Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, renqien napisał(-a):

Hmmm... książeczka wojskowa, taka czarna z beznadziejnym zdjęciem... gdzieś miałem... ale to było ze trzydzieści lat temu! Nie ma szans, nie znajdę. Co mi za to grozi? 😱

Nie wiem, szukałem jak głupi dziś bo zapodziałem. Okazało się ze była prawie na wierzchu bo to już drugie wezwanie w tym roku (pierwsze na początku marca) i nawet nie poszła w czeluści szafek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest aktualizacja-to nie była ruska rakieta tylko... ukraińska 🙃

FB_IMG_1668584322111.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ty 🙃


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło

Jak widać po wynikach, zdjęcia z kawałkiem ręki właściciela nie cieszą się zbytnim powodzeniem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kchrapek napisał(-a):

Bardzo fajna kolekcja którą pewnie nie wszyscy znają. Może nie jest jakaś duża, ale same piękne stany. Warto obejrzeć: https://sputnikwatch.com/

To akurat strona forumowego kolegi, niestety nie pamiętam jego nicku


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Kacperek_77u napisał(-a):

To akurat strona forumowego kolegi, niestety nie pamiętam jego nicku

Zgadza się niemniej pewnie mało kto widział stronę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie @kchrapek@rk7000 i @Kacperek_77u :) Miło mi bardzo że zauważyliście moją stronkę. Czasu mało więc rozwijam ją powoli, ale staram się wrzucać nowe zegarki i mam w głowie pomysły na jakieś artykuły. Jak ją rozwinę to może z czasem zacznę ją trochę bardziej promować. Na razie to taki bardziej projekt dla siebie. Pozdrawiam!

Edytowane przez ridah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ridah napisał(-a):

Dziękuję Panowie @kchrapek@rk7000 i @Kacperek_77u :) Miło mi bardzo że zauważyliście moją stronkę. Czasu mało więc rozwijam ją powoli, ale staram się wrzucać nowe zegarki i mam w głowie pomysły na jakieś artykuły. Jak ją rozwinę to może z czasem zacznę ją trochę bardziej promować. Na razie to taki bardziej projekt dla siebie. Pozdrawiam!

 

Ale trzeba powiedzieć, że masz niebywałe szczęście do zakupów, szczególnie chodzi mi o Okeana, nie mówiąc o tych Poljotach co dzisiaj pokazywaleś. 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna stronka - wszystkie zegarki w super stanie 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, art_69 napisał(-a):

 

Ale trzeba powiedzieć, że masz niebywałe szczęście do zakupów, szczególnie chodzi mi o Okeana, nie mówiąc o tych Poljotach co dzisiaj pokazywaleś. 

 

Nie wiem czy to można nazwać szczęściem. Raczej mieszanką pracy i doświadczenia. Zbieram radzieckie już naście lat, znam wielu kolekcjonerów, wiem gdzie szukać i poświęcam na to czas. W momencie zakupu żaden z tych zegarków nie był jakąś specjalną okazją cenową. Inna sprawa, że o rzadkie czy zachowane w bardzo dobrym stanie zegarki radzieckie jest z czasem coraz trudniej, nie mówiąc nawet o przyjaznej cenie.

 

5 minut temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Fajna stronka - wszystkie zegarki w super stanie 👍

 

Dzięki Paweł! Niemało z nich jest od Ciebie. A jeszcze kilka świetnych od Ciebie czeka na sesję zdjęciową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.12.2022 o 16:50, ridah napisał(-a):

Dziękuję Panowie @kchrapek@rk7000 i @Kacperek_77u :) Miło mi bardzo że zauważyliście moją stronkę. Czasu mało więc rozwijam ją powoli, ale staram się wrzucać nowe zegarki i mam w głowie pomysły na jakieś artykuły. Jak ją rozwinę to może z czasem zacznę ją trochę bardziej promować. Na razie to taki bardziej projekt dla siebie. Pozdrawiam!

 

O jest ten z niebieską wskazówką :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Państwo, szukam dawnych TOP-ek, jakie robiliśmy np. w 2020 roku, codziennie wieczorem jedna osoba prezentowała swoje typy. Zupełnie nie mogę znaleźć. Podprowadzi mnie ktoś?


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.11.2022 o 21:53, kchrapek napisał(-a):

Nie wiem, szukałem jak głupi dziś bo zapodziałem. Okazało się ze była prawie na wierzchu bo to już drugie wezwanie w tym roku (pierwsze na początku marca) i nawet nie poszła w czeluści szafek.

Z jakiego powodu te wezwania? Aktywna rezerwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, prw6 napisał(-a):

Z jakiego powodu te wezwania? Aktywna rezerwa?

Zmiana nazwy z WKU na WCR. I z tego powodu tabuny ludzi wzywali bo nazwę zmienili. Idiotyzm jak zawsze...

Ale tak, mam ciągły przydział na czas W i co jakiś czas sobie przypomną i np zmienią jednostkę do której miałbym się stawić, czy stanowisko w razie W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem! Dawno mnie nie było. Jednak zegarki radzieckie wyszły z fazy remisji i pewnie będę zaglądał. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.