Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak chce czarny metal 5000, bluetooth, pozytyw STN to obecnie nic nie dostanę?





GMW-B5000G-1, tylko już raczej rynek wtórny, bo tego modelu już nie produkują. No i należy wspomnieć, że jest na pasku, a nie na bransolecie.

Masz również najnowszy wypust na 40-lecie, czyli GMW-B5000EH-1 Eric Haze, tylko tam masz dość wzorzystą bransoletę, no i cena jest - delikatnie rzecz ujmując - nieco wyższa, niż pozostałych stalowych modeli GMW-B5000...

Pierwszy z proponowanych zegarów pokazywałem już kilka lat temu u siebie na kanale, a drugi powinien pojawić się w najbliższym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

- delikatnie rzecz ujmując - nieco wyższa, 

Delikatnie powiedziane :P


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówiłem że obecnie nie dostanę bo na półkach nie ma, ganianie po rynku wtórnym mnie nie interesuje.

W B5600 też słabo z pozytywami, co z tym Casio.

Edytowane przez goorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A same czarne ciuchy na rynku są dostępne?

Wtedy zamieniasz srebrne na czarne i po kłopocie.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Miszkolc napisał(-a):

Panowie proszę powiedzcie, czy mnie oczy mylą czy też ta kostka z ogłoszenia ma trafiony wyswietlacz sekund.

https://www.olx.pl/d/oferta/casio-g-shock-gw-5000u-1er-CID87-IDRJCu3.html

Nie sądzę, po prostu zdjęcie zostało zrobione niefortunnie w momencie, gdy wskazanie przechodziło z 39 na 40, co widać po całkowicie wyświetlonych segmentach, które są wspólne dla obu tych wartości. Zawsze dla pewności możesz poprosić sprzedającego o dodatkowe zdjęcia, a nawet z zrobienie ich po uruchomieniu testu wyświetlacza, czyli po jednoczesnym naciśnięciu ADJUST, MODE i RECEIVING, a następnie dwa naciśnięcia RECEIVING, aby wyświetlić wszystkie segmenty wyświetlacza - to pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Eryk wjechał. Ogólnie fajny, tylko jednak wolałbym matowy bezel, niż cały błyszczący. Wisienką na torcie jest naklejka Zibi na rocznicowym logo... 99e33f021e37130f5c23858aa474b83c.jpg4fd7b988fffac2d29c2bf04c0fbec421.jpg78449e0bbbd8a3de06db0fafbb9140d7.jpg422fcdc91b0cd3c9c70d1d1e6e6b798e.jpgc6b6b1fb45a5e531f5e59f016ef6950e.jpg8d4a168dc99c62dac4121c985aebc93a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, TomG80 napisał(-a):

Wisienką na torcie jest naklejka Zibi na rocznicowym logo... emoji1751.png

Jak ktoś kupi to naklejke sobie zerwie :-) Gorzej u Ciebie, bo na filmie nie pokażesz nam ładnego dekielka... 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, mariusz9a napisał(-a):

Jak ktoś kupi to naklejke sobie zerwie 🙂 Gorzej u Ciebie, bo na filmie nie pokażesz nam ładnego dekielka... 😞

Otóż to właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mariusz9a napisał(-a):

Jak ktoś kupi to naklejke sobie zerwie 🙂 Gorzej u Ciebie, bo na filmie nie pokażesz nam ładnego dekielka... 😞

to nie takie proste. Zostaje syf, klei się. Mogliby dać se siana z tymi naklejkami.


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Funky_Koval napisał(-a):

to nie takie proste. Zostaje syf, klei się. Mogliby dać se siana z tymi naklejkami.

Nic nie zostaje. Zdjąłem tych hologramów już kilkadziesiąt. Zegar pod kran, mydło w płynie, 2-3 minuty szorowania i nie zostaje nawet ślad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Funky_Koval napisał(-a):

to nie takie proste. Zostaje syf, klei się. Mogliby dać se siana z tymi naklejkami.

Ja też usunąłem ze wszystkich swoich zegarków i śladu nie ma. Przemyłem później płynem do dezynfekcji rąk i pięknie zeszły pozostałości kleju :-) Śladu nie ma :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spirytus też jest dobry.

 

Właściwie to jest dobry na wszystko ;)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Sol napisał(-a):

Spirytus też jest dobry.

Spirytusu szkoda na takie "pierdoły" 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TomG80 napisał(-a):

jednak wolałbym matowy bezel, niż cały błyszczący.

Ogólnie odnoszę wrażenie że Casio w temacie g-shock'ów już od jakiegoś czasu podąża w stronę "błyszczenia" odchodząc od tradycji solidnego, wytrzymałego pod każdym względem zegarka... tradycjonalistom pozostaje kupno starych modeli, albo zamienników bezeli i bransolet z kraju środka...

 

Godzinę temu, Funky_Koval napisał(-a):

to nie takie proste. Zostaje syf, klei się.

ale wiesz że g-shock'a można swobodnie do wody włożyć c'nie? i to ciepłej z mydłem ;) :D

4 godziny temu, TomG80 napisał(-a):

Wisienką na torcie jest naklejka Zibi na rocznicowym logo...

W sumie możesz się o to przywalić - bo folia ochronna na deklu jest naklejona przez producenta - naklejka Zibi jest pod folią czyli ingerowali w produkt przed jego wydaniem - znaczy że był używany ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale mimo to szorować nowy zegarek wodą z mydłem i traktować odkażaczem? Serio? 

 


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

Wczoraj Eryk wjechał. Ogólnie fajny, tylko jednak wolałbym matowy bezel, niż cały błyszczący. Wisienką na torcie jest naklejka Zibi na rocznicowym logo... emoji1751.png99e33f021e37130f5c23858aa474b83c.jpg4fd7b988fffac2d29c2bf04c0fbec421.jpg78449e0bbbd8a3de06db0fafbb9140d7.jpg422fcdc91b0cd3c9c70d1d1e6e6b798e.jpgc6b6b1fb45a5e531f5e59f016ef6950e.jpg8d4a168dc99c62dac4121c985aebc93a.jpg

Fajny, ale 3700 za same ciapate ciuchy to lekka przesada :(


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak chcesz czarną jasną, metalową to nie ma innego. Tak się gra dostępnością. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

h7QmAHW.jpg

 

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.12.2022 o 15:26, Funky_Koval napisał(-a):

Wszystko fajnie, ale mimo to szorować nowy zegarek wodą z mydłem i traktować odkażaczem? Serio? 

 

A co to ma za znaczenie czy stary czy nowy? Zegarek ma cieszyć a nie się kleić do łapy, moim zdaniem poza tym to g-shock a nie "qualita" - ale ja się nie znam ;)

 

 

 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próba przekonania się do negatywu. Pierwszy kontakt z modułem z BT, całkiem dobrze to pomyśleli. No i combi jest super.

 

20221208_220811.jpg

Edytowane przez goorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, goorek napisał(-a):

Próba przekonania się do negatywu. Pierwszy kontakt z modułem z BT, całkiem dobrze to pomyśleli. No i combi jest super.

 

20221208_220811.jpg

Gały mam dobre ale ten negatyw wieczorami jest nieczytelny. W metalowym gmw jest lepiej


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.