Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze to zacząć jak się zacznie to  górki.

 

 

Jedziemy, czas nam ucieka i to nie pieniędzy ale jego najbardziej brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka zapamiętuje poszukiwane frazy i wg tego dobiera reklamy 😂

Szukaleś  pewnie jakiegoś... Terenzi 🤪🤣😂😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zawsze blokuję wszelkie burdele i inne takie. Wiem że przeglądarki dostosowują reklamy, ale tu chodzi o Facebooka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Enkil napisał(-a):

Taka reklama perfumuf mi wyskoczyła w facebuku..

:D

 

Screenshot_20221107-152153.thumb.png.5caf8f35af546f5dcf712221b80efdf0.png

Idealnie pasuje do kolekcjonera radzieckich zegarków, można pokazać jaki nastrój panował w fabryce 😂


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Enkil napisał(-a):

chodzi o Facebooka

Musiałeś w takim razie dopytywać o takie przybytki w obecności telefonu.

Ja nie mam z tym problemu, bo nie mam konta na "f" ale moja partnerka posiada takoweż i w sytuacjach, gdy rozmawiamy (bezposrednio twarzą w twarz a nie przez telefon albo jakieś aplikacje) o czymkolwiek: zakup auta, jakaś wycieczka wakacyjna czy choćby potrzeba wymiany szczoteczek do zębów, to później u niej na fejsie są odpowiednie reklamy tematycznie związane z naszymi rozmowami. 

Bywały również telefony z nieznanych wcześniej nr-ów z jakimiś "promocjami" również tematycznie związane .. 

 

Podsłuchują, wyciągają wnioski i robią nam kisiel z mózgu..  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, zadra napisał(-a):

Musiałeś w takim razie dopytywać o takie przybytki w obecności telefonu.

Ja nie mam z tym problemu, bo nie mam konta na "f" ale moja partnerka posiada takoweż i w sytuacjach, gdy rozmawiamy (bezposrednio twarzą w twarz a nie przez telefon albo jakieś aplikacje) o czymkolwiek: zakup auta, jakaś wycieczka wakacyjna czy choćby potrzeba wymiany szczoteczek do zębów, to później u niej na fejsie są odpowiednie reklamy tematycznie związane z naszymi rozmowami. 

Bywały również telefony z nieznanych wcześniej nr-ów z jakimiś "promocjami" również tematycznie związane .. 

 

Podsłuchują, wyciągają wnioski i robią nam kisiel z mózgu..  

A to ciekawe  - ja często rozmawiam ostatnio o broni o pistetach, strzelbach, sztucerach itd  i jakoś żadna promocja mi się nie zgłasza 😁

Nic, ani jednej sztuki pocisku w promocji nikt nie chce mi sprzedać 😪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, rk7000 napisał(-a):

A to ciekawe  - ja często rozmawiam ostatnio o broni o pistetach, strzelbach, sztucerach itd  i jakoś żadna promocja mi się nie zgłasza 😁

Nic, ani jednej sztuki pocisku w promocji nikt nie chce mi sprzedać 😪

 

https://www.magazynpocisk.pl/. ...... :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, rk7000 napisał(-a):

jakoś żadna promocja mi się nie zgłasza

już na pewno trafiłeś do teczki z opisem "wywrotowcy-terroryści " a o tym się delikwentów nie powiadamia  😋 

Nie stoi od kilku dni czasem pod domem jakaś nowa czarna wołga ?  😳 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to google "słucha" rozmów okołotelefonicznych i potem dobiera reklamy, żadna tajemnica.

Mam pokasowane wszystkie śledzenia, wyszukiwania itp, a i tak potrafi coś wrzucić po rozmowie w domu..

Możliwe jest też robienie zdjęć twarzy bez zgody właściciela 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem, że wystarczy mieć włączony telefon z dostępem do Internetu, który jest w zasięgu rozmowy prowadzonej nie przez telefon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu wracałem z kolegą z Niemiec- przez dłuższą chwilę opowiadałem mu o nowych przepisach jak to jadąc obwodnicą dwa pasy w jedną stronę wystarczy że ten po prawej przed przejściem przychamuje a ty jadąc z tą samą prędkością chcąc niechcąc wyprzedzisz go i jest mandat.

I tak sobie gadaliśmy nie dotykając telefonów

W domu byłem około 17stej a gdzieś o 20stej koleś dzwoni że dostał artykuły o wyprzedzaniu na przejściach różne wersje.

Dokładnie to samo dostałem i ja.

 

Śmieje się często z niektórych teorii spiskowych  - no ale niech mi to ktoś wytłumaczy - dla czego akurat my dostaliśmy tą informację??

 

 

 

 

 

 

Edit:

A wiecie że jadąc sobie drogą która ma dwa pasy w jedną stronę i dwa w drugą stronę oddzielone pasem zieleni - i gdy na przejście dla pieszych wejdą ludzie ale na pasach przeciwnych do waszego kierunku jazdy to wy też już musicie stanąć bo inaczej mandat i to 1500zł ???

Nie ważne że ludzie muszą najpierw dojść do rozdzielającego pasa zieleni czy wyspy.

Mowa o przejściu bez sygnalizacji świetlnej.

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Tydzień temu wracałem z kolegą z Niemiec- przez dłuższą chwilę opowiadałem mu o nowych przepisach jak to jadąc obwodnicą dwa pasy w jedną stronę wystarczy że ten po prawej przed przejściem przychamuje a ty jadąc z tą samą prędkością chcąc niechcąc wyprzedzisz go i jest mandat.

I tak sobie gadaliśmy nie dotykając telefonów

W domu byłem około 17stej a gdzieś o 20stej koleś dzwoni że dostał artykuły o wyprzedzaniu na przejściach różne wersje.

Dokładnie to samo dostałem i ja.

 

Śmieje się często z niektórych teorii spiskowych  - no ale niech mi to ktoś wytłumaczy - dla czego akurat my dostaliśmy tą informację??

 

Nawet (przejście puste) jak się nie zatrzyma przed przejściem a Ty go nieświadomie będziesz mijał na przejściu to tez mandat się należy...

Wytłumacz mi to: ja nic na temat nie wyszukiwałem, nie rozmawiałem z kimś, przy włączonym telefonie - i także zobaczyłem info o tym na fejsie. :D

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam luźny dzień więc mogę sobie popisać 

 

 

Przyszła paczka do mnie.

Są jeszcze fajni ludzie na tym świecie 

Zdjęcia zacząłem robić już po wstępnym otworzeniu.

 

20221109_100955.jpg

20221109_101001.jpg

20221109_101017.jpg

20221109_101034.jpg

20221109_101102.jpg

20221109_101122.jpg

20221109_101131.jpg

20221109_101328.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No miało to całe rozpakowywanie i sesja zdjęciowa jeden mały skutek.....

 

 

 

20221109_101249.jpg

20221109_101254.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zmienialiśmy w pracy meble kuchenne, rozmawialiśmy o tym kilka dni. Dziś dostałem maila z ofertą promocyjną na meble kuchenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie..  To że podsłuchują w trakcie rozmowy tel to wiedziałem ale żeby aż tak? I to kie jakieś specsłużby. Katastrofa ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami się zdarza tacie że jak w trakcie rozmowy zacznie opowiadać o broni to po chilce zaczyna przerywać a potem ... i po rozmowie 🙃


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dzisiaj dostalem taką propozycję....

Ale żonę mam fajną więc nie wiem o co chodzi? Istny kabaret.Screenshot_20221109-172732_Facebook.thumb.jpg.fa1f2ebad62c8642f3ae06775cbfa723.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Czasami się zdarza tacie że jak w trakcie rozmowy zacznie opowiadać o broni to po chilce zaczyna przerywać a potem ... i po rozmowie 🙃

Jest taki algorytm który wyłapuje rozmowy po słowach kluczowych, tak że lepiej nie gadać o niebezpiecznych i nielegalnych rzeczach bo można mieć potem tel na podsłuchu, albo wizytę smutnych panów w domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Uo matko!" - to UAZ!!!

Po długiej walce z przeciwnościami udało mi się zainstalować lewy bak paliwa i UAZ hula.

Fakt - filmik jest sprzed tego wiekopomnego dokonania, ale za to nie ma chyba lepszej recenzji tego sowieckiego żelastwa.

Wóz drabiniasty z silnikiem, ale frajda duuuuuża ;)

 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.