Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Na Chopina nie jeżdżę już od lat :)

Koronka mogła by być "cebulka" ale diament też mi się podoba. Jak wałek będzie dobry to i reszta się wyrówna :)

 

No ale do którego zakładu trafiłeś na końcu? Do jednego z dwóch przy Narutowicza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na końcu trafiłem do zakladu w starym PDT - nie wiem jak się to teraz nazywa. Przy Krakowskim Przedmieściu, na przeciwko Placu Litewskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też tam oddalem kilka zegarków, bo miałem trochę podobną sytuację do Twojej. Całkiem rzetelnie podszedł do napraw. Niestety szedłem Narutowicza i wpadłem do zakładu gdzie znudzony Pan siedzi za biurkiem a drugi wyzej naprawia zegarki. Chciałem oddać do przegladu Zodiaka z Błonia którego wtedy nosilem. Usłyszałem wtedy, że już nic z nim nie da się zrobić i naprawiajac go, to tak jakbym ubierał i przygotowywał drugi raz do konkursu piękności, Miss z przed 40 lat :)

 

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na końcu trafiłem do zakladu w starym PDT - nie wiem jak się to teraz nazywa. Przy Krakowskim Przedmieściu, na przeciwko Placu Litewskiego.

 

Jest taka fama, że ten zegarmistrz, z PDT to bardzo dobry zegarmistrz (miał tam zakład przed 1990 r.) - sam go nigdy nie poznałem, ale on musi mieć już ponad 60 lat. Ma prawdopodobnie (jeśli to aktualne) punkt w PDT i w Olimpie. Natomiast oddając tam zegarek nie wiadomo, kto się nim zajmie - bo w tym punkcie w Olimpie trafiłem na osobę, która nie lubi ludzi, a tym bardziej zegarków, a z ciekawości pójdę do PDT i zobaczę kto tam siedzi.

 

Moim zdaniem miałeś szczecie, że tak Ci powiedział - bo byś szukał drugiego wałka. ;):D

Kiedyś też tam oddalem kilka zegarków, bo miałem trochę podobną sytuację do Twojej. Całkiem rzetelnie podszedł do napraw. Niestety szedłem Narutowicza i wpadłem do zakładu gdzie znudzony Pan siedzi za biurkiem a drugi wyzej naprawia zegarki. Chciałem oddać do przegladu Zodiaka z Błonia którego wtedy nosilem. Usłyszałem wtedy, że już nic z nim nie da się zrobić i naprawiajac go, to tak jakbym ubierał i przygotowywał drugi raz do konkursu piękności, Miss z przed 40 lat :)

 

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Natomiast ten zegarmistrz z Narutowicza, to człowiek który udowodniał mi, że radzieckiego zegarka nie można doregulować dokładniej niż 5 minut na dobę.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam (może i głupie) pytanie odnośnie Czajki Rezonator - czy sekundnik skacze jak w kwarcu? Nigdy nie miałem styczności z tym zegarkiem, ale niebawem to się zmieni! ^_^

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam (może i głupie) pytanie odnośnie Czajki Rezonator - czy sekundnik skacze jak w kwarcu? Nigdy nie miałem styczności z tym zegarkiem, ale niebawem to się zmieni! ^_^

 

Tak, skacze


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Serio?

Myślałem, że płynąca sekunda to tylko w elektromechanikach (oprócz mechanicznych, oczywiście). Odnośnie Czajki nie miałem pewności. Dzięki za info.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - odnośnie aukcji allegro było już wiele razy, nie komentujmy proszę.

Jest temat " Nie przepłacanie na ..."

I tam ewentualnie z opisem do zegarka a nie do osoby wystawiającej.

Dziękuję za zrozumienie :)

Dwa posty usunięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

 

Po dłuższej przerwie udało mi się wreszcie znaleźć czas na odwiedzenie mojego ulubionego Forum :) Przez pewne zawirowania zawodowe i osobiste (Kobieta :D ) nie miałem ostatnio czasu aby nawet wejść na Forum. Ale teraz znajduję wreszcie chwilę wytchnienia.

Na wstępie chciałbym uspokoić te osoby, które powierzyły mi do naprawy swoje kwarce - w miarę możliwości i czasu uporam się z Waszymi zegarkami, no chyba że ktoś ma już dość czekania, to oczywiście zegarki odeślę. Jeśli ktoś się czuje urażony długim czasem oczekiwania i brakiem odpowiedzi to oczywiście przepraszam i obiecuję poprawę :)

 

Pozdrawiam wszystkich i włączam się w aktywność na Forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło Cię znowu widzieć na forum

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marku :) a czy przyjmiesz nowe zlecenie :D ?

 Cześć :) Pewnie, ale póki co to kolejka jest długa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Wygląda na to, że wypada założyć listę serwisową. Byle nie była z terminami jak ta na zaćmę z NFZ :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Pewnie, ale póki co to kolejka jest długa :)

Dzięki, wysłałem pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś dawcę Rakiety kwarcowej z datą bo do mojej części brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sthool - jaki fajny zbieg okoliczności - wczoraj kupiłem Czajkę rezonator i czytałem Twoje opracowanie dot. werku 3050 - przyznam, że kawał dobrej roboty! Zdziwiłem się, że tak długo Cię nie było na Forum ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza przechadzka po Pradze. Nie powiem było na czym oko zatrzymać. Szczególnie długo Moskwę podziwialem, tak ładnej nie widziałem. Chętnie bym przygarnal kilka zegareczkow, lecz ceny nie były konkurencyjne c7686c31a19b2e4875a15ce049fc3c19.jpg6d14c9e7db8d7348f163abf54a0c3e74.jpga515292ef5dc25f53fd2c960475fc17a.jpgbae0b8969a14dc98091efed943e1ea51.jpg1f4a5a1cdf4f44fbfef93821aa33d798.jpg1b5508253d063d8c9fc0ff4f43c4b52c.jpg58535d097f407b471925bbb6f6d12547.jpg82e1a4510511b30f59e228a38b9292d1.jpg6618a4623b63cdd70e91e513ccb801c5.jpg

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez forteca

Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza przechadzka po Pradze. Nie powiem było na czym oko zatrzymać.

Jak byliśmy z wycieczką w Pradze, moje oko przyciągnęły butiki zegarkowe na ulicy Paryskiej czy Francuskiej ... potem dostaliśmy czas wolny na Wacławskich Namesti i żona mówi, idź, obejrzyj sobie te zegarki. Pognałem, obejrzałem a jak wróciłem, ona miała trzy pudła ze sklepu Bata i pusty Czerwony portfelik (to ten na waluty zagraniczne). A ja miałem wspomnienia  :o

BTW zapamiętałeś na jakiej ulicy były te sklepy ? Być może będę tam we wrześniu :)

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to przynajmniej miałeś czas żeby spokojnie pooglądać. Ja ułożyłem plan, zacznę od zdjęć dla niepoznaki wobec rodzinki, myślę sobie potem przejdę do środka pooglądam, popytam może coś kupię. No właśnie kupię, zapytałem o cenę Mockby - 1500 Kc. Ok, popytałem o coś jeszcze, widzę kobitka wykazuje zainteresowanie klientem może da się potargować. No da, przyleciała córa "gdzie tata łazi, my czekamy". Mówię ok zaraz będę, ale chyba nie było to zaraz bo przyszła małżonka i " tak, tak ten ładny, ten też, o i ten fajny ale po co mi zegarek? kup mi lepiej torebkę"  :D na odchodnym zapytałem w przelocie o cenę poljota chrono,nie wiem czy dobrze usłyszałem 8000 czy 9000 Kc. I tyle...co moje, to zdjęcia  :) ale się nie poddaję, kupię sobie coś.

 

Co do ulicy to nie wiem czy pomogę, bo po prostu nie spojrzałem. Ale sklep jest pomiędzy dzielnicą żydowską, ściślej synagogą a  rynkiem staromiejskim. Krótka droga, powinieneś znaleźć.

  

Jak byliśmy z wycieczką w Pradze, moje oko przyciągnęły butiki zegarkowe na ulicy Paryskiej czy Francuskiej ... potem dostaliśmy czas wolny na Wacławskich Namesti i żona mówi, idź, obejrzyj sobie te zegarki. Pognałem, obejrzałem a jak wróciłem, ona miała trzy pudła ze sklepu Bata i pusty Czerwony portfelik (to ten na waluty zagraniczne). A ja miałem wspomnienia  :o

BTW zapamiętałeś na jakiej ulicy były te sklepy ? Być może będę tam we wrześniu :)


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.