel xD

quartz bandit

20 godzin temu, andrzejp1242 napisał(-a):

Casio z toną niepalnego węgla;)

GW-M5610-1

ps. baner reklamowy Casio z neta.

Nie pomyśleli.

Do węgla pasuje CARBON Core Guard :)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Prawy dolny róg pojawiła się dzisiaj ikonka wykrzyknika. Szukałem co to takiego jednak bez rezultatu. Ktoś pomoże rozszyfrować ją?

edit:

już wszystko jasne. słaba bateria. 

IMG_20221031_110542.jpg

Zrzut ekranu 2022-10-31 114441.jpg

Edited by grandmaster

Ciekawe ile u mnie, bez aktywnego BT (tryb samolotowy) wytrzymają.

O godzinę przestawiły się same, więc nie synchronizuję ;)

Tak przy okazji: jak dokładne są Wasze GBX-100 i 200?

Moje obydwa mają odchyłkę naprawdę niewielką.

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

1 godzinę temu, Sol napisał(-a):

Tak przy okazji: jak dokładne są Wasze GBX-100 i 200?

Moje obydwa mają odchyłkę naprawdę niewielką.

Mój GBD-200 również przestawił się sam i z moich trzech G, mniej więcej po takim samym czasie bez synchronizacji ma najmniejszą odchyłkę.

W dniu 3.11.2022 o 18:34, murcins napisał(-a):

HmVXrpJ.jpg

Co to jest za model? Jestem słaby w tych wszystkich wersjach. Chętnie bym takiego przytulił. Jest jeszcze sprzedawany czy tylko rynek wtórny?

15 minut temu, grandmaster napisał(-a):

Co to jest za model? Jestem słaby w tych wszystkich wersjach. Chętnie bym takiego przytulił. Jest jeszcze sprzedawany czy tylko rynek wtórny?

GW-5530C. Tylko rynek wtórny :P 

42 minuty temu, grandmaster napisał(-a):

Jak kolega wyżej napisał :) wersja limitowana na 30 lecie Gshock. W Polsce dostępna nie była. Obecnie jest kilka sztuk w słabym stanie na ebay.

1 godzinę temu, grandmaster napisał(-a):

Zanim się porwiesz na ten rynek wtórny, a ceny pomimo stanu nie są zachęcające,  sugerowałbym obejrzeć gdzieś na żywo zwykłego 5500 albo 5510. @murcins robi świetne zdjęcia zegarków - często zbyt świetne ;) :D

:)

15 minut temu, Daito napisał(-a):

Zanim się porwiesz na ten rynek wtórny, a ceny pomimo stanu nie są zachęcające,  sugerowałbym obejrzeć gdzieś na żywo zwykłego 5500 albo 5510. @murcins robi świetne zdjęcia zegarków - często zbyt świetne ;) :D

I później można się przejechać  😱😅